Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Tág Pórusokra, Fekete Alga Kivonattal

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bkati, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A fekete textil maszk szenet tartalmaz. Feketealga-kivonattal, LHA-val és hialuronsavval gazdagított összetétele segít tisztítani és hidratálni a bőrt a kevésbé látható pórusokért és a bőrfelszín finomításáért.

sarah0425

2021. augusztus 10.

Nem puhította annyira az arcbőrömet, mint szerettem volna. Nem is rossz de azért nem is olyan jó. Egy átlagos fátyolmaszk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Isla

2021. június 30.

Az első textilmaszkom, kellemetlen volt viselni (mint egy második bőr) és nem csinált semmit, pedig rám fért volna a tisztítás és a hidratálás is. Egy ideig kerültem is a fátyolmaszkokat miatta (ezen traumán is túl vagyok már :D). Vigyázz, hogy ne lássanak meg benne, mert blackface-gyanúba keveredhetsz. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

zdoreebaba

2021. június 24.

Semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön. A maszk nagyon alaposan át van itatva anyaggal, amit az én bőröm pillanatok alatt magábaszívott. 15 percig hagytam fent az arcomon. A géles anyagot még jól belemasszíroztam. Talán egy kicsit puhább és hidratáltabb lett tőle a bőröm, de az ígért pattanásokkal, miresszerekkel nem csinált semmit. Többet vártam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

ENCIIII

2021. május 15.

Az arcom puha lett tőle de semmi féle tisztulást nem láttam a bőrömön. Egy hidratáló maszkot ennél olcsóbban is lehet kapni, vagy egy tényleg tisztító maszkot ugyan ijen árban megtalálok bármelyik drogériában. Így csak kidobom a pénzt az ablakon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Lina14

2020. december 5.

nekem sokat mattított az arcomon a rákövetkező napokon, de a hatás nem tartott olyan sokáig. nem kaptam rajta semmi féle pórustakarításon, de az arcom finom puha volt. mondjuk annyira nem volt extrább, mint más garnier maszkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

virumiru

2020. november 13.

a tisztításnak a közelében sincs, hidratáló maszknak meg nem is jó, és felesleges, ezer másik van még márkán belül is. kicsit haszontalan 🤷

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

annroi

2020. október 13.

Szép, puha lett tőle az arcom, de a pórusaimon nem tapasztaltam változást. Egyszeri kényeztetésnek rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Provence

2020. szeptember 18.

Nagyon sok szérum van benne, 1 maszkot 2-3 alkalommal is lehet használni (a köztes időben hűtőben tárolom). Nagyon szépen hidratál, 2-3 napig érezni a hatását. Kuponnapok alkalmával szoktam betárazni belőle, akkor pedig még jobban megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Pomelo

2020. augusztus 31.

Csak hidratáló hatását éreztem, a pórusokon semmit nem tapasztaltam. Másnap kifejezetten zsírosodott az arcom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

szanetti

2020. augusztus 4.

Személy szerint nekem pozitív csalódást okozott. A sok negatív komment után félve vettem meg. Mint kozmetikus, kiváncsi voltam erre a lakossági termékre. Az eredmény egész elfogadható, és van látszatja ha: Megfelelően tisztitott a bőrt, felpuhítás után arctisztítást végzünk, végül feltesszük a maszkot.
Nekem néhol elég tág pórusaim vannak, és elég kombinált, aknés a bőröm. A maszk a megfelelő előkezezelést követően, kielégítő eredményt okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Sucrose, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.