Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hajápolók

Parabénmentes 3 az 1-ben hajmaszk száraz hajra kókusztejjel és makadámdió olajjal, az ápolt, hidratált, fényes és egészséges hajért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rosemary88

2021. október 11.

Az én vékonyszálú, enyhén hullámos, nehezen kezelhető hajam és töredezett hajvégeim valamiért utálják a Garnier hajápolási termékeit, ez sem vált be. Kimosós hajpakolaskent és leave-in hajápoloként is ragacsos, matt és gubancos lett a hajam tőle, nagyon nehezen tudtam kifésülni és alig vártam a következő hajmosást. Az illata nem rossz, mondjuk én szeretem a kókuszt, de kb az 1/4-ét használtam el, feladtam a kísérletezést vele, biztos hogy sosem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Jó finom illata van de csak egy tubust használtam el mert gubancolta hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Jó finom illata van de csak egy tubust használtam el mert gubancolta hajam.

hayleygates

2020. március 2.

Pakolásként, vizesen és szárazon is használom. Nem hagy zsíros érzetet maga után, könnyű és puha a hajam utána. Én az illatát is imádom. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

dorih86

2020. január 3.

Sokszor ujravevos. Gondor, vizhianyos, melirozott hajam vegere hasznalom minden mosas utan, kimosos pakolaskent, es egy kicsit teszek nem kimososan is (ugy is lehet). Puha, fenyes, elettel teli lesz tole a hajam, es finom illatu (bar az illata nem olyan tartos). Vigyazni kell, hogy ne tegyunk sokat a hajunkra, ha nem mossuk ki, mert ugy zsirossa tudja tenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

grootvagyok

2019. december 8.

Nagyon szeretem az illatát, puha, könnyen kifésülhetővé varázsolta a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Nagyon szeretem az illatát, puha, könnyen kifésülhetővé varázsolta a hajamat.

bogyoesbaboca

2019. november 2.

Anyukámtol kaptam,hajpakolaskent es balzsamkent is nagyon jo!puha fenyes lesz tole a hajam.viszont az illataval nem vagyok kibekulve nagyon mű :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

sabrirory

2019. október 20.

Eleinte nem volt szimpatikus. Erős illata van, nem igazán kókuszos számomra, az állagával is voltak fenntartásaim. Hetente 1x-2x használom, de ahogy a vége felé érek a tégelynek, egyre jobban szeretem. A hajam nem rakoncátlan, könnyen fésülhetôvé válik. Ha kicsit többet kenek fel, nehéz maradéktalanul kimosni és ragacsossá teszi a fürtöket. Venni fogok még belőle valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Panni21

2019. szeptember 23.

Nagyon intenzív (és nagyon mű) kókuszillata van, kb a következő hajmosásig meg is marad, ami meglep, mivel a hajam többnyire nem tartja ennyire hosszan a hajápolók illatát.
Testes állaga ellenére elég sok kellett belőle a derékig érő hajamra, kb egy hónapnyi adagnak saccolnám a teljes tégelyt ebben a tempóban, ami sajnos nem túl gazdaságos. Nagyon szép, fényes puha a hajam a használata után.
Az illata és az ár-mennyiség arány miatt nem tudok maximumot adni, és nem is tartom valószínűnek, hogy megveszem (ezt a tégelyt ingyen kaptam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

dottya

2019. március 31.

A hajam puha és könnyen fésülhető volt tőle. Könnyű kiöblíteni, nem tapasztja össze a hajszálakat. Nem zsírosít. A szaga nem jött be, nagyon mű, nagyon erőteljes, sajnos alig érezni rajta a kókuszt. Nem rossz, de azért nem is csodaszer. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

manias

2019. március 28.

Csodaszer! Balzsam helyett használom már, teljesen helyettesítettem. Pihe-puha tőle a hajam, könnyen fésülhető, fényes és mennyeien illatozik hajmosás után sokáig. Soha nem válok meg tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Tartósítószer.