Garnier

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Britte, az összetevőket feltöltötte: dozsarozi, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajerősítő pakolás,  nagyon száraz, durva tapintású hajra.

Petyuska

2019. április 24.

Kínai boltban még kapható ritkán, olyankor szoktam venni 2-3 tégellyel, így jó sokáig elég nekem. Nem az egész hajra kenem, mert úgy nagyon zsírosítja a hajtövet, viszont a hajam közepétől lefelé már nincs ilyen probléma. Sokféle pakolást próbáltam, nekem best of, az újabb verzióhoz még nem volt szerencsém. Kellemes gyümis az illata, omlik utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

andrea760730

2018. április 6.

Nagyon szeretem, már 2 tégellyel is elhasználtam. Könnyen kezelhető, selymes, jó illatú lett tőle a hosszú, vastag szálú hajam. Új csomagolású társát is megvettem, kíváncsi leszek annak a terméknek is a hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Nikolaj

2018. január 7.

Nagyon szeretem! Hajbalzsam helyett szoktam használni majdnem minden hajmosás után. Isteni finom az illata, ami megmarad a következő hajmosásig (nagyjából 3-4 nap). Nagyon könnyű formula, kevés kell belőle, bele szoktam masszírozni a hajam alsó felébe. Nagyjából 5-10 percet hagyom hagyni, majd alaposan kiöblítem. A hajam másnap szinte fésűt sem igényel, annyira elkülöníti a szálakat. Az új verziója szinte ugyanez, ugyanilyen jó hatással, csak annak jobban tetszik a doboza. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

BrigB

2017. december 27.

Nagyon szuper pakolás, selymes és csillogó haj a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nagyon szuper pakolás, selymes és csillogó haj a végeredmény.

N0N0

2017. augusztus 31.

Hajbalzsam helyett használom vastag szálú, száraz hajamra, mert nagyon puha és könnyen fésülhető lesz tőle. Mikor még szőkített hajam volt, nem tudtam elképzelni enélkül az életem, mostanában csak minden 2. hajmosáshoz használom. Nagyon finom az illata, és meg is marad hajszárítás után. Az újabb sárgás dobozú verziónak talán még jobban szeretem az illatát, és hatásában sem marad el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Dory33

2017. augusztus 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Mindigis gyönyörű, hosszú hajam volt, de befestettettem szőkére, amitől egy idő után borzalmas állapotba került. Kiszáradt, eltöredezett, gubancos lett. Le kellett vágatnom, és sötétebbre festenem. 7 hónapja próbálom rendbehozni, de nem segített semmi. Ez a pakolás az első olyan dolog, ami legalább a fésülést, és szárítást megkönnyíti, és legalább a mosás napjára viszonylag normális kinézetűvé teszi a hajam.Az illata pesig egyszerűen isteni. Egyszer már újra vettem, de azért még folytatom a próbálkozást másokkal is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.

gigi12889

2017. július 15.

Lassan egy éve a kedvenc hajpakolásom. Festett és gyengébb hajam van így eléggé ráfér a plusz védelem. Mondjon bárki bármit ezelőtt soha nem volt még ilyen puha, fényes és ápolt mint most.
(Viszont a samponja kész emberkínzás.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

(Viszont a samponja kész emberkínzás.)

nusysan

2017. június 19.

Minimum két évig csak ezt vettem újra, imádtam, csak aztán ráuntam, és újakat akartam kipróbálni. Viszont lehet vissza fogok térni hozzá, mert emlékszem milyen szép volt a hajam tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Szandyyii

2017. június 19.

Itt olvasott vélemények hatására vettem, és milyen jól tettem, ez egyszerűen fantasztikus. Sűrű göndör, és ráadásul festett hajam van, ami alapján véve is sprőd tapintása, hacsak nincs kivasalva, de azt fél évben egyszer teszem meg, így már hosszú ideje keresgélem azt a balzsamot ami puhává varázsolja a hajam, és nem csak a fodrásznál. Még csak egyszer használtam, de olyan puha lett, hogy csak na, és fésüléshez sem kellett fújós balzsamot használnom, mert csak úgy siklott benne a fésű. Szóval én bátran ajánlom ezt a terméket, engem teljesen meggyőzött, biztos, hogy hosszú távon használni fogom. :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

avealena

2017. június 10.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, meg mert már régóta szemeztem ezzel a hajmaszkkal, és nem csalódtam! Valóban puhább és selymesebb lesz tőle a hajam, az illatát pedig imádom. Eddig nem igazán csalódtam ennek a garnier hajápoló termékcsaládnak a kínálatában, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.