Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Hajápolók

98% természetes összetevőkkel, banán kivonattal. Rugalmasabbá teszi a száraz hajat.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

rammy717

2021. szeptember 21.

Finom illatú, fehér, krémes állagú balzsam.
Ezzel kevésbé vagyok elégedett mint a samponjával. Párban vettem meg, de a balzsam nem sokat ad hozzá a dolgokhoz. Sokat kell használni, de a hatása még valahogy úgy sem az igazi. Könnyebb kifésülni a nedves hajamat, amikor használom, de hajszárítás után nem érzem hidratáltabbnak ahhoz képest mint mikor nem használom. Feleennyi árért 5 csillagot adnék (átlagos), de így nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Finom illatú, fehér, krémes állagú balzsam.

Sterc

2021. augusztus 10.

Megfelelően hidratál, nem nehezíti el a hajat, könnyű kiöblíteni, az illata műbanános, ami az üvegben finom, de a hajon nekem kicsit furi. Olyan, mint a pakolása, csak ennek egyel alacsonyabb a hatásfoka, de szerintem a kettőt felesleges egyszerre használni, max ha tényleg nagyon száraz a haja valakinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

sztike

2021. augusztus 7.

Közel 10 éve, amikor a Garnier először próbálkozott a natúr / szilikonmentes vonal bevezetésével, masszív mélyrepülés volt a vége, olyannyira, hogy azóta a termékcsaládot félig-meddig megtartotta, de kihátrált a natúr mivolta mögül és jól telerakta szilikonnal. (Mint amikor nálunk húsvét után felsóhajt a férfi szakasz, hogy annyi húst ettek, hogy most salátát kérnek inkább. A kérdésre, hogy milyet, ez volt a válasz: 'olyat, amiben csirkehús van')
Szóval ja, a Garnier rájött, hogy a fogyasztóknak kell a natúr vonal érzete, de szigorúan úgy, hogy megkapják mellé a szokásos adag szilikont is. Én ezt roppant mód sajnáltam, mert a bőrömmel ellentétben a hajamon nem szeretem a szilikon érzetét, de amikor megláttam ezt a kis ivójoghurtot leolcsózva, örömmel nyugtáztam, hogy a Garnier visszaült a nyeregbe. És most végre nem háttal, mint a legutóbb, mert eleve azzal reklámozta a termékcsaládot, hogy szilikonmentes, nehogy meglepetés érjen bárkit is, hogy az első x használat után nem olyan fényes / csúszós / könnyen fésülős a haja, mint volt a jó öreg szilikonnal.
Az én évek óta szilikonmegvonós diétán lévő hajam imádja, puha, selymes, fényes tőle, könnyű kifésülni, visszaadta az egészséges kinézetét. Az illata banános ivójoghurt, állagra klasszik, krémes hajbalzsam, a lemosással sem kellett megszenvedni. A flakontól nem vagyok elájulva, cukinak cuki, de nem praktikus. Az ára cseppet húzós, de ha nem találok jobbat, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

zsofbar77

2021. július 1.

Nekem nagyon tetszik ez a balzsam. Az összetevői szépek, az illata jó és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

emberpalanta

2021. március 25.

Nagyon jó illata van, mint a Fructisoknak általában és elcsábultam rá, de igazából nem nagyon jó balzsam..... nekem is mintha száraz lenne tőle a hajam, nem könnyíti meg a kifésülést - ami nekem viszont nagyon fontos lenne, hogy amikor kiöblítem a balzsamot a hajamból és végigfuttatom a kezem a hajvégeimen, akkor ki tudjam így "fésülni", mert hullik a hajam és nem is merek fésűvel/kefével hozzáérni....de ez a balzsam sajna nem könnyíti meg a dolgom, nem szuperhidratált, puha és "csúszós" tőle a hajam, pedig elkéne a segítsége :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Bettina1984

2021. március 11.

Banános samponjával együtt használom, az illata finom sokáig megmarad, nem kell hajvégápolót használnom.
Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 11.

Nekem bevált.

Emma23

2021. március 3.

A samponnal együtt használtam. Nekem így együtt szarították a hajam. Az illata sokáig benne volt a hajamban. A sampon kicsit jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

eszterke12

2021. január 22.

Első benyomásom róla, hogy rendkívül puhává és fényessé tette a festett fekete hajam, állagában is nagyon tetszik a termék, viszont negatívum, hogy a csomagolásából ítélve első ránézésre tömény banánillatot várnék, de csak egy picit trópusi illatra emlékeztető édes valamit érzek, amivel szintén nem lenne bajom, viszont a hajamon konkrétan még ezt sem érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

hadri

2021. január 9.

Imádom, nekem jobban tetszik, mint a hajpakolásos változata. Azt is nagyon szerettem, de utáltam hogy hajmosás közbe vizes kézzel bele kellett nyúlkálnom a tégelybe. Ez tubusos és igaz, hogy mivel elég sűrű kicsit nehézkés kivarázsolni a flakonból, de nekem sokkal jobban tetszik ez a megoldás, mint a tégely. Hatása ugyanolyan jó, mint a pakolásé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

S.K

2020. december 30.

Aloe verás után ezt vettem. Nekem is olyan, mintha szárítana. Az illata jó és sokáig megmarad, de inkább a puhaságot választanám. Egyértelműen az aloe verás a jobb.

Upd.: Egy nagy 0! Kritikán aluli termék....szárít, a flakonból kivakarhatatlan.....borzadály

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid