Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. május 3.

Kategória:   Testápolók

Testápoló barack kivonattal és egy csipetnyi önbarnító hatással. Intenzíven hidratál és fokozatosan építi ki a napbarnított színt a természetes bőrárnyalattal harmonizálva.

3 féle változatban kapható:

• Light sun-kissed look
  • Deep sun-kissed look
  • Dark sun-kissed look

Barbi-Lou

2016. május 5.

Ez az első önbarnítót tartalmazó termék,amire azt kell mondjam,hogy jó!
Nekem a light változat van meg, nagyon világos bőröm van. Testradírozás után vittem fel, akár egy sima testápolót. Nem igényelt különösebb odafigyelést. Pár órán belül már láttam is a különbséget. Teljesen meglepődtem milyen természetes színt adott! Az illata nagyon kellemes, remekül hidratál, de mégsem ragad, hamar beszívódott és az ára is jó...
Így elsőre nagyon pozitív!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Ez az első önbarnítót tartalmazó termék,amire azt kell mondjam,hogy jó!
Így elsőre nagyon pozitív!

faatama

2015. február 5.

Szuper ez a testápoló, a használata során jöttem rá, hogy az önbarnító nem is hülyeség! :) Szépen építi a színt, és nem kopik gyorsan. Az illata pedig mennyei... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Moncica

2015. január 11.

En is a uk ben vásároltam de sajnos mikor beszivodott a bőrömben előjött az a rettenetes szag és nem gyengén ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

onecrimsonnight

2014. május 6.

Nekem a deep sun-kissed look változat van meg.
Könnyű állaga van, gyorsan felkenhető és gyorsan beszívódik. Friss barack illata van, tehát nincs kellemetlen önbarnító szaga egyáltalán.
Túl nagy elvárásaim nem voltak egyébként, egy kis barnaságot szerettem volna, hogy ne "világítsanak" a lábaim, meg úgy egy picit egészségesebb színem legyen, de csak a jó ízlés és a természetesség határain belül.
Türelmetlen típus vagyok, tehát teljes mértékű megelégedettséget okozott, amikor este felkentem a testápolót és másnap reggel már láttam a különbséget. Gondolom a dark sun-kissed look verziónál ez még szembetűnőbb és gyorsabb.
Heti kétszer szoktam felvinni egész testre, és így állandó marad a szín, és teljesen természetesnek tűnik.
Szóval mindent egybevetve én nagyon elégedett vagyok vele, újra is fogom venni.

Nem tudom, hogy Magyarországon lehet-e kapni, én UK-ben vettem, de remélem otthon is forgalmazzák majd mert jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Nekem a deep sun-kissed look változat van meg.
Szóval mindent egybevetve én nagyon elégedett vagyok vele, újra is fogom venni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.