Garnier

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyenge és töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett balzsam összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Ár: 400Ft , Eladó: MrsNegy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs / Monor (Budapest) , fizetés: --
Tamszi

2019. március 20.

Az egyik kedvenc hajbalzsamom :)
A teljes termékcsaládot használom, harmadjára vettem újra... a szőkített, vékony szálú hajam nagyon szereti!:)
Természetesen a samponjával együtt használom, plusz heti egyszer a tégelyes hajpakolással.

Tuti újravevős :)

Tamszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Az egyik kedvenc hajbalzsamom :)

Tuti újravevős :)

Petyuska

2019. március 19.

Nagyon kellemes édes az illata, már újravásároltam. Nem mondom hogy csodaszer, de a tégelyes pakolással amit utána használok nagyon jól működik.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

uaim

2019. március 13.

Több használat után derült ki számomra hogy igencsak jó termékkel van dolgom. Nem igazán veszem a garnier hajbalzsamokat, de vele próbát tettem és milyen jól tettem. Engem nem zavar az illata sőt még tetszik is. A hajam nagyon szép tőle és nem csak aznap amikor megmosom hanem öt nappal utána is fésülhető rendesen és szép. Szerintem igen jó ez a termék.

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

kismadár

2019. március 12.

Puhább és hidratáltabb lett tőle a hajam, de semmi extra, Ezt a hatást szinte minden drogériás balzsam tudja, ami száraz hajra való. Az illatát nem igazán kedveltem, valahogy olyan "sós" illata van, mint egy egyszerre sós és édes sütinek.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

racheldawes

2019. március 8.

Akciósan vettem nemrég, eddigi tapasztalataim alapján jó kis krémnek tűnik. Selymes, puha tapintást ad a hajamnak, anélkül, hogy elnehezítené. Az illata is kellemes, visszafogott, előzetesen sokkal erőteljesebbre számítottam. Plusz pont jár a mutatós küllemért.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Lovemyhair

2019. március 1.

Jól ápolja a hajat, selymes, puha lesz tőle, nem nehezíti el. Nagyon jó az illata, jó áron kapható, elengedhetetlen számomra, minden hajmosásnál használom. Nagyon sűrű, kevés is elég belőle.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

szfrances19

2019. február 8.

Nagyon jó illata van, és a hatása is szuper a hajamon, szép fényes lesz tőle. Újra fogom venni :)

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

bogyoesbaboca

2019. január 20.

Sotet barna hullamos festett hajamat leszivattam itthon blanssal aztan 2 honap alatt kb 4x befestettem szokere.nem tettszett most atfestettem ujra barnara.a hullamaimnak bucsut mondva😞 na de ez a balzsam 1hasznalat utan visszahozta a draga hianyolt hullamaim nem hiszek a szememnek.imadom az illata nagyon jo taplal,puha es meg a hullamaim is viszajottek nekem 5os :)

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

dreammiyss

2019. január 4.

A hajam sokkal könnyebben tudom kezelni, ha használom a balzsamot is. A színe számomra kifejezetten szórakoztató. Kedves kis termék a samponnal együtt.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

KittiASzuperpocok

2018. december 24.

Az egész családot együtt használom. hiába csak balzsam, nagyon tápláló, majdnem felér egy hajpakolással. az illata pedig maga a gyönyör.
száraz fénytelen hajra ajánlom.

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

száraz fénytelen hajra ajánlom.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)