Best of Beauty 2019

Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Tág Pórusokra, Fekete Alga Kivonattal

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bkati, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A fekete textil maszk szenet tartalmaz. Feketealga-kivonattal, LHA-val és hialuronsavval gazdagított összetétele segít tisztítani és hidratálni a bőrt a kevésbé látható pórusokért és a bőrfelszín finomításáért.

Vicus

2019. július 14.

Ajándékba kaptam, magamtól sosem vennék meg ennyiért egy ilyen egyszer használatos terméket. Plusz szemét és nem is éri meg. Amúgy puha és hidratált lett tőle az arcom, de ezt egy jó tonerrel is el lehet érni. Tisztító hatását egy alkalom után nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

lilaszilva

2019. május 20.

A maszk mérete megfelelő, szerencsére annyira nem is tocsogott a krémtől, mint más társai és ami a fő, nem is csípett. Viszont a hatása szerintem elég gyenge, alig hidratál, nekem sem mattított, illetve a szaga kifejezetten kellemetlen, vegyszeres volt. Egyszer kipróbálni jó, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

dodia

2019. május 7.

Nekem bevált, puha lesz a bőröm tőle. Többször újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Nekem bevált, puha lesz a bőröm tőle. Többször újra vettem.

Benedetta88

2019. március 3.

Nagyon jó kis maszk. Szépen feltölt, hidratál, sokkal kisimultabb lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

CeCeDrake

2019. február 28.

Kicsit féltem ettől a maszktól, mert régebben az aqua bomb maszkkal elég rossz tapasztalataim voltak és nem mertem Garnier maszkot vásárolni.
Akciósan 300 Ft körüli áron vásároltam ezt. Ennyit megér.
Pozitív, hogy nem okozott kiütést és egyéb irritációt, nem csípett egyáltalán.
Pozitív, hogy puha és hidratált bőrt eredményezett.
A maszk kialakítása jó, elegendő anyag van a tasakban.
Nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Akciósan 300 Ft körüli áron vásároltam ezt. Ennyit megér.
Pozitív, hogy nem okozott kiütést és egyéb irritációt, nem csípett egyáltalán.
Pozitív, hogy puha és hidratált bőrt eredményezett.
A maszk kialakítása jó, elegendő anyag van a tasakban.
Nem egy rossz termék.

JErzsi

2018. december 29.

Végre egy Garnier maszk ami hatásos is! :D Nagyon szeretem, az arcom szépen hidratált, puha lesz és egységes bőrképet ad. Pórus összehúzó hatása nincsen (ezt egy maszktól én nem is várom el) de a gyulladásokat, foltokat szépen halványítja. Rengeteg termék van benne, 2 használatra is elegendő. Csak az a fránya alkohol nem kellene bele, ezért egy csillag minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Leander

2018. november 25.

Egyszerű használat, nagyon jól illeszkedik az arcra. Igazi felfrissülés, hosszú távú hidratálás, kisimítja, feltölti az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

vvivien

2018. szeptember 18.

Kellemesen hűsít, jól hidratál, nem csúszkal az arcomon, 2 használatra elég volt, gyorsan felszivodik viszont egyáltalán nem mattit de pattanást sem okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Asteria

2018. augusztus 27.

Én nem tudok róla rosszat mondani, nekem nagyon bevált, finom, puha lesz tőle az arcom és üdébb is lesz utána, nekem egy maszk kb 3 használatra elég, használat előtt beszoktam tenni a hűtőbe így kellemesen hűsít is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Lina14

2018. augusztus 20.

nekem sokat mattított az arcomon a rákövetkező napokon, de a hatás nem tartott olyan sokáig. nem kaptam rajta semmi féle pórustakarításon, de az arcom finom puha volt. mondjuk annyira nem volt extrább, mint más garnier maszkok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Sucrose, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.