Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Tápláló hidratáló arckrém organikus argánolajjal és organikus aloe verával és hialuronsavval gazdagítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. szeptember 1.

Nagyon kellemes kis arckrém. Jó az illata, az állaga, könnyen beszívódik, nem marad ragacsos utána a bőröm. Nappalra és éjszakára is használható. Átlagos hidratáló hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

b.Rose57

2021. augusztus 23.

Az én érzékeny, - száraz bőrömnek nagyon nem tett jót, piros, hámló foltok lettek tőle az arcomon, amiket alig tudtam eltüntetni, és eléggé fájt is. :( Hiába kellemes illatú, jó állagú, nálam durva irritációt okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

dorif

2021. május 22.

Kellemes illatú, jó állagú hidratáló, kellemes érzetet ad, de én úgy vettem észre, hogy esetemben jobb, mint a semmi, de nem hidratálja eléggé a bőrőmet.
Szerintem ebben az árkategóriában sokkal jobb hidratálók is vannak (pl nekem a tokajis Helia D a csúcs).
Utazásokhoz használom, mert praktikus a kiszerelése. Nem volt problémám vele, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

Olív

2021. április 11.

Féláron vettem a DM-ben, gondoltam kipróbálom. Este viszem fel a megtisztított arcomra. Azonnal beszívódik, nem túl sűrű, kellemes, friss illatú krém. Nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

Alexandra0121

2021. február 15.

Reggeli arcápolóm. Nagyon gyorsan beszívódik. Imádom az illatát. Egész nap kitart a hidratáltság, elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

hippiesaur

2020. december 30.

Ez jelenleg az állandó hidratálóm. Nagyon szépen hidratálja az amúgy csontszáraz bőrömet, és egyáltalán nem tocsog utána zsírban a fejem, mint egyes hidratálók használatakor. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Szamoca94

2020. december 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Bár nem túl gyorsan szívódik fel az arcbőrömbe, de legalább alaposan, és hagy ugyan maga után egy minimális “filmréteget”, de nem azt a kellemetlen, ragacsos fajtát. Ez a téli hidegben is nagy segítség nekem, mert az arcbőröm is érzékeny a hidegre, szeles időre. Praktikus ez a kis kiszerelés is. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

mrs.imperator

2020. október 16.

Egészen megszerettem ezt a kis krémet, utazashoz kifejezetten szeretem vinni , a csomagolása praktikus, egyszerűbb betenni egy neszeszerbe mint a nehéz üvegtégelyes krémek. Kellemes illat, jól hidratál, szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 16.

Evadel

2020. július 17.

A kategóriájában lévő krémek közül nekem ez vált be a legjobban. Az illatát kifejezetten szeretem. Éjszakai krémként nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

2020. július 11.

Óriási pozitív csalódás...úgy voltam vele hogy kipróbálom éjszakai krémnek, de kicsit tartottam tőle, hogy még annak is túl tömény lesz. Meglepve tapasztaltam, hogy szinte azonnal beszívódik, nem lesz zsíros, ragacsos az arcom tőle és nem is fényesedik ki órákkal később sem. Annyira bevált, hogy ez lett a nappali krémem is, sminkelni is tökéletes rá ebben a hőségben is. Abszolút nincs száraz bőröm, csodálkozom is, hogy ennyire passzol hozzám. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient).