Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Tápláló hidratáló arckrém organikus argánolajjal és organikus aloe verával és hialuronsavval gazdagítva.

vadcseresznyefamag

2020. február 17.

Enyhe, finom illata van. Puhává, hidratálttá teszi a bőröm zsíros érzet nélkül. Praktikus mert elfér a táskában és bármikor használható. Örülnék ha lenne belőle kézkrém.

Update: kézkrémnek is használom, csodás. Még az ekcémát is eltüntette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Update: kézkrémnek is használom, csodás. Még az ekcémát is eltüntette.

S.K

2020. január 12.

Már első használat után tompított a szárazságon. Nekem az illata is nagyon tetszik. Az összetevők szépek, egyelőre teljesen elégedett vagyok vele.
Eddig a Pom-pom Botanikuskert éjszakai krémet használtam, de kevésnek bizonyult....Ez jobbnak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Horvathangelika1

2019. december 30.

Nagyon helyre hozta az arcom szárazságát, már nem is kell arckrémet használom,mert akkor inkább zsíros lenne a bőröm.
Hámlott minden arcmosás után néhány helyen, mindig ezt használtam utána kb 2 hónapon keresztül. Ráadásul a szemöldököm és a szempillám is dúsabb lett tőle. Az illata is nagyon jó,valamint két hónap használat után még mindig megvan kb a fele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Bridddzs

2019. december 10.

Nekem eddig nagyon bevált ez az arckrém. Abszolút puhítja, egységesíti az arcbőröm. Tetszik az illata is, egy kicsit az alverde viaszvirágos arckrémjéhez hasonlít. Eddig nekem 5*. Az árát tekintve is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Csillagporocska

2019. november 30.

Eleinte, az enyhébb időjárás során egész jól teljesített ez a krém, de november végére már meglehetősen kevésnek bizonyul számomra. A piroska, ekcémára hajlamos arcbőrömet nem hidratálja túlságosan, nagyon rövid időn belül kiszárad és feszül újra a bőröm. Egyébként kellemes az állaga, hamar beszívódik, finom az illata (bár az én bőrömnek nyilván a legjobb egy illatanyagmentes krém lenne). Átlagos krém, nem is vártam tőle csodákat, bár azt hittem picivel hatékonyabb lesz. Egyébként szeretem használni, de egyszer beérem vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

kockasfulu

2019. november 16.

Átlagosan sűrű állagú, nagyon kellemes illatú krém. Engem mézeskalácsra emlékeztet az illata. Kicsit erősebb, de megszokható. Normál/száraz bőrre nappalra teljesen jó így ősz táján. Télre lehet, hogy kevés lesz. Rendesen beszívódik, nem zsírosodik túl tőle a bőröm. Száraz területek hidratálásával elégedett vagyok.

Nekem tetszik, lehet, hogy újraveszem. De nem világrengető. Vásárlás előtt a megszagolását javaslom, az illata kicsit megosztó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

klaudiakovacs95

2019. október 13.

Nagyon finom az illata és jó az állaga.
Hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzést.
Szerintem elég jól hidratál is. Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nagyon finom az illata és jó az állaga.
Hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzést.
Szerintem elég jól hidratál is. Tetszik :)

Ivy1986

2019. szeptember 27.

Hát sajnos az én arcbőrőmnek se jó, pedig nagy remenyeket fűztem hozzá, most mindenre rárakják hogy Bio, érdekes még is kipattog a bőr. Konkrétan most elnyomkodom testre, még se vesszen kárba. :( Sajnos nekem is ekcémás lett az arcom, miota szültem. Fogalmam sincs mi válthatta ki és próbálok természetes dolgokat használni de eddig semmi nem hatott rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

doradora8998

2019. július 17.

Ez a krém minden sarkon szembejött és a "bio" hívószó engem is bevonzott. Az állaga kellemes, az illata isteni és még az összetevői is hívogatóak, DE sajnos ekcémára hajlamos, érzékeny bőrömmel ez a krém semmit nem csinál az ég világon. :-( Valószínű ez egy normál bőrön megteszi hatását, és engem talált meg rosszkor, de emiatt nem tudok rá 3-nál több csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Frani10

2019. május 4.

Amikor megvettem féltem, hogy túl zsíros krém lesz az én arcbőrömhöz, ugyanis azt utálom. Az állaga nagyon szuper, alig egy borsónyi termék elég az egész arcomra, hamar beszívódik és nagyon szép eredményt produkált. :) Meglepően jó termék, kellemeset csalódtam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient).