Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Tág Pórusokra, Fekete Alga Kivonattal

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bkati, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A fekete textil maszk szenet tartalmaz. Feketealga-kivonattal, LHA-val és hialuronsavval gazdagított összetétele segít tisztítani és hidratálni a bőrt a kevésbé látható pórusokért és a bőrfelszín finomításáért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dettusbettus

2024. április 23.

Valóban kipucolta a pórusokat, és pihepuha, feszes lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 23.

Valóban kipucolta a pórusokat, és pihepuha, feszes lett a bőröm.

gomoripetra

2023. július 24.

A márka kidobott egy 12 maszkot tartalmazó kis adventi kalendáriumot, ez a termék is benne volt. Tök jó kis maszk volt, kellemesen hidratálta az arcbőröm bármilyen irritáció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

kato55

2023. március 28.

Nem vagyok egy nagy maszkos, de ez olyan jól esett a bőrömnek, hogy muszáj volt újravennem. A felesleges szérum percek alatt beszívódik és puha lesz tőle az arcom. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 28.

Juccimo

2022. április 18.

Az első pozitív meglepetés akkor ért, amikor kibontottam, és láttam, hogy szerencsére csak a maszk fekete, a szérum nem :D Azzal együtt, hogy szeretem a közelben tartózkodó családtagokat a különféle színű-mintázatú maszkokkal a fejemen riogatni, nem látom értelmét a színes és mintás textilmaszkoknak, a fekete még ráadásul kényes dolog is...
Na de vissza a témához. Nem rossz maszk ez, de kegyetlenül büdös vegyszerszaga van. Ha ezen felül tudunk kerekedni és a megfelelő ideig magunkon tudjuk hagyni, akkor viszont egész jól nyugtatja és hidratálja a bőrt. A szérum mennyisége elegendő, de szerencsére nem túl sok, nekem nem állt a tasak aljában a maradék, így nem kellett azon agyalnom, hogy a nyakam-dekoltázsom után még ugyan hova tudnám elkenegetni. Garnier maszkhoz képest egészen jó, nem bántam meg, hogy kipróbáltam, felülmúlta az elvárásaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

liaba

2022. március 10.

Az illatát leszámítva nagyon jó. Nem csíp, kellemes érzet a bőrön, utána kisimultabb bőr. A tolakodó illata miatt négy csillag. Ár érték arányban pedig eddig a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

Zood

2022. február 5.

Első fányolmaszkom volt, kényelmesebb mint egy felkenős lemosós! Hidratált, tisztított is kicsit , de többet vártam én is. Másik márkával lehet jobban fogok járni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

sarah0425

2021. augusztus 10.

Nem puhította annyira az arcbőrömet, mint szerettem volna. Nem is rossz de azért nem is olyan jó. Egy átlagos fátyolmaszk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Isla

2021. június 30.

Az első textilmaszkom, kellemetlen volt viselni (mint egy második bőr) és nem csinált semmit, pedig rám fért volna a tisztítás és a hidratálás is. Egy ideig kerültem is a fátyolmaszkokat miatta (ezen traumán is túl vagyok már :D). Vigyázz, hogy ne lássanak meg benne, mert blackface-gyanúba keveredhetsz. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

zdoreebaba

2021. június 24.

Semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön. A maszk nagyon alaposan át van itatva anyaggal, amit az én bőröm pillanatok alatt magábaszívott. 15 percig hagytam fent az arcomon. A géles anyagot még jól belemasszíroztam. Talán egy kicsit puhább és hidratáltabb lett tőle a bőröm, de az ígért pattanásokkal, miresszerekkel nem csinált semmit. Többet vártam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

ENCIIII

2021. május 15.

Az arcom puha lett tőle de semmi féle tisztulást nem láttam a bőrömön. Egy hidratáló maszkot ennél olcsóbban is lehet kapni, vagy egy tényleg tisztító maszkot ugyan ijen árban megtalálok bármelyik drogériában. Így csak kidobom a pénzt az ablakon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Sucrose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyacetophenone
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.