Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   3271 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. április 6.

Kategória:   Fényvédők

Intenzíven hidratáló naptej. A garnier Ambre Solaire naptej szabadalmaztatott Mexoryl SX fotostabil fényszűrőjének köszönhetően megvédi a bőrt a nap káros UVA és UVB sugaraitól. Hatékony védelmet biztosít a leégés ellen és gátolja a bőr idő előtti öregedését. Különleges hidratálás E-vitamin-nal. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Garnier Ambre Solaire SPF30 50ml
Ár: 900Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Vadiúj,fóliázott, Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm postán maradó vagy Foxi automatába
borb.biaa

2016. július 17.

Mindig ezzel indítom a napozást, mivel elég hófehérke vagyok, és bevált. A használata mellett nem égek le, könnyen kenhető, jól beszívódik, és minimálisat barnulni is tudok vele. Miután magamra szedtem egy kis színt, átváltok egy gyengébb faktorszámú napozóra, viszont nélküle nem merném elkezdeni a napozást.
Az összetevői valóban elég ocsmányak (mondjuk a Garnier termékek többségének azok), emiatt le is vonok egy pontot, és valószínű, hogy más SPF 30-as naptej után fogok nézni az összetevők miatt, amúgy is pont most fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

kaposztamester

2016. április 18.

könnyen kenhető

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

könnyen kenhető

pixybaba

2015. július 2.

Müllerben vettem kis kiszerelésben egy tubusos változatot a próba kedvéért. Nincs erős, tolakodó illata, ezért szívesebben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Enca

2014. július 30.

Pályázaton nyerte az óvoda, ahova jár a gyerekem. Nagy örömmel láttam, hogy használják is az óvónők a gyerekekre. Kiváncsi voltam az INCI-jére... Csalódás... A gyerekek nem égtek le, nem ütötte ki őket, de mégis... túl sok a sárga pötty! Tehát napvédelem terén jól teljesít, ezért 3 csillag, de túl sok irritáló, allergén anyag... Szomorú vagyok! Jó lenne, ha olyan napvédő szereket kapnának az ovik, amik a gyerekek bőrét védik is és nem is irritálják...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

emma69

2014. július 30.

Mostanában megutáltam a garnier termékeket, de ha nem veszem túl szigorúan akkor jó termék, úgy érzem szépen védett a naptól. Nem veszem újra az tuti,elég drága (bár ezt leárazva vettem) és akkor inkább veszek babylove-osat az se olcsó de sokkal szebbek az összetevők

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 30.

kawa.kriszta

2014. június 28.

Jó illata van, arcra csak vékonyan kenve, testre bátran nem vastagon. Inkább többször. A családnak jól bevált, leégés kizárva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

barbiii_sz

2014. április 7.

Én egészen meg vagyok vele elégedve, már évek óta szinte csak ezt használom. Viszont nagyon sok sárga összetevő van benne, amit miatt lehet, hogy megkísérlem majd lecserélni. Arcra viszont kifejezetten nem szeretem kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

MissNickole

2013. december 28.

Régebben ezt használtam és egész jó volt, de manapság annyira erős az UV-sugárzás, hogy az elmúlt 5 évben egyszerűen semmit nem használt, a kocsiban az ablak mögött úgy leégtem vele mint a huzat...

Áttértem a Vichy Capital Soleil 50+-ra, ez tökéletesen bevált a nagyon fehér bőrömet teljesen megvédi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

fausztdori

2013. május 25.

Illata kellemes, viszont nehezen szívódik fel. Futóversenyen konkrétan kicsapódott a kar- és térdhajlataimban, nem egy kellemes látvány. Fényvédő képessége viszont jó, nem égtem még le ezt a terméket használva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

oszibarack

2013. május 15.

Az állaga nekem túl folyós, de az illatát imádom! Leégni nem szoktam vele, bár ez nyilván bőrtípustól is függ, az arcomnak viszont valahogy nem esik jól és oda nem is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aluminum Hydroxide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, C12-15 Alkyl Benzoate, Synthetic Wax, Stearic Acid, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Mexoryl SX
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Lyral, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Coumarin, Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Butylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Butylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.