Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Hajápolók

"Szakszerűen kiválasztott összetevők kombinációja a haj természetes szépségének élénkítéséért. A Garnier botanikai szakértői kiválasztották a kókuszkrémet és a makadámdió-olajjal kombinálták egy különleges, használható formulában a haj intenzív táplálásáért, elnehezítés nélkül. A haja intenzíven táplált a következő hajmosásig. Szilikon nélkül a haj természetes tapintásáért, elnehezítés nélkül-mindennapos használatra."

Fiszuli

2021. augusztus 30.

Ő a termékcsalád utolsó darabja, amit kipróbáltam. Ugyanúgy tudok róla nyilatkozni, mint a többiekről. Két körös Alpecin C1 hajmosás után kenem fel. Nagyon jó az állaga, nagyon szépen terül, a fenék alá érő hajam utolsó harmadára teszem, majd felcsavarom a fejem búbjára a hajamat és így maradok, míg meg nem unom (általában 20-30 perc). Állagából kifolyólag kiöblíteni is nagyon könnyű. Nem nehezíti a hajam, viszont szépen puhít, hidratál, 2-3 napig "frissenvágott" hatása van a hajvégeimnek, ez persze utána átcsap cirokseprűbe, de ez nem a termék hibája, éppen ideje lenne megcsetkelni a hajvégemet - de még ezzel is megküzd. Ezek után használok még egy 2 perces pakolást, majd hajvégápoló olajat. Az eredmény a szokásos, ápolt, hidratált, könnyen kezelhető haj. Az illata isteni kókusz, nagyon intenzív és egyáltalán nem mű, 2-3 napig simán érződik, bár én szinte mindig valamiféle-fajta fonatban hordom a hajam, így könnyen megmarad az illat. Nagyjából két hete használom, nem vettem észre, hogy zsírosítana, nem viszketek, nincs semmilyen irritáció. Ugyanolyan kiadós, mint a testvérei, ár-érték arányban szuper. Nekem telitalálat ez a Botanic Therapy hajpakolás család. Ha ez elfogy, el tudom képzelni, hogy újra elkezdem őket szépen sorban használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

lumena

2021. július 8.

Sajnos nem vált be, valóban nem nehezíti el a vékonyszálú hajam, de az igazán száraz hajvégekkel nem tud mit kezdeni. Közvetlen hajmosás után se érzem a hatását, a másnapján meg még rosszabb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

HLaura

2021. március 17.

Hihetetlenül jó illata van és emellett nagyon puhává varázsolja a hajat, anélkül, hogy elnehezíti. Azt tanácsolom, hogy először csak a hajvégeidre vidd fel, majd egy fésű, vagy könnyen tisztítható hajkefe segítségével oszlasd el a hajad egész hosszén, így egyenletesen fog jutni mindenhivá, az már csak rajtad áll, hogy mennyi ideig szeretnéd fent hagyni. Az eredmény garantált, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Pikk

2020. szeptember 21.

Magam is meglepődtem, de ez nagyon bejött! Pakolásként használtam, 20 percig hagytam fenn, mosás után, nedves hajon. Nekem az idő múltával és a gyerekeim születésével a hajdan gyönyörű, egészséges, sima, hidratált hajam egyenetlenül göndörödő, száraz, sátorszerű lett, és csak a fodrász tud rendet rakni a fejemen. Ezzel viszont tényleg szuper lett az eredmény, selymes, hidratált, könnyed. A végén, szárítás után a hajvégekre is tettem egy kicsit. Ez utóbbi művelet hasznát nagyon nem láttam, de nem is ártott. Eddig egyszer próbáltam ki, de ha ezt minden alkalommal produkálja, akkor biztos újravevős. Annyira kezelhető és szép lett tőle a hajam, hogy még az illatát is kibírom, mert számomra ez egy igazi olcsó, tolakodó "egzotikus" kozmetikum illat, kókuszhoz nincs sok köze, de mondom, ha így dolgozik, akkor tőlem ananászillata is lehet. Ja, még azt hozzáteszem, hogy eddig a hajpakolások ismeretlen terep volt számomra (nem is értem, miért, ha ilyen nehezen kezelhető a hajam), na mindegy, szóval nem 10 másik pakolással hasonlítom össze ezt, hanem ez a 2. amit kipróbálok. Az első az Authentic Beauty terméke, ami kiváló, de az ára horror, a hatása pedig nekem nem jobb ennél. Kicsit olyan vagyok, mint akit először visznek ki az aszfaltos útig, de ez nekem most game changer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Yaksha

2020. május 24.

Teljesen haszontalan termék. Mintha semmit sem kentem volna a hajamra, sőt hajmosás utáni napon már olyan száraz mint a sivatag. Az illata pedig számomra egyáltalán nem kókusz... pedig imádom a kókuszillatot. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

bartaldora

2020. április 15.

Ma használtam először, és én elámultam, mikor a hajam hidratáltabb volt már az első hajmosás után is. Az illatával sincs semmi bajom, én szeretem a kókusz illatát, szerintem abszolút nem erős, és nekem nem az a lényeg, hogy érezzem a hajamban még 2 nap után is. Én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 15.

Bettii98

2020. január 16.

Semmit nem csinál, ami hasznos lenne. A hajamban megáll tőle a fésű olyan kócossá és csomóssá teszi. Abszolút nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

vadvirag919

2019. november 18.

Jövök lepontozni! a Sima balzsam tesóját nagyon szerettem, gondoltam ugyanazt kapom nagyobb kiszerelésben. Valahogy nem.... Sem pakolásként, sem balzsamként, sem hajban maradóként nem jó. Ja! És igenis elnehezít! Az illatát kedveltem a flakon kb közepéig, azóta felidézni sem tudom. Az őszi, lassan téli, hajszárítózással nem tud mit kezdeni - a gép szárítja a hajam, ez meg ugye nem hidratál. Összeragad, hamar zsírosodik tőle a hajam. Meleg időben ez nem feltűnő, mert gyakrabban mosok hajat + hidegben, hajszárítóval jobban kiszárad.
Na szóval, nyári illatos pakolásnak jó.
Télen, tényleges ápolásra nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Na szóval, nyári illatos pakolásnak jó.
Télen, tényleges ápolásra nulla.

mlexa

2019. szeptember 29.

Szerintem egész jó kis pakolás. Nekem elég töredezett szokott lenni a vége, de ez szépen rendbetette. Az illata nagyon finom, még reggel is érzem. Általában este szoktam felvinni a végekre nedves állapotban. Reggel könnyű kifésülni, nem gubancolja vagy ragasztja össze a hajam. Száraz hajra is vittem már fel, rajtahagytam fél órát és utána kimostam. Egyáltalán nem volt nehéz kimosni a hajból és tökéletesen puha lett a tapintása. Kevés is elég belőle, szóval sokáig elég lesz ahhoz képest. A többi fajtát is ki fogom próbálni. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Letti2

2019. szeptember 21.

Használat után jó illatú a hajam, és selymesebb, ami nagy szó, mert alapjáraton elég száraz. Sajnos nem tart sokáig a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.

Tartósítószer.