Garnier

Ár:   938 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Odri

2018. december 10.

Nagyon szeretem, a Mixa kézkrémje után ez az egyetlen, ami rendberakja a brutálul kirepedezett kezem. A kisfiam kézfejéről szinte lepereg a bőr annyira száraz neki télen, de ettől mindig szép lesz pár napon belül. És ez az egyetlen krém, ami nem csípi ilyenkor a bőrét, már ezért is plusz pont. Nem zsíros, beszívódik hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

kecce2

2018. március 19.

Páromtól kaptam, a szinte húsig berepedezett kezem ápolására. A legjobb kézkrém amit valaha próbáltam. Napi egyszeri használattal már az 5. napra olyan a kézfejem, mint a babapopsi. Rendkívül hamar beszívódik, nem ragacsos-olajos. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Luciella

2018. március 6.

helyre tette a már érdesre és majdnem véresre száradt kezemet bár, kissé nehezen szívódik be és ragacsos érzetet is hagy maga után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

rtteszvesz

2017. augusztus 3.

Ngyon zsíros krém, nehezen szívódik be, hidratáló hatása mégsem az igazi, nem szeretttem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Ditta623

2017. július 5.

Nagyon zsíros krém, nehezen szívódik be, mégsem lesz utána az a "puha kéz - hatás". Az illata jó, nekem picit erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Jucaa

2017. július 5.

Még tavasszal vettem, de azt figyeltem meg, hogy az intenzív illata, ami korábban még tetszett, most erős fejfájást okoz. A használata után viszont azt az érzetet kelti, mintha lenne egy réteg a kezemen, nem szívódik be teljesen és nyomtalanul. Továbbadtam rajta, biztos nem veszem újra, bár inkább az illata miatt, ami amúgy klassz lenne, mert hosszú órák után is érezni, csak hát az a nyavalyás fejfájás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

zsii

2017. február 11.

A leges-legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam! Imádom az állagát, nem túl folyós, de nem is túl szilárd.
Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, én havonta 3 tubussal el tudok használni, így sokszor választok mellé mást, ő viszont alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

lilla8magocsi

2017. január 26.

Jó állag, kellemes illat, gyors beszívódás, nincs zsíros érzet. Már nem kell kézkrémekkel kísérletezgetni, megtaláltam a megfelelőt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

kovacs.orsolya90

2017. január 24.

A kedvencem. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

A kedvencem. Jól hidratál.

Szandesz0606

2017. január 24.

Csodakrém :) Illata, állaga tökéletes, gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet, nekem ő a tökéletes nappali kézkrém :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhetinic Acid

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)