Garnier

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyenge és töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett balzsam összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rbvrs

2022. április 26.

Semmilyen kellemetlenséget nem tapasztaltam, újra fogom venni, mert a hajam a használat óta puhább és gyorsan nő, nem töredezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Teokleia

2022. február 8.

Update: kisebb adagot használok, de a hajam ugyanúgy döbbenetesen zsírosodik, fél nap után már látszik hogy csapzott :o ez talán nem a balzsam hibája, de egyértelműen nehéz nekem a termék.
Mióta cruelty free a márka, szívesen próbálgatok tőlük, és a milk mask ebből a családból annyira bevált, hogy kipróbáltam a balzsamot is. Töredezésre és zsírosodásra egyaránt hajlamos, vékony szálú hajam van, és a ricinusolaj korábban már segített babahajat növeszteni nekem. Ez a kondicionáló amilyen jó élmény, annyira sok is nekem azt hiszem (bár átgondolva a félhosszú hajamra valószínűleg sokat használok). Egy nehéz, sűrű krém, alig tudom elkenni, az illata finom, és jól eloszlatható nedves hajban. Igyekszem, hogy ne érje a fejbőrömet, és addig hagyom rajta csak, míg a tusfürdőm használom, majd egyben lemosom az egészet. Pihe puha a hajam utána, és könnyen fésülhető, de szerintem eszetlenül zsírosít, egy nap után már látom is hogy a tarkón és a halántékon vállalhatatlan a hajam. Nem tudom, újraveszem-e, előbb megpróbálok fele mennyiséget használni, és lehet hogy updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Dorina09

2022. január 19.

Nekem tetszik az illata és puha is lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Nekem tetszik az illata és puha is lett tőle a hajam.

Dorka19770330

2021. december 16.

A jó vélemények miatt akartam kipróbálni, de a szaga miatt nem veszem újra. A hajam napokig vizeletszagú és ezt nem bírom elviselni. Egyébként jó lenne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. november 2.

Nyaraláskor vettem mert nem vittem magammal hajbalzsamot és erre a márkára
esett a választásom mondjuk nem volt túl nagy a választék.
Meglepően jól teljesített finom,puha jól kifésülhető lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 2.

Nyaraláskor vettem mert nem vittem magammal hajbalzsamot és erre a márkára
esett a választásom mondjuk nem volt túl nagy a választék.
Meglepően jól teljesített finom,puha jól kifésülhető lett tőle a hajam.

alexandra326

2021. november 2.

Drogériás hajápolótól én már nem szoktam csodát várni, de ez meglepően jól teljesített. A hajam puha lett tőle és nem csak a hajmosást követő 1-2 napig, hanem tovább is. Én mindig legalább 15-20 percre a hajamon hagytam. Most elfogyott, de szerintem a későbbiekben újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Aneett9

2021. október 30.

A testvérem kezdte el használni, és nagyon megtetszett az illata. Nem vettem ezért egy újat, csak kipróbáltam az övét, viszont csodát nem művelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

nonex00

2021. október 14.

Nem csinál csodát, az illata kellemes, de ennyi. Rendkívül zavart, hogy a kád falára mindig rátapadt, ilyen más balzsammal, samponnal nem fordult elő. Szerencsére elfogyott, nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

dorqaap

2021. augusztus 8.

Ajandékba kaptam ezt a balzsamot, évek óta nem használok ilyet, mert nem igényli a hajam, de most egy elég szárító samponom is van, amit el akarok használni, így együtt használom őket. Alig várom, hogy elfogyjon, mert utálom az illatát, iszonyú tömény. Nekem nagyon furán csúszós az egész, alig bírom kimosni a hajamból. Magamtól semmiképp nem venném meg, elhasználom. Legalább annyi, hogy rosszat nem tesz a hajammal, de különösebben extra jót sem. Szerintem akinek egészséges a haja, nincs szüksége ilyenre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Edinkaa

2021. május 19.

Hát valahogy többet vártam volna tőle. Különösebb hatást nem vettem észre. Nem rossz termék, de én inkább valami új után nézek majd, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.