Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: joouyee, az összetevőket feltöltötte: annroi, Módosítva: 2013. június 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ultra-Regeneráló Krém, extra száraz, károsodott bőrre. Összetétele párolgás elleni hatású L-Bifidusszal és tápláló karitévajjal gazdagított, hogy táplálja és helyreállítsa az extra száraz és károsodott bőrt, csökkentse a repedezettséget és enyhítse a bőr húzódását.

kaposztamester

2016. április 18.

nagyon hatásos , újra vevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

nagyon hatásos , újra vevős :)

jul100

2016. január 30.

Szeretek kísérletezgetni a testápolókkal, van itthon vagy 100, de ha TÉNYLEG ki van rojtosodva-repedezve a lábamon a bőr (ami nem egy ritka jelenség nálam... :D ), mindig ezt használom. Sose volt még ennél jobb krémem, nekem jól beszívódik (kicsit túl gyorsan is, néha elég sokat elnyelek, ezért gyorsan fogy...), és tényleg napokig puha lesz tőle a bőröm. A tégelyes kiszerelés a kedvencem, mert az utolsó cseppet is ki tudom kaparni belőle, és valamiért ebből kihagyták a parabént... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

erita

2016. január 22.

A kezemre, könyökömre, lábamra használtam. Nekem nagyon tetszett az állaga... és hamar beszívódik. Az illatával se volt bajom és már a harmadik tégelyt használom.
Pedig én nagyon utálom a Garniert, szerintem használhatatlan dolgokat csinálnak! Erre is csak azért találtam, mert ajándékba kaptam. Szerencsémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

zsazsa

2015. november 6.

Magamtól nem vettem volna meg, de ajándékba kaptam a karitévajas verziót és szívesen használom is. Nincs bajom az illatával, jól is hidratál, könnyű elkenni, nekem hamar beszívódik a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

madrid

2014. május 13.

Nekem az intenzív ápolás miatt bejött. Pár nap használat után tényleg kicsit puhább lesz a bőröm. Az illatával én kis vagyok békülve. Viszonylag gyorsan felszívódik. Már majdnem egy tégellyel elhasználtam, pedig hetente kb 3szor használom. Az állaga lehet valakinek túl zsíros, de nekem használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Fodri

2014. március 23.

Nagyon sajnálom, hogy anno megvettem ezt a krémet. Nekem az állaga túl zsíros, rendkívül lassan szívódik be, ha lefekvés előtt használom, totál átáztatja a pizsamámat (egyszerűen nem tudok neki elég időt adni, hogy beszívódjon) és kényelmetlenül hánykolódom az ágyban, minden túlzás nélkül. :D Gondoltam valahogy mégis elhasználom, masszázshoz, stb., de nem ment, ki nem állhatom szegényt, úgyhogy a félig tele lévő tégely magányosan várja sorsát a fürdőszobaszekrényben. Az illata egyébként kellemes és nem allergizál, ezért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Musil

2013. november 27.

Én mikor ezt a tégelyt kinyitottam és beleszagoltam, majdnem sírógörcsöt kaptam, pedig nem vagyok finnyás! Mondjátok, miért kell hogy férfi dezodor illata legyen ennek a krémnek?! Borzalmas! :(
Az illata miatt nem érdekel a hatása sem, egyszerűen taszít, hogy magamra kenjem! Ti hol láttatok mangósat? Az enyém karitévajas, és egy undormány a szaga!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

anita0101

2013. április 23.

Nagyon intenzíven ápolja a bőrt, így ha extra ápolásra szorul a bőröm pl. szoli után, csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

annroi

2013. április 21.

Én az arcomra minden nap használom, nagyon hamar beszívódik és nagyon szépen hidratál. Télen csak az arcomra használtam (visszagondolva nem csak az arcomra kellett volna, de elakartam használni végre a régi testápolóm). Most a jó idő alkalmával pólóban voltam, és indulás előtt direkt bekentem vele a karom, mert imádom az illatát és most még jobban imádom, mert napközben is éreztem az illatát és a hidratáltság érzetét is. Biztos hogy újraveszem, és ezt fogom használni arc- és testápolásra is télen-nyáron:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

kamillatea

2013. április 11.

Én ma vettem meg a mangóolajos változatot. Az arcomon próbáltam ki csak, de esküszöm, jobban hidratál, mint sok, kifejezetten az arc érzékeny bőre számára kifejlesztett krém! Irritációt sem tapasztaltam, az illata pedig extra finom! Szerintem a testem többi része is kedvelni fogja. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.