Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p-emi, Módosítva: 2011. július 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

marcsi4

2013. december 18.

Egész egyszerűen imádom! Könnyű, hidratál, hamar felszívódik és az illata... hmm egyszerűen tökéletes. Bár kicsit drágának találtam, nem bántam meg,hogy megvettem, mivel ritkán testápolózom így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Ivlisz

2013. augusztus 30.

Nem olyan régen szereztem be ezt a testápolót, mert imádom a Gabi termékek illatát. Egyszerűen megbabonáztak. :) Nagyon jó testápolónak tartom, könnyen beszívja a bőröm, abszolút nincs vele gond. Az illata nem az a tipikus Gabi illat, de még így is tökéletes. Eddig csak a Dm-ben láttam, ott is kifutó terméknek árulják akciósan. Remélem azért ha ki is vonják majd, rövidesen visszahozzák egy új köntösben, mint a többi terméket, mert nagyon nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

u.nonó

2013. augusztus 23.

Az illatát nagyon szeretem, és viszonylag jól hidratál is. DE sajnos pár óra múlva eltűnik a hidratáltság, és újra száraz lesz a bőröm. Amúgy jól felszívódik, puha érzést hagy maga után arra a rövid időre. Viszont úgy nem túl gazdaságos,hogy naponta többször is használnom kell. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Ina15

2013. április 25.

Nagyon régen vettem ezt a krémet, mert száraz volt a bőröm télen, és az illata imádni való babaillat, de a hatása nekem nem sokat segített sajna. Többet vártam tőle... Nem vettem újra! Az illata miatt adok csak neki 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

szofi9

2013. március 18.

Én főleg kézkrémként használom kb. fél éve. Naponta többször kell bekennem a kezem, mert különben kijön az ekcémám. Sok kézkrémtől begyulladt, piros lett a kezem, ezt a krémet viszont imádja a bőröm! 5-öst kapna ha parfümmentes lenne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

huncutka

2013. január 2.

Ez egy igazán kellemes testápoló. Tusfürdő sampon testápolót is ezt a márkát használom, bár nem mindig mert néha szükség van egy jobban hidratáló testápolóra vagy olajra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

pinkcseresznye2030

2012. augusztus 16.

A Gabi krémes tusfürdőjével együtt vettem meg. Csak este használom, nagyon hamar beszívódik, kevés is elég belőle (ami azért is jó, mert így legalább sokáig elég lesz:)), illata is nagyon kellemes, olyan kis babás :D. Az árát először kicsit sokalltam (849 Ft a Dm-ben), de végülis így, hogy kevés is elég belőle megéri, mert így legalább sokáig fog tartani. Télre tuti újraveszem, mert remekül hidratál. Annyira imádom, annyira baba... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

bandita

2012. május 13.

Már régen nem vettem ezt a terméket, az illatát még most is fel tudom idézni, szerettem és nem volt gondom vele. Száraz kézbőrömet is sokszor kezeltem vele. A ragacsosság csak a felvitelkor volt érezhető, gyorsan beszívódott. Azon gondolkodtam, hogy a munkahelyemen milyen jól tudnám használni, kézkrémként, lehet, hogy újra veszem erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 13.

ladykke

2012. május 13.

Ezt használom ha nagyon száraz a bőröm, szerintem jól hidratál, nekem bevált! Az illata is nagyon cuki :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

monip

2012. április 10.

Én magamnak vettem;amikor felkeni az ember,először nagyon zsírosnak,ragacsosnak tűnik,de aztán gyorsan beszívódik,és selymes, puha lesz tőle a bőr.Az illata szuper. Viszont ezt csak a többedik használat után vettem észre hogy furcsán hámlik tőle a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol