Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Hajápolók

98% természetes összetevők, aloe kivonattal normál és száraz hajra.

Vegán

borsosgergo

2022. augusztus 8.

Felemás érzéseim vannak ezzel a hajbalzsammal kapcsolatban. Selymes, táplált lesz tőle a hajam, az illata és állaga is tetszik. Viszont az ára miatt, illetve hogy néha kicsit irritálja a fejbőrmet, nem igazán venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Palma215

2022. június 5.

Én a tégelyes hair foodokat egyáltalán nem szerettem, nem váltak be, de gondoltam, hogy majd még kísérletezgetek, esetleg újra nekifutok. Aztán egyszer megláttam ezt a kondit féláron - nagyjából ez volt az az ár, amit amúgy kiadnék érte - és megvettem, és azt kell mondjam, bevállt. A hajmosás utolsó lépése, nem nyújtja ki a hajam, nem lesz szöszös, hanem szép fényes. Én is drágállom - már vagy 1800 ft - de ahhoz képest 350 milis, tehát ha úgy vesszük nagyobb kiszerelés, és elég tartalmas. Nem sűrű a balzsam, kellemesebb állagú, szépen oszlatható, tényleg több kell belőle, de nekem tart egy ideje. Akinek mondjuk a tégelyes cuccok nem váltak be, azoknak egy próbát szerintem ez is megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 5.

6y0p1k4

2022. május 25.

Borzasztó ez a cucc, egyszerre lesz tőle zsíros a fejtövem és száraz a hajvégem. :( Nagyon elszomorít, mert az első 2-3 alkalommal nagyon tetszett, aztán ahogy kezdte megszokni a hajam, meg is utáltam. És egy vagyon, ahhoz képest, hogy mit tud...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

Briginam

2022. február 8.

Híg, draga es semmit nem puhit!
Penzkidobas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 8.

Híg, draga es semmit nem puhit!
Penzkidobas

sarah0425

2021. augusztus 16.

Még csak egyszer használtam de már sokkal selymesebbé tette a hajamat. Sokkal könnyebb volt kifésülni és szárítás után is puha és szép egészséges kinézetű lett, ilyet még ezelőtt egy balzsammal sem tapasztaltam. Remélem a jövőben is ilyen marad a hatása mert akkor újravevős lesz. 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

jhszktln

2021. július 29.

Híg, büdös, drága és nem könnyíti meg a haj kifésülését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

Híg, büdös, drága és nem könnyíti meg a haj kifésülését.

QueenVana

2021. július 6.

Szerettem volna szeretni, a samponjával együtt. Tetszett az állaga, a többi balzsamhoz képest nagyon híg, már-már tejszerű. Ez tetszett, tekintve hogy a zsírosabb balzsamok hajlamosak elnehezíteni a hajamat. A szaga borzasztó. Mintha műanyag ragasztó lenne. Nem ápolt semmit a hajamon, sőt, nehezebb kifésülni. Ha nem lenne Lee Stafford-tól a Coco Loco spray, ki se bírtam volna. Pedig hajkimélő kefém van, és így is megszenvedtem vele. De az én hibám. Legközelebb kiköhögöm a Kevin Murphy árát megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

KoosAlexandra

2021. június 11.

Cgm rutinhoz kerestem kondícionálót és erre esett a választásom. Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik, sokat javított a száraz hajam állapotán. Biztosan újraveszem többször is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Mosolyrend

2021. május 17.

Sziasztok!
Számomra csalódás. Szőkített, szálkás hajamon nem nagy eredményt produkált.
Hiába több próbálkozás... Nincs már nálam esélye!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 17.

Sziasztok!
Számomra csalódás. Szőkített, szálkás hajamon nem nagy eredményt produkált.
Hiába több próbálkozás... Nincs már nálam esélye!

TreasuredSoul

2021. február 23.

Nagyon híg, szinte tejszerű. Viszont a vékonyszálú hajamat egyáltalán nem nehezíti el, de ha nem használnék leave-int, valószínű soha nem tudnám kifésülni. Nincs meg az a szuperselymes, ápolt haj érzet a használata után.
A szaga viszont rettenetes, ez a mű aloe illat, nem tudom hogy jött össze... Az összes hair food-nak fincsi illata van, de ez az egy szörnyű..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol