Garnier

Ár:   799 Ft és 1249 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 30.

Ár:   799 Ft és 1249 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis az amla-olaj kivonatot kéraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért.

kisszandi

2020. május 26.

Azután vettem meg, hogy először megvettem a hozzátartozó hajvég ápolót. Nagyon finom illata van, sokáig érezni (pedig nem vagyok oda a gyümölcsös illatokért). Csatlakozom néhány előttem szólóhoz, hogy a 3. napra nehezíti a hajat, hamarabb zsírosodik mint egyébként, más sampon esetében. Szóval el fogom használni, de nem fogom újra venni. Mindig bepróbálkozok néha valami újjal, de mindig visszatérek ugyanahhoz az egyszerű márkához (Floren).
Összeségében jó, az -1 azért megy mert elnehezíti a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Összeségében jó, az -1 azért megy mert elnehezíti a hajat.

Aliz79

2020. május 1.

Hiper-akciósan vettem, igazából csak ezért vettem meg, nem vagyok elájulva a Fructis márkától....de nagyon örülök, hogy megvettem, nagyon bejött.
Állaga kellemes, krémes - bőven kell higítani - tehát tartós.
Erős, dús, "vastag", masszív habja van - ez azért fontos, mert nem kell agyondörzsölni a hajat, elég finoman eldolgozni csak.
Az illata finom, "meleg", nyilván nem tartós, de mosás napján érezhetően finom.
Jól tisztít, nem szárít.

Nem tudom, teljes áron meg fogom-e venni - talán igen, mindenesetre egy elég korrekt sampon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Állaga kellemes, krémes - bőven kell higítani - tehát tartós.
Az illata finom, "meleg", nyilván nem tartós, de mosás napján érezhetően finom.
Jól tisztít, nem szárít.

Doori61

2020. április 29.

Tesztelés alatt áll nálam ez a sampon. Megtörtént az első hajmosás, és azt kell mondjam, kellemes csalódás. Syoss sampont használtam előtte, de sajnos annak 2 nap után alig volt érezhető az illata. Ennek azonban 3. napja érzem, ami nálam nagyon de nagyon pozitív dolog.
Az illatán kívül jól habzik, kicsit “csikorgóssá” tette a hajam és fejbőröm, amit nem mindenki szeret, de nekem kifejezetten tetszik, az a tipikus tisztaságérzet. Hajmosás után pihepuha lett a hajam, persze emellett használok hajvégápolót is.
Updatelni fogok, hisz az ilyen puhító, ápoló samponok nálam zsírosodáshoz szoktak vezetni, ilyenkor vetem be a mindenmentes fodrászsampont egyszer. Kíváncsi leszek, egyelőre 5*.

Update #1: Azóta már kétszer is mostam hajat. Jól gondoltam, 3. napra zsírosít. Ez kétszeri samponozás után volt észrevehető. igazából elfogadható, hisz mindennapos használatra is alkalmas a címke szerint, tehát egy könnyű kis sampon, szóval ez mentségére szóljon. Megpróbálok egyszer samponozni fürdésnél, meglátjuk. Továbbra is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

SzandyRose

2020. április 23.

Alapvetően szeretek kísérletezni és kipróbálni új samponokat, de ez a termék az, amihez végül mindig visszatérek. Nem zsírosítja a hajam jobban mint más termékek, ellenben nagyon szép fényt ad neki és puhább tőle a hajam. Egyetlen problémám vele, hogy nem ad különösebb tartást a derékig érő hajamnak, szóval elég hamar lapos lesz utána a frizurám, de ennyi hiba belefér, hiszen még így is ő a kedvenc, régi, jól bevált samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

tothklaudia96

2020. március 31.

Több éve ezt használom és nagyon szeretem! Könnyen habosodik, selymes tapintású lesz tőle a hajam, brutálisan jó az illata!
Kétszer szoktam megmosni a samponnal a hajam, aztán pedig a hozzá való balzsammal kenem be, amit pár percig rajta hagyok. Próbáltam sok más sampont és balzsamot, de nekem ez a típus az abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

AnnaR

2020. február 15.

Le volt akciózva 490 ft-ra és megvettem. Igazából nem ezért indultam, de olcsóbb volt, mint az Elseve és ezért megvettem. Az illata fantasztikus és ezért esett rá a választásom. Nagyon régen nem tapasztaltam - főleg mert a hosszú hajamhoz sokféle ápolás kellett - hogy egy sampon kellemes illatú legyen. De mióta rövid frizurára váltottam más fajta ápolást igényel a hajam és úgy látom, hogy ez a sampon jó rá, bár... nem tökéletes. Ennek ellenére a fejbőröm jól viseli, a hajam könnyen fésülhető maradt tőle. Ami meglepő ilyen INCI-t látva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Lokitheprincess

2020. február 10.

A kedvenc a hozzá tartozó balzsammal együtt. Nagyon finom illata van és sokáig meg is marad. Puha és fényes tőle a hajam, hajszárítót nem használok, de naponta vasalom, mióta ezt használom nem törik a vége. Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

vivalaeri

2019. december 7.

Nem rossz kis termék, de néha nagyon jót tesz a hajamnak, néha meg mintha nem is ugyanazzal mostam volna előzőleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

DoriBal

2019. szeptember 1.

Nekem ez az a sampon, amit akkor szoktam venni, amikor nincs időm nézelődni a drogériában és egy atombiztos sampont szeretnék venni. Selymessé és puhává teszi a hajamat, kellemes illata van és egyből habzik is a vizes hajon. Nagyon szeretem, meg se tudom számolni, hogy hány flakonnal használtam már el belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Régebben használtam, nagyon finom volt az illata, de nagy csodákat nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Régebben használtam, nagyon finom volt az illata, de nagy csodákat nem tett.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT