Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TijuMK, Módosítva: 2013. május 22.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Bársonypuha önbarnító gél sárgabarack kivonattal.

Természetes és egyenletes barnaságot biztosít. Hidratáló hatású, frissítő textúra, nem hagy zsíros nyomot, selymes és finom bőrt, 'Foltmentes' barnaságot biztosít.

A természetes eredetű sárgabarackkivonatot tartalmazó formula önbarnító hatású anyagot tartalmat, mely 3 órán belül láthatóan szép, természetes és egyenletes barnaságot biztosít bőrének. A zselés textúra bőrét hosszan tartóan hidratálja és selymes és finom bőrről gondoskodik.

kittidurst

2018. július 8.

Ez egy csoda! Amint felkeni az ember látszik a színe, könnyen beszívódik, nem is igazán krém álagú így nem marad az a ragacsos érzet, nem foltos, nem sárga! Örök kedvenc lett, ezek után már a szoli sem hiányzik! Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

mindaleth

2018. május 14.

Gyönyörű színem lett tőle, az eddigi leglátványosabb hatást értem el vele. Nagyon tartós.
Viszont!
Én irtózom az illatától, az alkohol tartalma miatt olyan mintha barack pálinkával kenegetném magam. :)
Könnyen el tudom dolgozni, de lassan szárad, szörnyen lassan... Ragadok, tapadok, még másnap reggel is, ahogy engem, úgy a ruháimat is rendre befogja. Jobb elkerülni az első zuhanyzásig a fehér dolgokat. :( Utána nincs vele baj, még csak foltos sem leszek.
A színhatás miatt most ez a favorit, de a sok macera miatt nem adhatom meg az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Viszont!

Flolomano

2017. július 3.

Meglehetősen fehér bőröm van, még akkor is ha magamhoz képest már barna vagyok. Nyár elején sokat segített, hogy ne legyen vakító a lábam a rövidebb darabokban. Ha megfelelően használom, tehát szépen leradíroztam a lábam és lehetőleg le is gyantáztam, akkor tökéletesen egyenletes. A színe egyáltalán nem narancssárga rajtam. Valóban könnyű az eloszlatás, és a 3 órás ígért szín is látható, szépen kopik és fent marad vagy 4 napig egy kis árnyalat még.
Én úgy használtam, hogy egyszer felvittem, majd két nap múlva mégegyszer és így egész tartós. 4 csillag, mert ugyan más barnítókkal nem nagyon kísérleteztem, de sajna nyomot hagy a törölközőn, szóval zuhanyzáskor óvatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

gyulzsuzsi

2016. június 21.

Nincs mit szépíteni, tényleg narancssárga a végeredmény. Két csillag, mert könnyű eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Timcsi0811

2015. július 2.

Megvettem..kipróbáltam..egész jó színem lett, de nem voltam benne biztos hogy nem az egyik összetevőjére hasonlítok...ami a sárgabarack! Mivel bizonytalan voltam ezért megvettem egy másikat ami 100%-ig bevált. Majd még próbálkozom vele..mert a barátom napbarnítottnak látott tőle, meg mások is. Lehet az én szememmel van a baj :P tehát nem dobom ki..adok még esélyt neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

fruzsi94

2015. május 14.

Megvettem, mert megtetszett. Ritka, hogy vélemények olvasása nélkül veszek egy terméket, de most megtettem... és nem bántam meg!
Felvittem este a jól leradírozott bőrömre, és másnapra nagyon jó színem lett.
Barnítókesztyűt mindenkinek csak javasolni tudok ehhez, mert a lábfejemen, ahol nem dolgoztam el rendesen, kicsit csíkos lettem.
A szagával nem vagyok annyira kibékülve, aki érzékeny a tipikus barnítókrém szagra, ne próbálja ezt ki!
Nem túl ragacsos, könnyen beszívódik, és nem kell belőle sok.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, és összehasonlításképp, az Yves Rocher Ensoleillant arc és testbarnítóval jó 2-3 alkalom kellett, mire egy kis szín em lett. Ezzel egy éjszaka alatt elértem azt a hatást mint az Yves Rocher-val másfél hét alatt..

Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Felvittem este a jól leradírozott bőrömre, és másnapra nagyon jó színem lett.
Nem túl ragacsos, könnyen beszívódik, és nem kell belőle sok.

Nekem bevált :)

borntobe

2014. június 6.

Félve próbáltam ki egy barátnőmét. Minden barnítótól sárga leszek, és a vitiligós (nagy...) foltjaim nem fogják be. Ez a csoda viszont oda is vitt egy kis színt :) másnap reggel vettem észre. Rohantam is megvenni. Egész testre használva, kicsit megcsappant a rajongásom, fél óra múlva is ragadtam, és előjött az a tipikus barnítószag is. A színe továbbra is szép, enyhe, természetes, megpróbálom hígítani testápolóval, mert rám ragadt az ágynemű is XD, remélem úgy is fog azért működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

csokiskex

2014. április 18.

Hát én ettől is sárga lettem :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Hát én ettől is sárga lettem :-(

zsanee84

2014. április 15.

nagyon jó kis önbarnító.tényleg nem hagy zsíros érzetet.sok ilyen krémet kipróbáltam már....de utána mindig folyt a fejemről a zsír:( ez szépen beszívódik,és nem lesz foltos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Lívia

2014. március 23.

A napokban vettem, mert elfogyott a korábban használt Biotherm önbarnítóm, és most nem akartam 7-8 ezret kiadni, ezért ezt választottam. Nos be kell,hogy valljam, hogy ugyanolyan jól barnít és könnyen beszívódik, és nem büdös. Szóval megérte a csere. Annyira nem rajongok a Garnier-ért,de ez most 5-öst kap!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.