Garnier

Ár:   4443 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Fényvédők

Uveggalamb

2018. június 8.

Nem szerettem. Hatalmas kiszerelés, klasszik naptej, nehéz krém, a bőrt zsíros , masszív réteggel vonja be, ami izzadsággal, porral keveredve csak még durvább.. Arcra nem is merném kenni, mert mintha lemeszeltem volna magam, illetve biztos kihozna egy-két pattanást is..
Az biztos, hogy a naptól véd, ezzel leégni szerintem lehetetlen, így igazából arra jó, amire kitalálták, de szerintem manapság ennél több is elvárható egy naptejtől..
Fontos, hogy a bőr levegőhöz jusson, ne tömítse el a pórusokat, ne olyan legyen ,mint egy vakolat. Ezért a három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

nxctn

2018. június 1.

Érzékeny bőrre nagyon jó,jól véd,de elég sűrű a textúrája,arcra nem használnám. Viszont ha ezt használom egyáltalán nem égek Le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

nikiiabel

2017. december 13.

Nagyon sűrű krém, de a az édesanyám és a párom is nagyon hamar és nagyon könnyen leég.
Strandolásnál szoktuk használni és ott nagyon jól bevált. Én is az arcomat azzal kenem be illetve a vállaimat mert nagyon könnyen leég nekem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Froggy

2017. augusztus 8.

Leégni nem égtem le, pedig szoktam, szóval eddig jó. De. A 200 fokban nem engedte a bőrömet lélegezni, így bár 20 év alatt egyszer sem voltak nagyon pattanásaim, most borzalmas az arcom. Ruhára rámegy, semmilyen hatalom nem hozza le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Colette221

2017. július 18.

Nagyon sűrű krém. Csak úgy, a mindennapokban én sem használnám. Na jó, a strandolás és a horgászaton kívül sosem naptejezem. (igen, nem jó szokás :P). Ha vastagon kenem fehér foltokat hagy. Kicsit nehezen is szívódik be, viszont arra amire kitalálták tökéletes. Ahova nem került krém a bőrömre a mai nap folyamán, ott rákvörös lettem... Ahol szépen bekentem magam ott egyáltalán nem égtem le. :) Szinte egész nap a napon voltam, part mellett. :) Anyukám sem égett le, pedig neki durvább szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

buba83

2017. július 12.

Lehet, hogy az én bőrömnek túlzás az 50-es faktor, de egyáltalán semmit sem barnultam vele. Jó dolog, hgy erősen véd, na de..azért egy picit látszódjon is, ha már napoztam. Állagra nekem kicsit ragadós, képtelenség normálisan elkenni és nehezen szívódik be. Én is úgy tapasztaltam, ha valamihez pl. bikini széle hozzákenem, nem lehet rendesen leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

adorei

2017. június 24.

Egyetértek a tanárnénishármassal, büdös, fehér, izzadással együtt ragacsos trutymó lesz és a fekete ruháimat nagyon befogta ahol véletlen hozzáértem, egyelőre két mosással se jött ki :( Leégni nem fogsz ha hordod, de semmi se érhet hozzád mert minden csupa fehér trutymó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

bettina28

2016. december 17.

Szerintem egyszerű naptej. Én nem találtam sok különbséget ez és egy átlagos naptej között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Luska

2016. július 4.

Nagyon jó! Nem égtem le vele és még egy kicsit barnultam is! Ő a legjobb naptejem eddig!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Nutellabella

2016. július 3.

Háttttöööö... Büdös. És ragacsos. Strandra még oké, de én mindennapos használatra szántam. Fehérít is egy picit, ezzel nem is lenne bajom, de nem szívódik be, és az izzadtsággal iszamossá válik (sorry... It is what it is...). Mivel a céljaimnak nem vált be, ám védeni véd, egy kedves tanárnénis hármast kap. #jajjdejószívemvan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.