Garnier

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kategória:   Hajápolók

Az Oil Repair Intense program összetételében a Fructis shea vajat és 3 olaj összetevőt (jojoba, makadámdió és mandula) egyesít 3-gliceriddel.

Használata:

1. Zuhanyzáskor kiöblítendő pakolásként az erőteljes táplálásért.
  2. Törülközőszáraz hajon nem kiöblítendő hajápolóként a könnyebb kifésülhetőségért.
  3. Száraz hajon bármikor a finom hajformázásért.

Bohmonika

2020. szeptember 23.

Par honap alatt olyan szepen rendbe tette a hajam, hogy csak neztem. Ujra akartam venni de mar sajnos nem kapható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

LiiL

2020. június 17.

Abszolút tökély. Imádtam. Viszonylag kevés pakolással szimpatizál a hajam, a kaviáros Schwarzkopf óta, ez volt az első ami igazán használt. Puha, fényes és jó illatú lett tőlem a hajam.
Sajnos úgy veszem észre, kiment a széria :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Sajnos úgy veszem észre, kiment a széria :(

Liara0826

2019. április 15.

Eléggé utána nézek minden hajápolónak mielőtt megveszem így ennek is. Sajnos nem akciósan vettem, úgy dm-be 1700 körül van, úgy nem éri meg. Pár hónapja vettem és viszonylag gyorsan el is fogyott, hiába nagy kiszerelés nekem sokat kellett kennem a hajamra. Nekem száraz, nagyon töredező, gyenge hajam van (nagyon figyelek rá, nem vasalom, sűrűn vágatom stb, de így is törik) így erre kerestem megoldást. Talán nem lett akkora megoldás mint reméltem, de puha volt tőle a hajam meg fényes is, bár én sok mindent használok. Minden esetre akciósan szerintem egy próbát megér, de én még keresgélem az igazit.
Az összetevői nem rosszak, egyre jobban megkedveltem a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Az összetevői nem rosszak, egyre jobban megkedveltem a márkát.

HeniM

2019. március 14.

Nekem elnehezíti a hajam, mert kócos hajamra vettem. Meg gyakrabban kell mosnom miatta, de nem jött be, túl nehéz a krém is maga.
Elhasználom a hajvégeimre, de nem veszem újra emiatt. Maradok a kallosnál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Elhasználom a hajvégeimre, de nem veszem újra emiatt. Maradok a kallosnál...

SztanKlari

2019. február 18.

Hajmosás előtt használom, kb fél óra- órát hagyom fenn. Nagyon szép fényes, puha hajat varázsol. Az illatát nagyon szeretem sokáig érződik. Hajmosás utáni balzsamként is megállja a helyét, a nem kiöblítős formát én nem mertem kipróbálni. Nagy kiszerelése miatt pedig árban nagyon megéri , sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Milly

2019. január 31.

Most érek a végére, de nekem nem igazán használt. 3 percet hagytam rajta mindig hajmosás után, de mindig száraz, szálkás, fénytelen volt a hajam. Ráadásul most ki is lett szőkítve és most látom hogy tényleg semmit nem ér nekem, a hajam extrán száraz. :/ Én az illatától is besokalltam már úgy kb. a tégely felénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

BlueEyes

2019. január 28.

Selymes és puha lesz tőle a hajam, szeretem :) Használtam a Garnier Fructis Papaya Hair Food-ot is, és bár azt is szerettem, visszatérve megint erre, beigazolódott, amit előtte is gyanítottam: abból több kell, és lassabban hat - persze az összetevői is szebbek, szóval valamit valamiért... Mindenesetre nem bántam meg, hogy most megint visszatértem erre, mert a gubancolódásra hajlamos hajvégeimet nagyon szépen rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

eeeee

2018. december 28.

Használtam, szerettem, de nem vettem újra, mert mégsem lett a kedvencem. Ettől függetlenül puha, selymes és könnyen kifésülhető tőle a hajam, az illatával sincs bajom, nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

csakeeen

2018. augusztus 19.

Minden hajmosás előtt használom (kb. fél napig hagyom hatni), a végeredmény gyönyörű, fényes, könnyen fésülhető haj lesz.
Én nagyon imádom, ráadásul gazdaságos is, a fenékig érő hajamra hónapokig elég (hetente 2-3 alkalommal mosok hajat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

itsnotvanessza

2018. augusztus 13.

Imádom, az illata az egyszerűen tyűhaaa:))) a hajam pihe-puha lesz tőle, nekem nagyon bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Esters, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Citrus Limon Peel Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Isopropyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, BHT, Cetrimonium Chloride

Tartósítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT