Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2012. április 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hosszantartó matt hatást biztosít a bőrnek.

Kiszerelés: 75 ml

szerpentin_b

2013. december 8.

Jó nagyon. Bár bizonyára én vagyok furcsa de ha naponta kezdem használni kicsit kipattog tőle a homlokom. Heti két alkalommal bőven elég felkenni. Az illata pedig üde és kellemes és még is nyugtató. Nem zavarja a szememet sem ha esetleg ezzel kenem be a környékét. Sok hasonlótól órákig könnyezek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

timibaby

2013. november 20.

Itt Nemetorszagban lehet kapni :) Valami sminkalapot kerestem, ami mattitja a borom. Ez tokeletesen megfelel a celnak, szepen mattit, de emellett hidratal is. Es az ara is barati, mert csak 4€ volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

kriszta.szabo18

2013. augusztus 26.

Ezt a krémet azért szeretem, mert hidratál, valamilyen szinten mattít is, az illata is kellemes, és nekem nagyon sokáig elvan, pedig minden reggel ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

lavande

2013. augusztus 8.

Nagy kedvencem volt még anno. Sokáig matt volt a zsíros bőröm tőle, egyáltalán nem fénylett. Nagyon gyorsan felszívódott, szerettem az illatát is. Szépen hidratálta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

lovaslany13

2013. június 25.

Nagyon szeretem, kiválóan mattít, pedig kombinált bőröm van! Órákat bír minden más nélkül. Jól hidratál, gyorsan felszívódik, kevés bőven elég belőle különben fura réteget hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

marinababa92

2013. április 8.

pubertás koromban használtam,nem igazán vált be,jól lemattította az arcomat,aztán egy ora mulva a porusaim ahogy izzadni kezdtek apro kis cseppecskék jelentek meg az arcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

elizabett85

2013. április 6.

Évekig használtam ezt a krémet, nagyon szerettem, de aztán valószínűleg hozzászokott a bőröm és nem használt a pattikra. Egyébként nekem bejött az illata, az állaga és nagyon matt lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

misha

2013. február 18.

Hu,ilyen sok a negatív tapasztalat?Én már az idejét se tudom,mióta használom ezt a krémet,de sok-sok éve az biztos,és nekem tökéletesen bevált :) nagyon jól mattít,és jól is hidratál,mondjuk én éjszakára ennél nehezebb krémet használok,de nappalra nekem teljesen megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

polkadot

2013. január 11.

Ez a krém valami kegyetlen rossz. Brutál módon kiszárította, húzta a bőrömet, kb. egy használat után száműztem is. Nemrég újra próbálkoztam vele, de amint felkentem elkezdte csípni a bőröm, ki is vörösödött tőle rendesen. Totál pénzkidobás. Lehet, hogy akinek extrém zsíros bőre van azon segít, de hosszútávon szerintem már azt is kiszárítaná. Amúgy gyártják még, csak más néven, a "Pure" helyett már "Hautklar" van az elején, csak ennyit változtattak; összetevői egytől egyig ugyanazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

anar008

2012. december 5.

Kb 5 évig használtam ezt a krémet, nagyon jól mattít, 3-4 órát simán kibír, viszont sajnos eltömíti a pórusokat. Mostanában rengeteg fehér és fekete mitesszerem lett, gyanítom, hogy ez a krém a ludas, meg persze a korrektorom. Pár napja úgy döntöttem, hogy átállok a natúr kozmetikumokra, elegem van a pattanásokból, mitesszerekből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak