Fusswohl

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: simonanett91, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Értékes nedvességmegőrző összetevők, mint a glicerin és a jojoba olaj a bőr természetes védő funkcióját támogatják és a lábakat újra puhává és selymessé varázsolják. A gyengéd gyümölcssavak és a búzakivonat felpuhítják az elszarusodott részeket így segítik a gyorsabb szaruleválást. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros nyomot. Rendszeres használat esetén csökkenti az újabb bőrkeményedés kialakulásának esélyét.

francais

2019. április 4.

Nem is ezt akartam megvenni, hanem az avokádósat csak azt kivonták, ez meg olyan semmilyenke, ha mindennap kenegetem vele a lábam, akkor ér valamit. Biztosan nem veszem újra és nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

zsofiaa96

2019. március 18.

Sajnos a lábam szárazságán nem segített, ennél táplálóbb krémre van szükségem.Újra nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Ingrid123

2017. november 25.

Az illata citrusos, lábkrémnek jó... és ennyi a pozitívuma. Számomra semmit nem ért, a lábam szárazságán nem javított, kicsit ragacsos, nem túl kellemes a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 25.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 30.

Nagyon nagy szükségem volt egy bőrkeményedés elleni krémre, és ezért is vettem meg ezt.
De őszintén szólva, nemhogy a bőrkeményedéseim ellen nem tett semmit, nem is volt kellemes magamon.
Az elején nagyon lelkesen kentem a lábamat naponta kétszer, legalább 2-3 hétig, de annyira lassan szívódik be, és valahogy felkenni is rossz érzés, hogy egy idő után leálltam a használatával.
Az illata finom, tipikus testápoló illata van, de igazából ez az egyetlen pozitív tulajdonsága. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

tenyitomi

2016. november 19.

Én konkrétan sarokrepedésre kerestem sürgősen valamit,akinek már volt az tudja hogy milyen kellemetlen érzés minden lépés,szúr,csíp és még a zokniszösz is beleragad.Gyakorlatilag 2-3 nap alatt elmúlt tőle.Persze nem 3 centis a bőrkeményedésem,csak egy picike van néha.Sajnos nem vagyok egy rendszeresen lábkrémező típus/havi 1-2-szer/ de ez jól vizsgázott.Az állaga inkább loton,nagyon könnyű eloszlatni,nekem az illata is bejön nem hagy ragacsos érzetet, pikk-pakk beissza a szomjazó pata.Szerintem olyan mindennapi kis lábkarbantartó kence inkább ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A törpefenyő tűleveléből kinyert olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyagként használt összetevő.