Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ikaros, Módosítva: 2013. július 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hűsítő ápolás természetes gyümölcskivonatokkal, vitaminokkal és ásványi anyagokkal. A hűsítő hatású zöld citrom-, mentaolaj-, B5-, E- vitamint tartalmazó testápoló hidratálja, lágyan puhává és simává varázsolja a bőrt.

GeoNautic

2018. február 20.

Én lelkesen elkenegettem majdnem egy teljes flakonnal belőle, élvezve a citromos-friss illatot, mígnem egyszer meg nem jegyezte valaki, hogy mi ez a lábkrémszag?! Óvazzz, tényleg! Ezt a két illatot előszeretettel használják dezodoráló jelleggel izzadós lábú férfiemberek, és míg én naivan azt hittem, koktélillatban pompázom, mások nettó lábkrémszagot éreztek! Azóta se bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

bb06

2018. február 20.

Ajándékba kaptam, az illata nem rossz, de hidratálásban nem jeleskedik. Gyorsan beszívódik, nem ragad egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

orsesz

2016. április 20.

Nyáron csak ezt használom, mert a nagy melegben mikor nem bírok elviselni magamon, ez a testápoló tökéletes a hűsítő tulajdonsága miatt! Puha bőrt ígér, és tartja is a szavát, hamar beszívódik, nem ragad és az illata sem illan el rögtön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Kathy

2015. július 7.

Isteni illat és nagyon finom a bőr tőle! Pillanatok alatt beissza, és mennyei menta-lime illat marad utána! A légzést is könnyíti allergia esetén. Masszázshoz is használom, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Annabella2010

2015. február 8.

Illatta tokeletes, most akcios nagyon a dm-be!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Illatta tokeletes, most akcios nagyon a dm-be!☺

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!