KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kategória:   Hajápolók

Az Oil Repair Intense program összetételében a Fructis shea vajat és 3 olaj összetevőt (jojoba, makadámdió és mandula) egyesít 3-gliceriddel.

Használata:

1. Zuhanyzáskor kiöblítendő pakolásként az erőteljes táplálásért.
  2. Törülközőszáraz hajon nem kiöblítendő hajápolóként a könnyebb kifésülhetőségért.
  3. Száraz hajon bármikor a finom hajformázásért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Miliana

2018. május 19.

Legutóbbi Glamour napokon vettem, és a mindenségét, ez tényleg jó :o Ezt annak fényében mondom, hogy azóta nem használtam a Tony&Guy balzsamom, ami évek óta signature termékem, mondhatjuk, csak ezt. a 3 féle alkalmazási mód közül csak a hajmosás utolsó lépésekénti balzsam/pakolás verziót próbáltam, tökéletesen bevált, imádom az illatát, és puha lesz tőle a hajam. Kifejezetten örülök, hogy sikerült végre egy olcsóbb alternatívát találnom, legutóbb a kb 4szer ennyibe kerülő Davines pakolást használtam.

Miliana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Bubus00

2018. április 8.

Egyszerűen imádom, nagyon bevállt.
Isteni illata van, pihepuha tőle a hajam, nem tőredezik a hajvégem, nem lesz szálkás. Megéri az árát.

Bubus00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Egyszerűen imádom, nagyon bevállt.

pinkprincess112

2018. február 23.

Legjobb pakolás a drogéria polcain, finom illatú és jól puhítja a hajat

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Legjobb pakolás a drogéria polcain, finom illatú és jól puhítja a hajat

LoOlita

2018. február 22.

Sokat kínlódtam a vékonyszálú elektromos hajammal. Télen gyakorlatilag mindenhez hozzáragadt és megőrített. Szált folyamatosan és mivel símítgattam az amúgyis zsírosodásra hajlamos hajam még gyorsabban zsírosodott. EZ A TERMÉK EZT MEGOLDOTTA. imádom. Alap darab a fürdőszobába. Pluszpont hogy nem nehezíti el a hajat.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

dianaKK

2018. február 1.

Amióta rátaláltam csak ezt használom! Száraz hajammal csodákat tesz. Éppen hogy egy diónyit teszek a hajamra és pihe puha lesz. Az illata is nagyon tetszik, ha tehetnem hajmosás után csak a hajamat szagolgatnám. Egyhamar tuti nem fogok váltani.

dianaKK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

kovacsrekaa

2018. január 9.

Megakadt a szemem a dobozan, ezert is vettem le a polcrol.
Fontos volt nekem, hogy olyan hajpakolast vigyek haza, amiben van valami apolo olaj. Ebbe pedig negyfele olaj is van. Szaraz hajam imadja, finom puha tole, konnyen fesulheto es eleg egy keveset fel vinnem a hajamra. Az illata nagyon gejl, ahhoz hozza kell szokni. Ujra fogom venni

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Megakadt a szemem a dobozan, ezert is vettem le a polcrol.

orsi0210

2018. január 6.

Először az illatába szerettem bele, de a hatása sem utolsó. Szépen puhítja, selymessé teszi a hajvégeket. Alapból eléggé töredezik a hajam, télen-nyáron egyaránt, de mióta ezt használom, lényegesen kisebb számban válnak ketté a hajszálak. Igaz, kíméletesebb sampont is használok, szóval ez utóbbi ennek a számlájára is írható.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

bvera997

2017. december 28.

Télen mindig nagyon száraz lesz a hajam a nyári könnyen zsírosodóval szemben, ezért gondoltam bátor leszek és beruházok egy száraz hajra való balzsamot. Bár kicsit féltem tőle, hogy sok lesz nekem, kellemes csalódás volt. Nagyon puha lesz tőle a hajam, egészen a következő hajmosásig bírja. Az illata isteni, hajmosás után belengi az egész fürdőszobát, bár a hajamon csak egy napig marad rajta.

bvera997
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Szertem! ❤ Puha fényes haj!
🌟🌟🌟🌟🌟

00Martina00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szertem! ❤ Puha fényes haj!
🌟🌟🌟🌟🌟

SimonKrisztike

2017. szeptember 21.

Nem èrtem miert van ennyire lepontozva ez a termèk -szerintem tökèletes! Nagyon sok professzionàlis termèket vettem màr( Lisap; Schwarzkopf;Keratëse)a szàraz hajamra; DE sokkal jobb eredmènyt èrtem el ezzel a hajpakolàssal mint abbol valamennyivel. Èn törölköző szàraz hajra tettem ès jòl befolpackoztam a fejem bő- 15 percre; PIHE PUHA LETT A HAJAM ès könnyen kezelhető - pedig ez nàlam nem egyszerű 😊!!!Ès az àra megfizethető!

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Esters, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Citrus Limon Peel Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Isopropyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, BHT, Cetrimonium Chloride

Tartósítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT