Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Hajápolók

Kókuszkrémet és a makadámdió-olajat tartalmazó, balzsam száraz, töredezett hajra. Elnehezítés nélkül, intenzíven táplálja a hajat a következő hajmosásig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bardo

2021. október 23.

Az egyik hajápolási kedvencem. Csodás illata van, puhává, selymessé varázsolja a hajat. Van benne egy kis plusz, az érzés amit keresünk egy termékben, na benne megvan ez a plusz amiért többször újravettem 💗 Addiktív

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 23.

Nemtudoommm

2021. szeptember 20.

Nagyon sűrű krémes állagú balzsam és hidratál is valoban. Bar az én hajam tényleg nagyon száraz (sok szokites ) én szárításkor egy borsonyit elszoktam oszlatni a tenyerébe és bele kenegetem a hajamba hogy ne szálljon 😃 igyis tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Kitsyke

2021. szeptember 1.

Az én hajam annyira nem száraz, valóban nem nehezíti el a hajat, finom az illata ami érződik a hajban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Sz.Anita79

2021. április 14.

Hosszú, göndör hajam van, ami könnyen szárazzá válik ha nem ápolom rendesen. Mindig próbálkozom 1-1 új termékkel de a legtöbbtől száraz, sprőd lesz. A kókuszos samponok és balzsamok elég jól beváltak, így gondoltam ezt is kipróbálom és milyen jól tettem! A samponjával együtt használom, puha, fényes és illatos lesz tőle a hajam! A balzsam jól eloszlatható, kiadós és pihe-puha lesz azonnal. Engem meggyőzött, újra várárolom máskor is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

pingu

2020. november 25.

Az illata nagyon jó, de sajnos a száraz hajamnak nagyon kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Az illata nagyon jó, de sajnos a száraz hajamnak nagyon kevés.

Divik

2020. augusztus 23.

Saponjaval egyutt hasznalom, de kulon-kulon is probaltam oket. Nekem a favorit. Ujravevos folyamatosan. Az illatat is nagyon szeretem viszont a hatasat megjobban. A hajvegem extra szaraz es a hajtovem zsirosodasra hajlamos eleg hosszu derekig ero hajammal is felveszi a kesztyut puha taplat konnyen kifesulheto lesz es fenyes a hajam. Nagyon orulok nemi hogy paraben es szilikon mentes. Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Ercs

2020. június 15.

Imádom, a hajam puha lesz tőle, élettelteli, és isteni illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Imádom, a hajam puha lesz tőle, élettelteli, és isteni illata van!

Diamond26

2020. június 5.

Bármilyen szárító hatású sampon után képes puhává varázsolni a hajat. Extra könnyen fésülhető tőle a vizes haj is, ráadásul nagyon finom illata van. Amennyire nem vált be nekem a Garnier arcápolási vonala, a balzsamok, hajmaszkok annál inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Ellise

2020. május 10.

Nekem eddig ez vált be legjobban.Puhítja könnyen fésülhetővé teszi a hajam,pedig elég kényes tud lenni.Nem pont ez a típus,de ez is.Sorba próbálgatom az összes fajtáját,Tescoba szoktam venni 690ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Lina14

2020. március 28.

Az illata hamar elillan, de puhává teszi a hajat és nem zsírosít jobban, mint bármelyik másik. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Tartósítószer.