Garnier

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. július 26.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

Szilikonmentes hajbalzsam zsíros hajra kókuszvízzel, B3 és B6 vitaminnal, melyek megtisztítják a fejbőrt, emellett ellátják nedvességel a száraz hajvégeket. Nem tartalmaz parabént.

SzTamm

2020. október 18.

A hozzá tartozó samponnal együtt használom. Nem viszem fel végig, csak kb a hajam végétől a hajam közepéig. Szép fényes, puha tapintású lesz tőle a hajam, bár negatívum, hogy elég nehéz kimosni a hajból, hosszú-hosszú percekig kell a fejemre folytatni a vizet, mire úgy érzem teljesen kijött a balzsam.
Az illata kellemesen friss, nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Az illata kellemesen friss, nem túl erős.

Reci81

2020. március 20.

Sajnos nekem nagyon zsirosította az amúgy is vékonyszálú hajam. Az illata jó m, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

alexyfromalexy

2020. február 9.

Akciósan vettem, már majdnem elfogy de nem szívesen hasznalom. Ahoz képest hogy zsíros hajra van, nekem csak meg jobban be zsirositotta a hajam. Hetente egyszer egész hajra teszem, máskor csak a vegekre. Borzasztó, nehéz ki mosni a hajbol. Használat után úgy nez ki a hajam mintha meg se mostam volna, alig várom hogy el fogyjon. Nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Ennie86

2019. március 31.

A samponjával együtt csaptam le rá, mert az én hajamnak pont jó lenne. Ha lenne... de sajnos sem az illata nem tetszik, sem az, hogy kb fél üveg olajat kell rákennem az alig vállig érő hajamra, hogy ki tudjam fésülni. Alapból szeretem a Fructis balzsamjait, de ez most nagyon nagy nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

evasimonyi

2019. február 14.

head & shoulders samponnal egyutt hasznalom, nagyon szep fenyes tole a hajam, es finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

nettencs

2019. január 23.

egyenes, vékonyszálú, gubancolódásra hajlamos hajamra használom minden hajmosáskor. az illata miatt vettem meg, ami mosás után is nagyon tartósan bent maradt és eddig a legjobb illatú balzsamom <3 a hatása is elegendő, könnyen ki tudom fésülni a hajamat utána, nem tudok róla rosszat mondani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

gabriellakalman

2018. november 23.

Versenyzik az avokádós és az aloés illatoakkal az "A Balzsam" címért. Egyszerűen fantasztikus: puha, fényes lesz a haj, ami nem zsírosodik. Az illata nem tolakodik, kellemesen friss. Pihepuha, csillogó hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

shiningstar

2018. november 22.

Én már nem is mondok semmit...
Olcsóbb alternatívát kerestem a L'Oreal helyett és csak rádöbbentem, hogy miért is használok L'Oreal Elseve családot.
Abszolút mintha semmit, de semmit nem használtam volna a samponom - Syoss hajtípusnak megfelelő sampon -, után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Én már nem is mondok semmit...

saretta

2018. október 24.

Csak a hajvégekre használom, egy kis extra ápolásért, mert a samponom (balea) szerencsére nem szárítja szét a hajam. Jó kis balzsam, fini az illata, egybentartja a hullámaimat, kicsit dob is a loboncom fényességén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

googles

2018. szeptember 15.

Ezt a velemenyt kizarolag azert irom, hogy leirhassam helyesen azt, hogy kuraszeruen. Egybe kell irni.

A balzsam egyelore jo, bar annyira megpuhitja a hajamat hasznalatkor, hogy az mar ijeszto.
Update: lepontoztam, mert nagyon zavar, hogy tobb hektoliter vizet kell folyatnom a fejemrr, mire azt erzem, hogy sikerult lemosni. A hatasa is zavar, a hajam teljesen eldobja magat tole, en egy kis taplalast, apolast szeretnek, nem pedig elettelen, puha, lapos hajcsomot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Tartósítószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.