Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Tápláló hidratáló arckrém organikus argánolajjal és organikus aloe verával és hialuronsavval gazdagítva.

hippiesaur

2020. december 30.

Ez jelenleg az állandó hidratálóm. Nagyon szépen hidratálja az amúgy csontszáraz bőrömet, és egyáltalán nem tocsog utána zsírban a fejem, mint egyes hidratálók használatakor. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Szamoca94

2020. december 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Bár nem túl gyorsan szívódik fel az arcbőrömbe, de legalább alaposan, és hagy ugyan maga után egy minimális “filmréteget”, de nem azt a kellemetlen, ragacsos fajtát. Ez a téli hidegben is nagy segítség nekem, mert az arcbőröm is érzékeny a hidegre, szeles időre. Praktikus ez a kis kiszerelés is. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

mrs.imperator

2020. október 16.

Egészen megszerettem ezt a kis krémet, utazashoz kifejezetten szeretem vinni , a csomagolása praktikus, egyszerűbb betenni egy neszeszerbe mint a nehéz üvegtégelyes krémek. Kellemes illat, jól hidratál, szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 16.

Evadel

2020. július 17.

A kategóriájában lévő krémek közül nekem ez vált be a legjobban. Az illatát kifejezetten szeretem. Éjszakai krémként nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

2020. július 11.

Óriási pozitív csalódás...úgy voltam vele hogy kipróbálom éjszakai krémnek, de kicsit tartottam tőle, hogy még annak is túl tömény lesz. Meglepve tapasztaltam, hogy szinte azonnal beszívódik, nem lesz zsíros, ragacsos az arcom tőle és nem is fényesedik ki órákkal később sem. Annyira bevált, hogy ez lett a nappali krémem is, sminkelni is tökéletes rá ebben a hőségben is. Abszolút nincs száraz bőröm, csodálkozom is, hogy ennyire passzol hozzám. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

kawaiichan

2020. május 20.

Nekem tetszik az illata. Bár normál bőröm van, mostanában kicsit több ápolást igényel, így ez a testesebb krém pont jó. Nem egy nagy durranás, de az ár-érték aránya jó. Akinek kicsit szárazabb a bőre, annak ajánlom. Garantáltan puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Jelizz

2020. május 20.

Nem tul eros de jo illata van testes kis krem . Erzem hogy puhabb lett tole az arcom ,nem szivodik be hamar de reggel meg se erzem hogy nagyon szaraz az arcom vagy hogy hamlik. Csak azt sajnalom hogy nincs benne UV szuru es hogy csak 50 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Kvivienn96

2020. május 15.

Reggel és este is használom. Nekem abszolút bevált mert hidratál és puha tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

kissagi19

2020. április 17.

Elhasználtam egy egész tubussal. Érzékeny, vízhiányos bőröm van, és éjszakára kerestem egy testesebb, olajosabb krémet. Erre esett a választásom. Éjjelre az orcámra 2 rétegben kellett kenjek, mert azonnal beszívta. Hidratáltnak tűnt a bőröm. Reggelre viszont foltokban kiszáradt a bőröm. Csak úgy itta a hidratálót. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

Yubaba

2020. április 17.

Nekem nagyon bevált az érzékeny száraz bőrömnek, szépen hidratál az illata is kellemes. Nem lettem tőle pattanásos ami nagy szó :) Kb. a 6. tubussal használom és akció idején mindig betárazok belőle itthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient).