Garnier

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2021. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a 3in1 krém táplál, finomít és ragyogóvá varázsolja még a fakó bőrt is. Üdévé varázsolja a bőrt és tartósan javítja a bőrtónus egységességét. Szeressen bele a ragyogó bőrbe. Fentartható bio csipkebogyómag- olaj plusz c vitamin. 100% természetes eredetű, friss és virágos illat. Érzékeny bőrre is megfelelő.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: új, de bontott, Helyszín: Budapest, VIII., fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

kladi

2021. november 25.

Nekem nem jön be. Sem a hatása, amit ígér, sem az illata. Olyan illata van, mint a szúnyog riasztónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Ingrido

2021. október 21.

A C-vitaminnál már elbizonytalanodtam, dehát, hátha ez más. Kibontva és megszagolva már még inkább más termékekre emlékeztetett, amelyekhez rossz emlékek fűződtek Első felkenés után csak azt éreztem, hogy nem szívódik be, hanem zsír/olaj réteget képez az arcomon. Második nekifutásnál haza kellett rohannom és lemosnom, annyira mart, égetett, csípett, lángolt az arcom. Nekem kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 10.

Amiután megjelent megvettem kíváncsiságból finom illatú és tapintású krém
de még az én vízhiányos száraz bőrömre is kevés kell belőle különben
zsíros érzetet hagy maga után.Szép fényt ad az arcnak.
Elhasználtam de nem veszem újra .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 10.

Amiután megjelent megvettem kíváncsiságból finom illatú és tapintású krém
de még az én vízhiányos száraz bőrömre is kevés kell belőle különben
zsíros érzetet hagy maga után.Szép fényt ad az arcnak.
Elhasználtam de nem veszem újra .

mafalda

2021. október 2.

A színe csodaszép, rózsaszín. Az illata kellemes visszafogott. Könnyen kenhető, selymes tapintású krém, könnyen felszívódik nem hagy ragacsos érzetet az arcomon, de semmi extra.🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Leander

2021. szeptember 23.

Jópofa krém - annak, akinek tökéletes a bőre. Rózsás enyhe derengést varázsol az arcra, ami szép, meg minden, de nyilván hidratálókrém lévén semmilyen fedést nem biztosít. Ha viszont rámész BB krémmel vagy alapozóval, oda a rózsás derengés. Szóval nem teljesen világos számomra a célközönség, illetve az, de nem tudom, hogy mennyire népes tábor: azoknak ajánlható, akiknek tökéletes a bőre, így az arckrém fölé már semmit nem szoktak kenni. Ennek megfelelően annak is jó lehet, aki szimplán csak nem szokott sminkelni, még BB krém szintjén sem. Én sajnos nem tartozom a tökéletes bőrűek körébe és a sminkelést is max. hétvégente hanyagolom néha, így ez biztosan nem az én termékem, de szép bőrű sminktől ódzkódóaknak melegen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

tillisilli

2021. szeptember 7.

Nagyon kellemes állagú krém, kissé zsíros. Szépen terül és valóban szebb bőrképet ad. Az illata fantasztikus.

Viszont nem hidratál, hanem mintha valami kellemetlen réteget képzene a bőrön, amitől izzadni kezdek. Régen volt egy nivea arckémem, aminek ugyanez volt a hatása: ha egy kicsit is melegebb van, vagy ha sietek, az arcbőröm azonnal nyirkos lesz emiatt a krém miatt. Különben nem.

Talán a glicerin? A bőröm egyébként száraz és nagyrészt problémamentes, és más nehéz krémek nem okozzák ezt.

Kár, mert nagyon finom az illata, és a rózsaszín pigmentek miatt tenylegt szebb lesz a bőröm látszatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Odri

2021. augusztus 6.

Háááááááááááát, ez a krém tényleg glow, de csak azért glow, mert annyira zsíros lesz tőle az arcom, mintha folyamatosan izzadnék. Az én bőrömön hagy egy nagyon kellemetlen viaszos, nyirkos réteget, ami alatt fulladozik a bőröm. Több esélyt adtam neki, de mindig letöröltem és után megkönnyebbültem. Talán ha hidegebb lesz előveszem újra, hátha akkor jobban funkcionál majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Melda

2021. július 11.

Az előző Garnier Bio krémekhez hasonlóan ez is tömör állagú, kissé zsíros krém. Könnyen beszívódik, viszont zsírosabb bőrre sok lehet, pláne így nyáron. Az elején fura volt a rózsaszín szín, de most már megszoktam. Esti arctisztítás után azért látszik a vattakorongon. :) Összességében jó ár-érték arányú, szép összetevőkkel bíró könnyű hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Calcium PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).