Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Hajápolók

"Szakszerűen kiválasztott összetevők kombinációja a haj természetes szépségének élénkítéséért. A Garnier botanikai szakértői kiválasztották a kókuszkrémet és a makadámdió-olajjal kombinálták egy különleges, használható formulában a haj intenzív táplálásáért, elnehezítés nélkül. A haja intenzíven táplált a következő hajmosásig. Szilikon nélkül a haj természetes tapintásáért, elnehezítés nélkül-mindennapos használatra."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

OroszBeus

2022. december 2.

Ez a hajpakolás nagyon büdös! 1 percig bírtam a hajamon és le is mostam. Ezt a szagot én biztos nem kenem mégegyszer a hajamra. Rögtön ment a lefolyóba. Életem legértelmetlenebb vásárlása volt ez. A hatásáról nem tudok beszámolni mert addig nem volt a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 2.

peach

2022. október 23.

Hajbalzsamnak is tökéletes, ami miatt viszont csodaszer lett nálam az a hajformázóként való használata. A munkahelyemen csak összefogott frizurám lehet és rendezettnek is kell lennie, amit én hajtextúrám mellett sokszor nehéz reggelente megugrani. A létező összes zselét waxot habot mindent próbáltam már és semmivel nem tudtam még ennyire gyorsan és ennyire szépre megcsinálni a hajam, ráadásul egész nap tartja magát, nem lesz szöszös. Eddig mindig szenvedtem a szöszösödéssel párás időben, viszont ez + egy erős hajlakk verhetetlen kombó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 23.

Sushii

2022. január 12.

Nagyon szeretem, a szőkített hajamra csodaszer. Csak ajánlani tudom. Puha és könnyű kifésülhetőség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Fiszuli

2021. augusztus 30.

Ő a termékcsalád utolsó darabja, amit kipróbáltam. Ugyanúgy tudok róla nyilatkozni, mint a többiekről. Két körös Alpecin C1 hajmosás után kenem fel. Nagyon jó az állaga, nagyon szépen terül, a fenék alá érő hajam utolsó harmadára teszem, majd felcsavarom a fejem búbjára a hajamat és így maradok, míg meg nem unom (általában 20-30 perc). Állagából kifolyólag kiöblíteni is nagyon könnyű. Nem nehezíti a hajam, viszont szépen puhít, hidratál, 2-3 napig "frissenvágott" hatása van a hajvégeimnek, ez persze utána átcsap cirokseprűbe, de ez nem a termék hibája, éppen ideje lenne megcsetkelni a hajvégemet - de még ezzel is megküzd. Ezek után használok még egy 2 perces pakolást, majd hajvégápoló olajat. Az eredmény a szokásos, ápolt, hidratált, könnyen kezelhető haj. Az illata isteni kókusz, nagyon intenzív és egyáltalán nem mű, 2-3 napig simán érződik, bár én szinte mindig valamiféle-fajta fonatban hordom a hajam, így könnyen megmarad az illat. Nagyjából két hete használom, nem vettem észre, hogy zsírosítana, nem viszketek, nincs semmilyen irritáció. Ugyanolyan kiadós, mint a testvérei, ár-érték arányban szuper. Nekem telitalálat ez a Botanic Therapy hajpakolás család. Ha ez elfogy, el tudom képzelni, hogy újra elkezdem őket szépen sorban használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

lumena

2021. július 8.

Sajnos nem vált be, valóban nem nehezíti el a vékonyszálú hajam, de az igazán száraz hajvégekkel nem tud mit kezdeni. Közvetlen hajmosás után se érzem a hatását, a másnapján meg még rosszabb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

HLaura

2021. március 17.

Hihetetlenül jó illata van és emellett nagyon puhává varázsolja a hajat, anélkül, hogy elnehezíti. Azt tanácsolom, hogy először csak a hajvégeidre vidd fel, majd egy fésű, vagy könnyen tisztítható hajkefe segítségével oszlasd el a hajad egész hosszén, így egyenletesen fog jutni mindenhivá, az már csak rajtad áll, hogy mennyi ideig szeretnéd fent hagyni. Az eredmény garantált, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Pikk

2020. szeptember 21.

Magam is meglepődtem, de ez nagyon bejött! Pakolásként használtam, 20 percig hagytam fenn, mosás után, nedves hajon. Nekem az idő múltával és a gyerekeim születésével a hajdan gyönyörű, egészséges, sima, hidratált hajam egyenetlenül göndörödő, száraz, sátorszerű lett, és csak a fodrász tud rendet rakni a fejemen. Ezzel viszont tényleg szuper lett az eredmény, selymes, hidratált, könnyed. A végén, szárítás után a hajvégekre is tettem egy kicsit. Ez utóbbi művelet hasznát nagyon nem láttam, de nem is ártott. Eddig egyszer próbáltam ki, de ha ezt minden alkalommal produkálja, akkor biztos újravevős. Annyira kezelhető és szép lett tőle a hajam, hogy még az illatát is kibírom, mert számomra ez egy igazi olcsó, tolakodó "egzotikus" kozmetikum illat, kókuszhoz nincs sok köze, de mondom, ha így dolgozik, akkor tőlem ananászillata is lehet. Ja, még azt hozzáteszem, hogy eddig a hajpakolások ismeretlen terep volt számomra (nem is értem, miért, ha ilyen nehezen kezelhető a hajam), na mindegy, szóval nem 10 másik pakolással hasonlítom össze ezt, hanem ez a 2. amit kipróbálok. Az első az Authentic Beauty terméke, ami kiváló, de az ára horror, a hatása pedig nekem nem jobb ennél. Kicsit olyan vagyok, mint akit először visznek ki az aszfaltos útig, de ez nekem most game changer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Yaksha

2020. május 24.

Teljesen haszontalan termék. Mintha semmit sem kentem volna a hajamra, sőt hajmosás utáni napon már olyan száraz mint a sivatag. Az illata pedig számomra egyáltalán nem kókusz... pedig imádom a kókuszillatot. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

bartaldora

2020. április 15.

Ma használtam először, és én elámultam, mikor a hajam hidratáltabb volt már az első hajmosás után is. Az illatával sincs semmi bajom, én szeretem a kókusz illatát, szerintem abszolút nem erős, és nekem nem az a lényeg, hogy érezzem a hajamban még 2 nap után is. Én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 15.

Bettii98

2020. január 16.

Semmit nem csinál, ami hasznos lenne. A hajamban megáll tőle a fésű olyan kócossá és csomóssá teszi. Abszolút nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer.