Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2013. július 24.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetétele egyesíti a méregtelenítő hatású szőlőkivonatot a védelmet nyújtó E-vitaminnal, hogy intenzíven hidratálja a szemkörnyék érzékeny területét. Multi-aktív hidratáló összetétele segíti a bőr regenerálódását, védelmet nyújt és optimális hidratálást biztosít 24 órán keresztül. Bőre védett a küldő hatásokkal szemben, intenzíven hidratált, rugalmasabb és komfortos. A bőr puhább, simább és regenerált.

Bizonyított és megállapított hatákonyság:

Narbeleth

2018. február 10.

Jól hidratál, de enyhén csípi a szemhéjam. Nagyon érzékeny a szemkörnyékem valamiért, télen időnként bevörösödik és hámlani kezd, annyira kiszárad. Ez persze nem a termék hibája, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

alexandra95

2016. április 22.

Oriflames termékről váltottam és igazából ugyanazt tapasztalom.
Nem táskás,karikás a szemem,az arcom is kipihentnek tűnik,bár keveset alszok.Gondolom bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

Oriflames termékről váltottam és igazából ugyanazt tapasztalom.

v.szilvia789

2015. május 16.

Érzékeny szememre félve vettem meg a koffein tartalma miatt, de hosszú távon jól összebarátkoztam vele. Az első pár használat során enyhe égő-meleg érzést tapasztaltam, de ez később elmúlt és nem okozott semmilyen problémát. Könnyen felszívódik, kicsit leviszi a duzzanatot, jól hidratált, kevés kell belőle, pár pötty bőven elég. A reggeli sminkelés előtt szoktam használni, éjszakára sosem próbáltam, a sminkkel jól kijön, nem csúszkál, nem dobja le. Garnierhez képest egész zöld az inci-je.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

nicolebunny

2015. április 29.

Kb. két hete vettem a tescoban akciósan. Már kerestem szemkörnyékápolót előtte is, és ezt nem bántam meg. Tudni kell, hogy sötét karikák vannak a szemem alatt, és 22 éves létemre kis ráncok is. Én reggel arctisztítás után szoktam használni, és rögtön élénkebbé teszi a szemkörnyékemet, és a karikáim sem tűnnek olyan durvának. A ráncokkal nem csinál semmit, de ezt nem is említik a csomagoláson, mondjuk reménykedtem, hogy a hidratálás miatt enyhülni fognak. Az illata is kellemes, és hiába viszonylag kis kiszerelés, nem kell sokat használni belőle, én speciel körbepöttyözöm a szemem alul-felül, és úgy kenem el. Szerintem nagyon jó sminkalap, nem lesz darabos a korrektor rajta és én nem tapasztaltam a "sminkelcsúszást" sem hála istennek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Ancsibaba1993

2015. április 12.

Nekem már pár nap használat után láthatóan frissebbé,szebbé,és kipihentebbé tette a fáradtnak tűnő,kissé karikás,száraz szemkörnyékemet! Reggel és este szoktam használni arctisztítás után közvetlenül. Nagyszerű termék! Ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Sandraa

2015. április 2.

Többször újravettem.Nagyon szeretem,kellemes hatást nyújt,nem irritál,sőt kipirosodott sebesnek induló szemkörnyékemet rendbe hozta.Reggel és este is használom.Nagyon száraz a bőröm, így sok törődést igényel,szemkörnyékem táplálja. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

tsix03

2015. március 31.

Se nem csodaszer, se nem pénzkidobás, valahol a kettő között. Nekem nem bántja sem a szemem, sem a bőröm, pedig elég érzékeny mindegyik. Amióta használom, azóta azt vettem észre, hogy nincsenek úgy bedagadva a szemeim reggelente. Viszont ezen kívül más nem tűnt fel, a karikáim még mindig megvannak. Sminkelni én tökéletesen tudok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Priscilla

2015. január 20.

Nem győzött meg arról h csinálna is vmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Nem győzött meg arról h csinálna is vmit.

Rittus89

2015. január 13.

nem rossz de őszintén remélem hogy van ennél sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

nem rossz de őszintén remélem hogy van ennél sokkal jobb is.

martinkitty

2014. december 26.

Nekem bevált. Jó az illata, jól hidratál, szívesen használom. Nem irritálja a szemem. Újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3 , Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak