Garnier

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyenge és töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett balzsam összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

szucsnoem95

2020. július 9.

Puhítja a hajat, de nekem az illata nagggyon nem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Puhítja a hajat, de nekem az illata nagggyon nem tetszik...

lbetti

2020. július 6.

Szuper a termék, egy bajom van vele: a tubusbol nem lehet kinyerni az osszes balzsamot. A 3 felebol amit kiprobaltam, 2 eseteben behorpadt a tubus (ennel is) es nem tudtam nyomkodni azutan. Az 1 pontot a csomagolas miatt vonom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Kitsyke

2020. július 3.

Ma próbáltam először, 11-13 percet hagytam rajta törölközővel a fejemen, s utána beszárítottam. sima, puha a hajam tőle, jobban kifésülhető..

100-asba vettem 720 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

100-asba vettem 720 forintért.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. június 26.

Az egész termékcsalád maga a csoda, na de a balzsamról: az illata elsősorban isteni. Több napig is érződik hajmosás után. Puhítja, simítja a hajam, ennél több nem is kell. Tökéletes 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 26.

moncsosz

2020. június 10.

Az eddigi legjobban bevált balzsamom. Nagyon kellemes az illata, nem nehezíti el a hajamat, szép fényes és puha lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Ellise

2020. május 10.

Nekem eddig ez vált be legjobban.Puhítja könnyen fésülhetővé teszi a hajam,pedig elég kényes tud lenni.Nem pont ez a típus,de ez is.Sorba próbálgatom az összes fajtáját,Tescoba szoktam venni 690ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

szea

2020. április 20.

Jó az illata, és puhítja a hajat, de az enyém gyorsan hozzászokik ezért le kell váltanom időnként valami másra... a samponjával együtt használtam, de valamiért irtóra hullik a hajam, nem tudom, hogy ettől a termékcsaládtól van-e, mert ezt olvastam több hozzászólásban is a samponjánál.. Most váltok, meglátjuk, elmúlik-e a hullás.. mindenesetre szép puha lesz tőle a haj :) megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Inezke

2020. február 27.

Annyira nem lett tőle puha és könnyen kifésülhető a hajam, de az illata nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

sziluetta

2020. január 13.

Kívánságlistás volt, most vettem meg akciósan és eddig csak egyszer próbáltam. Előtte nívea balzsamot használtam, 3 flakon után már nem volt az igazi. Ez első használatra hihetetlen módon megpuhította a hajamat, remélem ezt nem kell majd hamar lecserélnem. Ha valami változik updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Ziiman

2019. december 30.

Már az első használat után puhább lett a hajam, és ezerszer könnyebb kifésülni utána. Az illata pedig isteni finom. Megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)