Garnier

Ár:   799 Ft és 1249 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 30.

Ár:   799 Ft és 1249 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis az amla-olaj kivonatot kéraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért.

Shancica

2021. június 17.

Csalódás volt, bár jól tisztít, de fakóvá tette a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Csalódás volt, bár jól tisztít, de fakóvá tette a hajam

b.Rose57

2021. május 26.

Az illata nagyon jó, a hajam végét viszont annyira kiszárította, azt sem tudtam hova kapjak, hogy helyre jöjjön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

Rami27

2021. március 22.

Nagyon szeretem! Az illata is szuper és a hajamat is megfelelően hidratálja. Elég régóta használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

adriennf28

2021. március 18.

Nagyon szeretem ezt a sampont. A hajam puha lesz tőle, nagyon jól tisztít, az illata is isteni. Egyetlen negatívuma, hogy valóban eléggé zsírosítja a hajat, ezért alkalmanként szoktam használni másik sampon mellett. Én nem tapasztaltam, hogy szárítaná a hajamat vagy a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

mlexa

2021. február 15.

Az illata valami fantasztikus, de kb ennyi a pozitív tulajdonsága. Az én hajam nagyon zsírosította, és annyira hullott tőle, hogy az már tényleg ijesztő volt. Teljesen nem is tudtam elhasználni, de lehet meg is kopaszodtam volna....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Panni21

2021. január 28.

A sárga változatból (Oil Repair) már két flakonnal elhasználtam, most a változatosság kedvéért ilyet vettem, ugyanolyan jó, mint a másik. Nagyon jól hidratál, jól habzik, kellemes az illata, nem okozott semmilyen problémát. Annyi, hogy az olajos változattól mintha egy nagyon picit fényesebb lenne a hajam, de ezen már nem múlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

racheldawes

2020. november 19.

Ritkán használom ezt a sampont, de nem tapasztaltam semmilyen különösebb negatívumot vele kapcsolatban, ugyanúgy kibírok 3-4 napot a mosások között, mint általában, nem okoz szárazságot, talán néha egy kis korpásodást, de ez sem jelentős szerencsére. Az illatát pedig kifejezetten imádom, amely mosást követően is megmarad a hajamon. Ár-érték arányban szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

vivilicious

2020. szeptember 23.

Nem volt sose probléma a fejbőrömmel, de ez szerencsére tett róla. Senki se vegye meg, korpásodást okoz. Sajnos nem volt időm rendes sampont venni, így gondoltam beszaladok a dm-be, ezt sikerült hirtelen választanom a polcról. Ne vegyetek drogériában samponokat, nem éri meg, mert utána több pénzt kell költeni fejbőröd normál állapotànak visszaállítására!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Celaena

2020. szeptember 8.

Az illata jó, viszont nagyon zsírosodott tőle a hajam, annyira, hogy már használni sem merem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Vivien0524

2020. július 22.

Az illata isteni, viszont a hajam zsirosodásán kívül korpás is lett a hajam a tőle, amitől azóta is próbálok megszabadulni.
KB. 1,5 flakont használtam el, a többi kuka lett...
Viszont amíg használtam puhább lett tőle a hajam és az illata tényleg nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

KB. 1,5 flakont használtam el, a többi kuka lett...

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT