Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2012. július 23.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi olajok együttesének hatása: A Garnier Intenzív Hidratálás kézvédő krém száraz bőrre szabadalmaztatott összetétele természetes pálma- és korianderolajat, valamint glicerint tartalmaz, amely táplálja, hidratálja és megvédi a száraz kézbőrt.

bernadettu

2018. július 3.

Apukám kapta a munkahelyén és én is kipróbáltam. Nálam kiütéseket okozott. Ha érzékeny a bőröd, ne vásárold meg, hiába írja, hogy túlérzékenységre van. Nehezen szívódott be és a hatása sem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Ennie86

2017. május 6.

A munkahelyemen ezt használjuk 'védőkrémnek'. Tegnap bekenegettem vele a kezem. Könnyen beszívódik, finom illata van. :) Szerintem otthonra is kipróbálom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

barbimariposa

2017. február 21.

Kellemes illatú könnyen beszívódó kézkrém. Télre az überszáraz szétrepedt kezeimre nekem kevés, így ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

purpuratulips

2015. február 7.

Jó az illata, gyorsan beszívódik, de nekem nem hidratálja eléggé a kezemet. Télen olyan, mintha semmit se csinálnék vele, nyáron elmegy, de akkor meg alig használom, mert nincs rá szükségem. Szóval lehetne jobb is, csúnyák az összetevői; valószínűleg nem veszem újra, mert van egy sokkal jobb krémem, amit gyógyszerész kever ki nekem és ha véresre van száradva a kezem (vagy bármim) akkor is egy éjszaka alatt rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Linette92

2014. december 21.

Nagyszerű választás volt, gyorsan felszívódik, jól hidratál és a rózsaszín csomagolás mindent visz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Masnislány

2014. október 25.

Télen mindig iszonyatosan kireped a kezem, eddig niveát használtam, de utáltam, hogy zsíros, alig szívódott be, az illata se volt kellemes.
Na de ez!.Az illata isteni, hidratál, gyorsan beszívódik és semmi zsíros érzetet nem hagy maga után.
Úgy gondolom rátaláltam az igazira :)
Ja, és elég sokáig elég is, az ára kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Úgy gondolom rátaláltam az igazira :)
Ja, és elég sokáig elég is, az ára kedvező.

Letta93

2013. június 24.

Az illata szuper és jól hidratál. Használat után nálam nem szívódik fel teljesen, emiatt le kell mosnom.. így nem sokat ér az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

rétipipitér

2012. november 6.

Nagyon finom púderes illata van, hatása is rendben. No nem egy csodaszer, de olcsó (kb 350 Ftért vettem). Mindennapi használatra, nem túl száraz bőrre nagyon jó kis krém.Nem hagy zsíros utóérzetet, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

rose

2012. szeptember 30.

"Kezdődik az ősz" címszóval hirtelen felindulásból vettem meg ezt, a polcon ez volt a legolcsóbb kézkrém és vonzott a rózsaszín csomagolás is, de nem vártam, hogy ilyen jó lesz. Eddig mindig csak nagyon sűrű, vajszerű kézkrémeim voltak, így azt gondoltam, hogy mivel ez hígabb, kevésbé fog hatni, de miután elalvás előtt bekentem a kezeimet, és másnap reggel pihe-puhák voltak, meggyőzött. Nem vonja be a kezeimet, hanem tényleg hat, kézmosás után is érződik a hatása. Az illata is kellemes, és jó sok van benne. 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Darky

2012. július 28.

Nagyon jó! Nem ragacsos, kellemes felkenve, és hosszú ideig érződik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Nagyon jó! Nem ragacsos, kellemes felkenve, és hosszú ideig érződik a hatása.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, C13-14 Isoparaffin, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Laureth-7, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Laureth-7, Myristic Acid, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Butylparaben, Diazolidinyl Urea, Methylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.