Garnier

Ár:   799 Ft és 1249 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 30.

Ár:   799 Ft és 1249 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis az amla-olaj kivonatot kéraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért.

DoriBal

2019. szeptember 1.

Nekem ez az a sampon, amit akkor szoktam venni, amikor nincs időm nézelődni a drogériában és egy atombiztos sampont szeretnék venni. Selymessé és puhává teszi a hajamat, kellemes illata van és egyből habzik is a vizes hajon. Nagyon szeretem, meg se tudom számolni, hogy hány flakonnal használtam már el belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Régebben használtam, nagyon finom volt az illata, de nagy csodákat nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Régebben használtam, nagyon finom volt az illata, de nagy csodákat nem tett.

Inez2003

Korcsoport: < 18
2019. július 31.

Majd lehet, hogy adok neki még egy esélyt! De jelenleg 1.5 flakon van itthon, mert abbahagytam a használatát! Ennek a használata alatt korpásodott/hámlott a fejbőröm! Az illata jó...és más rosszabb tulajdonosága is csak később jelentkezett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

Mosizso

2019. július 10.

Szuper az illata a terméknek, de különösebb hatást nem vettem észre a használata során....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

babszi11

2019. június 26.

A balzsammal együtt használva csodát tett a hajammal. Nagyon finom és tartós illata van. Jelenleg másikra váltottam, nehogy hozzászokjon a hajam, de biztosan újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Biankaa94

2019. június 6.

Akkor szoktam ezt a sampont használni amikor már nem nagyon vagyok megelégedve a hajammal. Az illata nagyon kellemes az első hetekben nagyon jó használni viszont egy idő után nem olyan könnyű és lágy a hajam esése ilyenkor szoktam váltani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Helenabp

2019. június 5.

Imádom az illatát, hatását. Hosszú hullámos-göndör hajam van, és összességében nagyon jól néz ki, ha ezt használom, fényes, selymes lesz. A hajvégem elég száraz tud lenni, de mintha azon is segítene! :D Most mást próbáltam ki, de alig várom, hogy elfogyjon, és újra beszerezzem ezt. Balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

pandarouge

2019. május 2.

Imádom az illatát. Hozza a minőséget, de ennyi, ugyanúgy hamar zsírosodik, a hajvégeimet egészségesebbre, puhábbra varázsolja. Már a második flakont fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Gabrielaa

2019. május 1.

Ugyanolyan nekem mint a color resist samponjuk.Néha-néha megmosom vele akkor puha,könnyen fésülhető a hajam de tartósan használva elnehezit.Jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Eszti0401

2019. április 12.

Soha nem volt még ilyen szuper samponom. A balzsamjával együtt használom. 😁Az illata csodás és napokig érezhető. A hajam fényes, puha, nem áll össze tincsekbe ahogy eddig. Sőt úgy veszem észre mivel egészségesebb tőle így gyorsabban is nő. Én maradok ennél, de másoknak is csak ajánlani tudom. 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT