Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Citrus kivonattal és növényi elixírrel, érzékeny bőrre is. Serkentő hatású citrus kivonattal és tükröződő gyöngyökkel  gazdagítva, hogy fokozza a ragyogást a friss  és egészségesnek látszó arcbőrért.

A gyorsan beszívódó és olajmentes frissítő gélt reggel és este vidd fel az egész arcra.

cat999

2017. október 14.

Már régóta használom. A bőröm természetes módon nagyon sápadt, és ez felélénkíti egy kicsit. Lesz tőle egy kis színem. Nem irritált. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

dizabella01

2017. július 11.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, nappali krémnek használom, alapozót nem használok fölé. Az illata kellemes, gyorsan felszívódik és relatív jól hidratál. Szép ragyogást kölcsönöz arcbőrömnek, emiatt zsírosbőrüeknek nem ajánlom! Picit ragacsos marad a bőr utána, de 2 perc alatt elmúlik. Rendszeres használat mellett egy fél évig kitart. Újraveszem ha kifogy. 4 csillag, mert hiányolom belőle a fényvédő hatást, ja és picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Pomi

2016. június 15.

Anyukámnak nem vált be, odaadta nekem, gondoltam alapozó alá jó lesz. Hát nem,a szivacs hatására elkezd morzsolódni. Önmagában sem lesz túl üde arcom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Lorna

2015. augusztus 7.

Uh, nem. Nagyon nem. Égetett, csípett, de annyira, hogy még kézkrémnek sem bírtam elhasználni. Ragyogni mondjuk ragyogott tőle az arcom csak pirosan. Nem pont ez volt a cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

ZsoZsi35

2015. június 14.

DM-ben jutottam hozzá, 1000 Ft alatti árért, utolsó darabok kiszórása alkalmából. Végül is már évek óta Garnier arckrémeket használok, csak néha elcsábulok más márka termékei iránt. Ezt a terméket, ennyi pénzért nem akartam otthagyni. Kellemes, inkább zselés állagú, hűsítően hat a bőrre, ami így nyáron még plusz pont. Nem kell belőle sok, hamar beszívódik, jó sminkalap. Az illata egy kicsit műnek hat, de még vállalható kategória. Összességében szeretem ezt a terméket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Picipötty

2015. június 13.

A hét elején vettem magamnak egyet az egyik Rossmanban, ahol kb 500 Ft-ért "hozzámvágták", persze akciósan :D

Már régebben szemeztem vele, mivel olthatalan vágyam volt, hogy a kialvatlanság, a fáradtság, valamint a "helytelen" életmód jelei (lásd: folyamatos gyári műszak, dohányzás, kevés nem minőségi alvás) ne mutatkozzanak meg a 20-as éveim elején már az arcomon.
Tudom, hogy mérsékelhettem volna a problémán, ha már egyet is megszüntetek az előbbiekből, de sajnos nem volt választásom, hogy hogyan keressem meg a napi betevőre valót- ezért akkoriban a lehető legkevesebbet próbáltam azon aggódni, hogy hogyan fest a bőröm állapota.
Azóta rendeződtek az életkörülményeim és van időm az elhanyagolt arcom rendbetételére, ami lassan, de fokozatosan javul-és szerencsére már csak olykor-olykor egy BB krémre van szükségem, ami azonban néha leolvad a melegben.

Ez a krém pont annyira elég, hogy egységesíti az összképet, kis fényt ad a fáradt arcnak és üdébbé tesz akkor is, ha nincs feltűnő bőrhibám.
Első érzetre kellemes, félig zselés állagú, pár percig picit ragacsos érzete van az arcon-ami elmúlik egy idő után.
Az illata enyhe citrusos, de nem zavaró, a pórusokat nem tömíti-a félszáraz-félzsíros bőrön is jól teljesít a hőségben és kellemesen kiemeli a természetes arcszínezetet- bármiféle színezés vagy fedés nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

redapple

2015. április 20.

Eleinte nagyon szerettem, el is használtam egy tubussal. De a második már csak áll a szekrényben.
Közvetlenül a használata után jó érzése van az arcomnak, de kicsit később elkezd feszülni a bőröm, és kiszáradni. Sajnos. Pedig imádtam az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

nius

2015. március 20.

Zsíros bőrűek ne próbálkozzanak vele, elég fényes bőrt hagy maga után. Épp ezért én éjszaka használom, akkor nem zavar, hogy fénylik a bőröm.
Az állaga nekem nagyon tetszik, elég könnyed, és viszonylag hamar felszívódik, bár kissé ragacsos amíg be nem szívja a bőr, utána egészen tűrhető. Éjszakára elkencézgetem, de nem veszem újra, mert amúgy semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

zsofikjry

2014. október 9.

Fél évig visszatartottam magam de aztàn megvettem és nem bántam meg. Suliban csak spirált használok és ezt szoktam az arcomra kenni. Az illata nagyon kellemes és frissítő, bár kicsit ragacsos lesz tőle az arcom de pár perc és ez elmúlik. De!! Már több,mint egy éve szinte naponta használom és egyetlen kis cseppnyi elég az egész arcomra. Emiatt plusz az ára miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 9.

fairynorah

2014. augusztus 8.

Leárazáson nem tudtam otthagyni,hiába van még krémem...a teszterek alapján ennek az állaga jött be leginkább,igaz kézfejen próbáltam ki. Az illata nagyon ismerős volt, itthon rá is jöttem honnan: a Libresse tisztasági betétemnek pont ilyen illata van :,D a krém állaga zselés, gyöngyházas-csillámos (főleg így este,lámpafénynél...) egy borsónyi mennyiség az egész arcomra elég. Kicsit ragacsos érzetű,de mintha fokozatosan simulna a bőrömbe...az arcom nem csillog. remélem ez a sok alkohol nem fogja szárítani a bőröm. Eddig kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Mannose, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)