Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A Garnier Essentials Intense 24h Hidratáló nappali arckrém több, mint egyszerűen egy hidratáló krém. Állaga rendkívül lágy és selymes, nem ragad és azonnal beszívódik

Ár: 1289 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Letticsek

2020. február 19.

Nem volt az igazi. Ugyanúgy húzódott az arcom, be is fénylett mint az állat. Elengedtem gyorsan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

kissagi19

2019. január 17.

Érzékeny, pattikra hajlamos bőrömnek igazi kényeztetés. Azonnal felszívódik, nem irritál. Télen-hidegben kevés, télen testesebb krémek kellenek. Ám nyáron és meleg időben szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Klarapicur

2018. december 17.

Ebben az árkategóriában az egyik legjobb, sokszor vettem, jól felszívódik, kellemes érzést ad. Soha nem volt tőle pattanásos vagy piros az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Jucuus

2018. november 30.

Jól hidratálta a száraz arcbőröm, de sajnos sokszor pattanásokat eredményezett illetve viszketést, pedig tényleg jó kis arckrém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

keseruevelin

2018. március 27.

Néhányat vettem régebben, sokáig is használtam a márkától ezt a krémet. Nagyon hamar beszívódik, én csak reggel használtam, de akkor tökéletes volt. Szép, puha lett tőle a bőröm. BB krém alá kifejezetten jót tett nekem, mert annak ellenére hogy egy színezett hidratálóról beszélünk sajnos vajnyi keveset tett, sőt még szerintem szárazabb is lett a bőröm a nap végére. A hidratáló krémnek jó illata és könnyű állaga van, hamar beszívódik. Fiatal bőrre ( 20+) ajánlom főként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

ziza27

2018. február 28.

Az egyetlen krém, amitől nem zsírosodott a normál, ám az arckrémekre elég kényes arcbőröm. Enyhe illatú, szinte azonnal beszívódik és kellemes, puha érzetet hagy maga után. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

waylinn

2018. február 17.

Az egyetlen arckrém, amitől nem pattogott ki a bőröm és nem éreztem, hogy zsíros a tapintása. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból...A Notino-ban még találtam 9 tégellyel, betáraztam belőle. Akkor leszek bajban, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

sfreku

2018. január 23.

Tökéletes a száraz, itt ott kicsit zsíros megmagyarázhatatlan bőrömre... Nem szeretem az alapozókat és a primerek sem hidratálnak eléggé, a legtöbb arckrém meg túl zsíros.. Véletlenül nyultam bele ebbe a kis csodába, a mattító bojtorján volt az ami megfogott benne, gondoltam inkább ez mint bármi más. A nagy választék első sokkja után már csak menni akartam .. Mikor végre be kentem az arcom egyből enyhült a feszülés és pár perc után éreztem hogy végre nem zsíros a bőröm egy krémezés után !!:D el sem hiszem, nem kell primer , nem kell semmi, csak őőő !! Most már tuti marad állandó kedvencként:D és ha mégis kéne egy kis fedés simán bírná az alapozót mert kellő képpen be szívja a bőröm. Tökély !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

breku

2018. január 21.

Már két éve ezt használom, és tökéletesen bevált. Kevés is elég belőle, nem zsírosítja a bőrömet, cserébe nagyon puha lesz, sminket elbírja. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

nicolekitti

2017. december 30.

Számomra teljesen jó krém volt. Mikor a második dobozzal vettem meg kezdtem el tudatosabban figyelni az összetevőkre, mivel ez tartalmaz parabént így megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.