KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyenge és töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett balzsam összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Ár: 700Ft , Eladó: MrsNegy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: --
Ár: 300 Ft , Eladó: viktoriasnt
Állapot: 1-2 alkalommal használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
bogyoesbaboca

2019. január 20.

Sotet barna hullamos festett hajamat leszivattam itthon blanssal aztan 2 honap alatt kb 4x befestettem szokere.nem tettszett most atfestettem ujra barnara.a hullamaimnak bucsut mondva😞 na de ez a balzsam 1hasznalat utan visszahozta a draga hianyolt hullamaim nem hiszek a szememnek.imadom az illata nagyon jo taplal,puha es meg a hullamaim is viszajottek nekem 5os :)

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

dreammiyss

2019. január 4.

A hajam sokkal könnyebben tudom kezelni, ha használom a balzsamot is. A színe számomra kifejezetten szórakoztató. Kedves kis termék a samponnal együtt.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

KittiASzuperpocok

2018. december 24.

Az egész családot együtt használom. hiába csak balzsam, nagyon tápláló, majdnem felér egy hajpakolással. az illata pedig maga a gyönyör.
száraz fénytelen hajra ajánlom.

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

száraz fénytelen hajra ajánlom.

Bivettke89

2018. december 11.

Eddig Gliss Kur volt a kedvencem balzsam téren,egy idő után azt vettem észre, hogy nem adja azt vissza amit rég és amit varok tőle ezért váltottam erre.Amit nem bántam meg,mert Ez valami csoda,nagyon puha lesz a hajam ,nem nehezíti el és Nagyon finom illata van.Mar több flakonnal elhasználtam és nem tudok rá unni mert nagyon jót tesz a hajamnak!

Bivettke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

rekaviragm

2018. november 27.

Egy korábban jól bevált balzsamom váltottam le rá, kiváncsiságból. Nagyon tetszik az illata és eddig abszolút bevált

rekaviragm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

szabocintia

2018. november 21.

Szerintem ár-érték viszonylatban igen jó termék. Szőke hajam van, plusz póthajam, ami extra ápolást igényel, és ez a termék számomra hozta a várt hatást, bár csak akkor, ha 5-10 percet hagytam rajta, ha túl gyorsan lemostam nem éreztem azt az érzetet, amit vártam. Az illatárét külön csillag jár, extra tartós!

szabocintia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Zyra

2018. november 18.

Nem nevezném csodaszernek. Mert hajszárítás után még eléggé száraz a hajam utána, viszont másnap már egész puha ás selymes. A hajam gyorsan nő, gyönyörű és puha. DE! Ha a haja valakinek alapból zsírosodik, nem nagyon ajánlanám. Mindenképpen száraz hajra alkalmaznám, mert pár nap múlva a csontszáraz hajam is bezsírosítja.

Zyra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Eszti22

2018. október 28.

Szeretem ezt a balzsamot, puhává teszi az amúgy száraz és nehezen kezelhető hajam. Az illatát nagyon szeretem. Anyukámnak is vettem belőle, szintén nagyon szereti. Sajnos a samponjával együtt nem tudom használni, mert a hajam csak a head and shoulders samponokkal van jó viszonyban, de nekem így magában is bevállt, a 2. flakon végén járok.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Doora91

2018. október 26.

Ezt a terméket is nagyon szeretem. A samponjával együtt használom, nem nehezíti el a hajam és nem teszi zsírossá.

Doora91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Renus

2018. október 25.

Anyukámnak vettem, és nagyon szereti használni, agyon dicséri.
Sokkal puhább lett a haja tőle, ami egyébként nagyon száraz volt bármit is használt rá.
Az illata meg főleg nagyon jó, napok után is érzik.
Azt hiszem mostmar én is teszek egy próbát. 😁

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Anyukámnak vettem, és nagyon szereti használni, agyon dicséri.
Az illata meg főleg nagyon jó, napok után is érzik.
Azt hiszem mostmar én is teszek egy próbát. 😁

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate