Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Hajápolók

98% természetes összetevők, aloe kivonattal normál és száraz hajra.

Vegán

KoosAlexandra

2021. június 11.

Cgm rutinhoz kerestem kondícionálót és erre esett a választásom. Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik, sokat javított a száraz hajam állapotán. Biztosan újraveszem többször is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Mosolyrend

2021. május 17.

Sziasztok!
Számomra csalódás. Szőkített, szálkás hajamon nem nagy eredményt produkált.
Hiába több próbálkozás... Nincs már nálam esélye!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 17.

Sziasztok!
Számomra csalódás. Szőkített, szálkás hajamon nem nagy eredményt produkált.
Hiába több próbálkozás... Nincs már nálam esélye!

TreasuredSoul

2021. február 23.

Nagyon híg, szinte tejszerű. Viszont a vékonyszálú hajamat egyáltalán nem nehezíti el, de ha nem használnék leave-int, valószínű soha nem tudnám kifésülni. Nincs meg az a szuperselymes, ápolt haj érzet a használata után.
A szaga viszont rettenetes, ez a mű aloe illat, nem tudom hogy jött össze... Az összes hair food-nak fincsi illata van, de ez az egy szörnyű..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Macska

2021. január 10.

Nekem sem a pakolás, sem ez nem jött be. Egyrészt borzasztó híg, alig tudom normálisan felvinni a hajamra. Hatása is kb a nullával egyenlő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

S.K

2020. október 24.

Elég jó hajbalzsam. Kellemes az illata, könnyen kiöblíthető. Puha lesz utána a haj. Most egy kicsit ráuntam, ezért kipróbálom a banánosat. De biztos venni fogok még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Amargant

2020. augusztus 14.

Mivel a márka aloés pakolása nagy kedvencem, Glamour-napokon megvettem ezt a balzsamot is, napi használtra praktikusabb, mint a pakolás. Meglepően híg állagú a balzsam, az illata ugyanolyan kellemes, mint a pakolásnak, viszont kevésbé hidratálta a hajamat, így inkább maradok a másik verziónál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

IrisAnn

2020. július 15.

Nekem tetszik. Tényleg kicsit híg állagú, de nem zsírosít, segített kicsit csökkenteni a hajmosásaim számát. Én meg vagyok vele elégedve, szerintem újraveszem. Az illata finom, de visszafogott, kellemes érzés használni a hajmosás során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

RonjaR

2020. július 4.

Kifejezetten híg, nagyon visszafogott illatú balzsam. Tetszettek az összetevői, így adtam neki egy esélyt, és nem csalódtam. Természetesebb tapintása lesz tőle a hajamnak, amire számítottam is az összetevők alapján: egyáltalán nem sprőd, de nem is olyan selymes, mint néhány másik balzsam hatására. (Én ennek örülök, de aki nagyon puha és selymes érzetre vágyik, annak lehet, hogy nem ez a legjobb választás.)
Sűrű, viszonylag erős szálú, göndör/hullámos hajam van, és mióta ezt a balzsamot használom, a két hajmosás közti időszak végére sem lógják ki magukat annyira a tincseim, mint korábban. Nem állítom, hogy csodaszer, de nekem bevált, ezért újra fogom venni. Szívem szerint ugyan fél csillagot levonnék, mert a folyékony állaga miatt több kell belőle, mint a sűrűbb balzsamokból, de annyira elégedett vagyok a hatásával, hogy inkább felfele kerekítem a 4,5-et. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol