Garnier

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monchochi, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, fáradt bőr elleni hatás. Azonnal kisimít, 24 órás hidratáltságot biztosít.  A rizsnövényből nyert mikropeptidek gyorsan bejutnak az epidermiszbe. Az azonnal kisimító hatásnak köszönhetően a kis ráncok láthatóan kisimulnak, bőre feszes és ragyogó lesz 24 órán keresztül.

MargitSchwarz

2018. május 15.

Az éjszakaiját anyira nem szeretem, mert zsíros érzés, de ez! Ezt imádom! Szinte púderré válik az arcomon! Néha smink alá is ezt kenem, egyfajta bb krémmé változtatva az alapozót. Jól hidratál, nem zsírosít. Ötcsillagos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Redlips

2017. május 28.

Látványos simító hatás. Ha nincs kedvem sminkelni csak ezt kenem fel (hidratáló krém szükséges alá) és máris szebbnek érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Babooca

2016. november 20.

Nyár végén vettem a Müllerben. Tökéletesen kiegészíti a Miracle Sleeping creamet. Ezt nappalra, azt éjszakára használom. Tartósabbá teszi a sminkemet, már nincsenek száraz foltok a bőrömön, amik átütnek a BB krémen, amit használok. Eltávolítása kicsit nehézkes, vmiért kétszer kell szappanoznom utána, viaszos réteget hagy az arcomon, amin nem habzik fel elég jól a szappan. Leszámítva ezt tökéletes, nagyon megszerettem, szerintem drogériás szinten nagyon is jó krém. A sminkbe nem zavar be, nekem ez nagyon fontos. Eddig amiatt nem használtam arckrémet a smink alá, mert átzsírosította. Ezzel ilyen gond nincs. A bőröm hidratáltabb, mintha a Clinique termékét használnám. Kicsit tömény krém, ezért kevés is elég belőle, ergo gazdaságos. Pattanásokat, mitesszereket nekem nem okoz, és ez nagy szó. A bőrképem sima, nem fénylik, és később sem zsírosodik át. Üde és ragyogó. Nem bántam meg, hogy beszereztem, egyet sajnálok, hogy nem tudom könnyen beszerezni, kicsit körülményes az utazgatás érte. Ha adódik alkalmam eljutni a Müllerbe, biztosan újraveszem. Tökéletes kis arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

pifpuf

2016. augusztus 8.

2 hónapja használom ezt a krémet. Sajnos az érzékeny-száraz arcbőrömet nem hidratálja eléggé, ezért eddig úgy használtam, hogy előtte felkentem egy hidratáló krémet is. Most magában használom, de érzem, hogy kevés és száraz foltok is megjelentek a bőrömön, úgyhogy hiába a jó ár, kellemes illat és állag, kénytelen leszek másik arckrémet keresni, ami nemcsak kisimítja a bőrt, de megfelelően hidratálja is. Ezért csak 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Mossyka

2016. április 26.

Már egy ideje használom, és imádom! Kb. 2 ezer forintért vettem, sikerült valami akciót kifogni. Nagyon kellemes illatú, sűrű textúrájú krém.
Ehhez képest miután felkenem teljesen matt, és egységes lesz a bőröm. Olyan mint egy adag tégelyes Photoshop. :D
Pattanásokat egyáltalán nem okoz, nem tömíti el a pórusokat sem. Én is használom az éjszakai verziót is, bár így a melegebb idő beköszöntével csak hetente 1-2 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Monchochi

2016. január 20.

A Müllerben csaptam le rá, bevezető "akciós", 2990 forintos áron, ugyanis szükségem volt egy nappali arckrémre, amely a hidratáláson túl nyújt(hat) némi extrát is. Gondoltam, miért ne adnék neki egy esélyt. Hozzá kell tennem, hogy a miracle vonal éjszakai krémjét is használom, így remélem a hatás nem fog elmaradni.
Ma reggel kentem fel először, és nagyon finom textúrája van magának a krémnek, valóban villámgyorsan beszívódik és nekem az illata is nagyon tetszik. A bőröm nem húzódik, és a tapintása is bársonyos lett. Remélem idővel nem fog pattanásokat okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.