KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyenge és töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett balzsam összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Zyra

2018. november 18.

Nem nevezném csodaszernek. Mert hajszárítás után még eléggé száraz a hajam utána, viszont másnap már egész puha ás selymes. A hajam gyorsan nő, gyönyörű és puha. DE! Ha a haja valakinek alapból zsírosodik, nem nagyon ajánlanám. Mindenképpen száraz hajra alkalmaznám, mert pár nap múlva a csontszáraz hajam is bezsírosítja.

Zyra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Eszti22

2018. október 28.

Szeretem ezt a balzsamot, puhává teszi az amúgy száraz és nehezen kezelhető hajam. Az illatát nagyon szeretem. Anyukámnak is vettem belőle, szintén nagyon szereti. Sajnos a samponjával együtt nem tudom használni, mert a hajam csak a head and shoulders samponokkal van jó viszonyban, de nekem így magában is bevállt, a 2. flakon végén járok.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Doora91

2018. október 26.

Ezt a terméket is nagyon szeretem. A samponjával együtt használom, nem nehezíti el a hajam és nem teszi zsírossá.

Doora91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Renus

2018. október 25.

Anyukámnak vettem, és nagyon szereti használni, agyon dicséri.
Sokkal puhább lett a haja tőle, ami egyébként nagyon száraz volt bármit is használt rá.
Az illata meg főleg nagyon jó, napok után is érzik.
Azt hiszem mostmar én is teszek egy próbát. 😁

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Anyukámnak vettem, és nagyon szereti használni, agyon dicséri.
Az illata meg főleg nagyon jó, napok után is érzik.
Azt hiszem mostmar én is teszek egy próbát. 😁

kisviktoria

2018. október 20.

Nagyon érezhetően puhább lesz egyetlen használattól is a hajam, az illatát pedig imádom. Szuper termék.

kisviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

AppleMaple

2018. október 12.

Legalább olyan jó, mint a Cranberry és argán olajos tesója, csak annak jobban szeretem az illatát. Újravevős

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

AAAdrienne93

2018. augusztus 22.

5*. Az illata nagyon jó, a haj puha lesz tőle és valóban táplál. Ajánlom :) !!

AAAdrienne93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

5*. Az illata nagyon jó, a haj puha lesz tőle és valóban táplál. Ajánlom :) !!

Lovemakeup

2018. augusztus 19.

A samponjával és tápláló krém-olajával együtt használom. Puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, az illata pedig...ahhh! Megy az 5*

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

szocsnelly

2018. augusztus 15.

Rengeteg sampont és balzsamot kipróbáltam, de ilyen illattal soha nem találkoztam még. Engem elôször az illata fogott meg, ami a következő hajmosásig a hajamban marad, emellett a hatása is nagyon kedvező. (Egész termékcsalád újravevős)

szocsnelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Narbeleth

2018. július 31.

Finom illata van (nagyon tömény), ami hajmosás után is megmarad. A száraz, vékony hajam pillanatok alatt beszívta, max. 2-3 percig volt fent, de ahogy leöblítettem, nem volt meg az az érzés, hogy az egész lejön, tényleg ápolja a hajat, mintha bevonatot képezne rajta. Sokkal puhábbnak és ápoltabbnak tűnnek a hajvégeim.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)