Garnier

Ár:   729 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hajápolók

A Garnier létrehozta az új, nyugtató és ápoló összetételű, kifejezetten kímélést igénylő kifejlesztett Ultra Doux formulát. Összetételében megtalálható: az ápoló tulajdonságairól ismert rizskrém. Az érzékeny bőr ápolására szolgáló zabtej pedig segít megnyugtatni az érzékeny fejbőrt.

Eredmény: Haja könnyen kifésülhető, hidratált és ápolt lehet, elnehezítés nélkül. A haj fényes, lágy tapintású és teljes hosszában védett lehet.

Carmen9595

2019. november 14.

A samponját az előbb véleményeztem.
Ez egy csodaszer. A samponjával együtt használva gyönyörű tőle a hajam. Ajánlom bátran ! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

A samponját az előbb véleményeztem.

Sisszy

2018. november 17.

Az illatát egyenesen imádtam, pihepuha lett tőle a hajam. A samponjával együtt használtam és egy ideig nagyon szépen működtek együtt, de végül megszokta a hajam és zsírosodott és elnehezült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nixa

2018. január 16.

Azt hiszem 350 Ft-ért vettem, leértékelve a Tescoban és nem bántam meg. Most fog elfogyni de nagyon szerettem, szuper illata van, jól hidratál, nem nehezít/szárít, könnyen kifésülhető lesz tőle a loboncom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

senskin

2017. november 10.

De jó kis balzsam ez. Vékonyszálú a hajam, de ez jobb neki bármilyen volume balzsamnál. Nagyon jó krémes, jó illatú és jól eldolgozható a hajszálakon. Van ápoló hatása, ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

blahalu

2017. november 2.

Kb. egy hónapja használom, és azt kell mondjam, elégedett vagyok, és ez balzsamok terén nálam hatalmas szó. Puhítja a hajam, de nem zsírosítja és nem nehezíti el. Az illata csak bónusz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

anitazs

2017. augusztus 16.

A régi Garnier hajápoló termèkeket nem szerettem, de ezt az új szériát sokan dicsèrtèk, ezért adtam neki egy esélyt. Nem bántam meg, ez a balzsam szèpen teszi a dolgát, a hajam finom puha ès jó illatú lesz tõle. Még csak néhányszor használtam, de megelõkegezem az 5*-ot. Szerintem a samponját is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

ssteff15

2017. június 18.

Én csak a balzsamot használtam, egy barátnőmnél próbáltam ki, és beleszerettem az illatába, illetve rettentően puhává tetteaa loboncomat. Én csak a végére és a hossza felére használom, félek,hogy a töveknél nagyon zsírosítana és lelapulna a hajam. A következő hajmosásig puha és fényes a hajam, érzem a hidratáló tulajdonságát is, és egy darabig érződik a hajban az illata. Tetszik, bár ha elfogy kíváncsi volnék a pakolásra..így inkább majd azt veszem meg ha már pakolásom sem lesz, és már alig váron az milyen csodát fog művelni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Swelana

2017. április 11.

Ismerős ajánlására vettem meg balzsammal együtt. Az ára kiemelkedően jó, az illatát egyszerűen imádom.

Az én hajam töve zsíros, a vége száraz, de engem megnyert a termék. Kellemesen puha lesz tőle a hajam és az átlagnál jobban nem is zsírosodik. Az illatát napokig lehet érezni. Nekem nagyon bevált és megmarad, amíg forgamazzák, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Horo

2017. április 7.

Balzsamnak perfect,puha hajat varázsol, de kell mellé még valami hajápoló, mert magában kevés. Nagyon kellemes az illata. A pakolás verziója jobban bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

truska

2017. március 21.

Egész jó kis balzsam kifejezetten hosszú hajra. Tényleg nem nehezíti el a hajam, és fényes is lesz tőle, de sajnos nem igazán hidratál. Gyakori használatra a kifésülés megkönnyítésére jó, de néha nem ár mellette valami táplálóbbat is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2