Garnier

Ár:   4410 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: melinda_szb, Módosítva: 2013. július 23.

Kategória:   Fényvédők

Világos típusú, naphoz szokott bőrre. Véd a leégéstől, megakadályozza a bőr idő előtti öregedését, vízálló.

k001

2021. december 22.

Mivel elkezdtem hámlasztani, kellett egy fényvédő, és mivel ez maradt nyárról, ezért ezt kentem az arcomra. Meglepődtem, de egyáltalán nem pattogtam ki tőle, pedig nagyon nyűgös bőröm van. Nem szívódik be, és zsíros érzetet hagy. Viszont az illata valami olyan gyerekkori élményt idéz fel bennem, hogy csak aszalódok és aszalódok a napon és nincs hová menekülnöm :D így inkább félretettem, és vettem egy rendes, illatmentes, arcra való fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

csudex

2017. július 15.

Kb. a masodik hasznalatnal letortem a kupakjat, egesz kellemes illata van, teszi a dolgat de semmi extra. A parom leegett a hasznalata mellett, szoval aki egesre hajlamos az ne ezzel probalkozzon hanem az 50-es tarsaval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

nobosz

2016. augusztus 1.

50% magamat és 50%-ban ezt a terméket hibáztatom a hétvégi leégésemért.
Anno akcióban volt én meg ott álltam a polc előtt, hogy vajon hány SPF lesz nekem elég.
Könnyen, gyorsan barnuló típus vagyok. Az a fajta, aki jó naptejjel 2-3 nap alatt kreol barnára sül. Ezért gondoltam, hogy a balatoni nyárra elég lesz a Medium 20 SPF na meg a 30 SPF drágább is volt... (itt hibáztatom magamat)
Kb 11-17ig lehettünk a strandon hatalmas árnyékos fa alatt. Ennek ellenére a mellkasom első kenés után leégett. Felső combom közvetlenül kenés után égett le. Tudom, hogy írdatlan hülye vagyok, hogy délben strandon tengődtünk, de valóban a nap 90%-át árnyékos fa alatt voltunk. Kis szél, felhők meg se éreztem a napot. Szóval nem gondolnám, hogy egy SPF 20 konkrétan SEMMI védelmet nem nyújt.
Állagával nem volt problémám, de én nagyon szeretem az erős finom naptej illatot, amivel ő nem rendelkezik egyáltalán. Illata csak úgy elillan. Szóval már csak ezért is járna a minusz. Így nekem kuka... mehetek valami új erősebbet keresni a nyárra. :(

Igaz az enyém Protection Lotion Ultra-hydrating valami alatt fut, de szinte biztos vagyok benne, hogy erről a termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

50% magamat és 50%-ban ezt a terméket hibáztatom a hétvégi leégésemért.

KuliKali

2016. január 13.

Család kedvence,mióta az eszemet tudom. Mivel anyukám hajlamos a napkiütésre,ez pedig igencsak bevált,mindig ezt használjuk.Az illata kellemes,tipik nyár illata van. :) Az ára elég borsos,és negatívuma még,hogy elképesztő nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

guppi666

2015. július 14.

Szeretem, mert tényleg nem lehet leégni vele, pedig nekem nagyon gyorsan megy.
Jó az állaga, könnyű eloszlatni, viszont elég gyorsan fogy. Csak az ára a visszatartó erő, különben mindig ezt használnàm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Szeretem, mert tényleg nem lehet leégni vele, pedig nekem nagyon gyorsan megy.

Bebek

2015. július 6.

Nem tudom, miért írják sokan, hogy nehéz elkenni. Én az egész családra ezt kenem, és a gyerekekre nem is keveset, mégis simán, fehér foltok nélkül el tudom kenni pár mozdulattal.
Zsíros érzetet nem hagy, szépen beszívódik, bár azért lehet érezni, hogy van valami a bőrön , de ez szerintem normális.
Illata semmi extra, szuperül véd a leégés ellen.
50%-os kuponnal vettem, eredeti áron eléggé húzós lenne , bár egy évben egyszer simán belefér így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Illata semmi extra, szuperül véd a leégés ellen.

Ms.Cat

2014. augusztus 15.

Jó kis naptej, testen gyorsan beszívódik, valamint nem pirulok meg, ha hasznlom ( barátom csak ezt használja, mástól mindig leég). Arcon nem jó használni, ott zsíros érzetet hagy magaután, valamint nehezen szívódik be . Összességében jó kis termék, csak arcon nem szeretem használni. :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

angyallány

2013. május 28.

Szerintem az Ambre Solaire a legjobb naptej. Kb amióta a piacon van, ezt veszem meg, mert hidratál, és ami a lényeg a naptej esetében: nem égek le tőle, pedig napimádó vagyok, úgyhogy rendesen süttetem magam, és még hámlani sem szoktam. Szóval furcsa, hogy a kenhetőség miatt valaki lepontozza, miközben a lényeg az, hogy ne égjen le az ember és nem az állag. Egyébként a Light&Silky verzió tényleg folyósabb, azt könnyebb felvinni. Szerintem ez a régi verzió már nem is kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Nicu

2013. május 27.

Tényleg nagyon nehéz elkenni, zsíros érzetet hagy a bőrön, leégni nem lehet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

vlilla0522

2012. október 31.

szerintem jó kis naptej. nem az a folyós állag, de hogy szörnyű nehéz lenne elkenni... nem hiszem. a lényeg az, hogy ne akarjunk 6 kilót magunkra kenni, és akkor ezzel nem is lesz gondunk.
ezt a 20-asat használom, már újra is vásároltam, mert meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

ezt a 20-asat használom, már újra is vásároltam, mert meg vagyok vele elégedve.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0