Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Új összetétele a hajszín védelmét segítő Lenolajjal és tápanyagokban gazdag Acai Bogyó kivonattal gazdagított. Megóvja a hajszínt. Intenzíven ragyogó, selymes és puha tapintású haj.

Dorotii66

2020. március 16.

Imádom! Csodálatos az illata, és használat után nagyon puha és selymes lesz az amúgy töredezett és száraz hajam. A színt annyira nem védi az én hajam esetén, de ettől függetlenül tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

dynah13

2018. május 21.

Az egyik legjobb hajbalzsam festett hajra, tovabb tart tole a szine, fenyes es puha, kifesulhetobb lesz tole a hajam :)
Mind a sampon, mind a balzsam nagyon jo, az en hajamra a tapasztalatok alapjan eleg a 2bol egy, hogy vigyazzon a szinere es apolja, tehat akinek van mas baja is a hajaval (mint nekem), az nyugodtan merje kombinalni valami massal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Vajkaramella

2017. szeptember 10.

Szép puha, fényes hajam lesz tőle, szépen hidratálja. A színt nem óvja meg (vörös), de nem is szedi ki. A többi színvédős balzsam közül egyelőre ez nyújtja a legtöbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

sweetmedusa

2017. április 13.

Húgom ilyet használ már évek óta, én csak néha lopok belőle, de olyankor látványos a változás, sokkal sokkal puhább a hajam tőle, mint amilyen lenni szokott bármilyen más termékkel. Ő már fenékig érő hajat növesztett a használata mellett. :) Nem is értem, én még miért nem váltottam erre! Bár ha jól emlékszem, míg fekete hajam volt, nagyon szedte a színt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

niki33

2017. március 20.

Amivel nagyon elégedett voltam, az az illata és, hogy tényleg tartja a festett színt. Ami nem tetszett: annyira "megpuhította" a hajam, hogy már szállt mindenfelé:( Ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Africa

2017. március 20.

Nincs festett hajam, de szeretem a festett hajra szánt termékeket használni a hajamra, mert több bennük az ápoló összetevő. Kevés kell belőle, és puha és fényes eredményt érhetünk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Lexy96

2016. május 16.

Imádtam! de egy ideje nem találom sehol, amikor ombre ( sötét barna alapon szőke hajvégek ) sokat segített, puha lett tőle a hajam és ápolta, úgy ahogy azt kell! az illata is nagyon jó, kár,hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

miramiruska_18

2016. május 15.

Puha és nagyon fényes tőle a hajam (mint minden lenmagolajos terméktől, csak úgy ragyog, ez az igazi tükörfény). Az illatát is imádom, ellentétben a szintén lenolajos Kallos pakolással. Viszont egy negatív különbség: első két használat után borzasztó ragyás lett tőle az arcom két oldalt, és a homlokom, ahol a hajam a bőrömhöz ért. A harmadik használat után ez változott, mert alaposabban öblítem le, alaposabb vagyok arctisztításnál is, és többször kötöm fel a hajam. Egyébként első nap dús tőle a hajam, és utána sem lapul le vészesen, 2 helyett 3 napot is bír. A hajvégemmel nem tesz csodát, de picit puhább tőle, hajvágás után tudnám megmondani mennyire véd töredezés ellen. Nem hinném, hogy jobban óvná a színt, mint más balzsam, de nem is koptatja, és csak úgy ragyog, többet a kategóriájában nem is várok.
Nagyon szeretném őt, akár a kedvencem is lehetne, csak ne okozna fránya pattanásokat. Ha a flakon végéig ez nem változik, nem fogom újravenni, pedig a hajam nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

noemisz

2016. május 13.

nem nem festett a hajam, de nekem ettől a terméktől lesz a legpuhább a hajam, legfényesebb a hajam. kipróbáltam az egyik testvérét is ami igénybevett hajra van, de attól nem lett ilyen szép mint ettől..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

szazsani

2015. szeptember 1.

Nem tudom miért de már sehol nem volt color sealer ezért ahelyett ezt vettem meg. Ez is jó puha lesz tőle a haj és asszem jól megtartja a színt (bár most nagyon kikopott a hajam színe de ezt a festék hibájának tulajdonítom, így is a kopáshoz képest egész jól egységesíti a hajam). De azért ha lenne legközelebb color sealer, azt venném. De alternatívának ez is tökéletes! Ha továbbra se lesz a color sealer ezt fogom megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.