Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Gyorsan olvadó gél-krém összetétele védelmet nyújtó lenolaj kivonattal és UV szűrővel gazdagítva, amely beleolvad a hajszálba, hogy intenzíven táplálja a hajszínt. Azonnal a hajszál simábbnak érződik, hajszíned élénken ragyogó, hajad rendkívül puha tapintású.

Azonnal érezhető eredmény, a hajszín intenzitását 10 héten át megőrzi és hajad intenzíven ragyogó, selymes és puha tapintású.

Kingácska0807

2016. február 27.

Keresni akartam valami extra színvédőt, mert felváltva használok színvédő balzsamot és olajos balzsamot,hogy ne törjön úgy a hajam. Így erre esett a választásom. Pont kiárusították a Rossmanban, fillérekért, egészen pontosan 549 forintért jutottam hozzá. A hajam sec perc alatt beszippantotta, állagra kissé folyósabb mint az eddig használt balzsamjaim, de nekem ezzel abszolút nincs gondom. A színét mintha tényleg felerősítette volna és a hajvégeket is ápolta valamelyest. Csak úgy siklott a fésű a hajamon, kifésülő spray sem kellett hozzá. Mindent összevetve ez egy tényleg jó kis termék.

Update: Hidratálni sajnos nem hidratált eléggé. Így csak 4 * :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Update: Hidratálni sajnos nem hidratált eléggé. Így csak 4 * :)

Heli

2015. március 15.

A 2. vagy a 3. tubussal használom épp. Nagyon jól ápol, puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

szazsani

2014. november 26.

nekem nagyon bevált, szőkéből barna lettem, és mindig ledobta a hajam vége a barnát ami idegesített, mióta erre rátaláltam a hajam vége is szép sötét, mint a teteje, balzsamot nem is használok csak ezt samponozás után/ néha előtt. A hajam imádja egészséges, szépen csillog, és nem törik és derékig ér :) Ja és már kétszer újravettem :) Már csak egy jó sampont kéne találnom az érzékeny fejbőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

muffin93

2014. szeptember 7.

A samponjával együtt használtam, 10 hetes hajszínvédelmet ígért. Talán még hamarabb is lekopott a hajszínem, mint amúgy szokott. Még tesztelgetem, de nem sok reményt látok. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.