Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Hajápolók

98% természetes összetevők, papaya kivonattal, száraz hajra.

Vegán

Ár: 600 , Eladó: ngyrbka
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető vagy szívesen küldöm.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Brunettee

2021. november 5.

Még nyár elején vettem ezt a balzsamot, aztán néhány használat után félre is tettem, nem volt meg a hűha hatás, amit akkor kerestem. Nemrég megvettem a pakolást belőle (a festett hajra valót sehol sem találtam), azt kifejezetten szeretem, de nem akartam minden mosáskor azt használni, így előhorgásztam őt. És milyen jól tettem! Most sem hűha hatása van, de puha lesz tőle a hajam, eléggé hidratáltnak is érzem, és nem kell olyan sokáig öblíteni, hogy biztosan ki tudjam mosni. Még kicsit több, mint a a fele megvan, de szépen el fogom használni, mert egy korrekt kis balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Teafalany

2021. augusztus 17.

Csodaszer.
Folymatosan összegubancolódott a hajam és a saját életét élte míg el nem kezdtem használni ezt a balzsamot.
Hosszú hajra nagyon ajánlom, remekül táplál és könnyen kifésülhetővé teszi, nem kell sok belőle, sokáig elég, az illata is nagyon finom.
Mindenképp megéri az árát.
Remélem ez a recept megmarad és egyhamar nem kerül le a polcokról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Csodaszer.
Mindenképp megéri az árát.
Remélem ez a recept megmarad és egyhamar nem kerül le a polcokról.

sackoka

2021. augusztus 13.

Finom illata van, de az én hajammal semmi pluszt nem csinált. Lehet, hogy nekem van irreális elvárásom a balzsamokkal, de én arra számítok, hogy a használata után puhább lesz a hajam, most ilyet nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

tulip

2021. június 7.

Szuper balzsam. Hajvágás után gondoltam adok neki egy esélyt. Teljesen megérte. Használatával mintha kevésbé töredezett volna a hajam vége és selymesebb és puhább hatást értem el vele. Én csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

barbarabalog

2020. június 22.

Nagyon nagyon tetszik az illata, és a hatása is tökéletes, megfelelően ápol, szép puhává teszi a hosszú hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

cherrybomb4

2020. június 17.

Azt nem mondanám, hogy kifejezetten száraz hajam van, inkább normál, de egy-egy sampon kiszárítja néha. Ez a balzsam szépen megvéd ettől, nincs wow-hatás, de szépen szinten tartja a hajam állapotát, teljesíti minden elvárásomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol