Garnier Ultra Doux Honey Treasures Ápoló Hajpakolás Meggyengült és Töredezett Hajra

Garnier

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hajápolók

Hajad jobban táplált, megerősített, védett és helyreállított lehet egészen a végekig.

Ápoló hajpakolás meggyengült és töredezett hajra.

La-Fee

2018. augusztus 17.

Az egyik legjobb hajbalzsam amivel találkoztam! Puha, szép esèsű, fényes haj az eredmény. Utána hajolaj ehhez is szükséges nekem, de nekem minden hajmosásnál kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

budaikrisztina11

2018. január 20.

Sziasztok! Létezik hogy ez a termék Botanic Therapy néven fut tovább? A tégely színe mintája ugyanolyan csak az Ultra Doux felirat más. A sparban 699 ft ha valakit érdekel :) Most fogom kipróbálni remélem valóban olyan jó ahogy írták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

dorah

2017. november 14.

Imádom az illatát, mosás utáni első - második nap is szoktam még érezni. Még csak pár alkalommal használtam, a hajam kicsit puhább lett. Az árát kicsit sokallottam, a müllerben 1500 körül tudtam beszerezni, de jó sok van a tégelyben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

incifinci28

2017. október 8.

hát ez hihetetlen!!!! a mülletben vettem egy kis tasakosat kipróbálni és elsőre bevált! másnap a munkahelyemen mindenki tapogatta a halyam és dicsérte, hogy mennyire puha és fényes, sok munkatársm szintén bevásárolt ebből. soha mást már nem veszek az biztos! a tégelyben sok van, sűrű így nem kell sok belőle, árát nagyon nagyon megéri, ezer csillag jár neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

dalmuska

2017. augusztus 2.

Puhává varázsolja a száraz hajvégeimet hajmosás után, de ez a puhaság még akár 2 nap múltán is érződik, emellett fényes, élettel teli, erős lesz a hajam szerkezete. Már ezért jár az öt csillag, az illatáért meg legszívesebben adnék még plusz ötöt, annyira kellemes, nem az a mű méz.
Ráadásul gazdaságos a termék, bár még csak háromszor próbáltam, de kevés is elég ahhoz, hogy gyönyörű frizurát varázsoljon. :)
Kicsit ugyan zsírosítja a hajam, de elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kicsit ugyan zsírosítja a hajam, de elnézem neki.

vattacukorfalat

2017. július 20.

Az illata nagyon kellemes és tartós, 2-3 nappal később is érezhető. a száraz hajvégeimet puhábbá teszi, szinte minden hajmosásnál használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

LondonBee

2017. június 28.

Szeretem ezt a pakolást, már elhasználtam a tégely felét. A hajam vékonyszálú, ugyan nem töredezik (mindig újra van vágva a rövid fazon), de elég gyenge. A hajmosás napján szoktam feltenni, hetente 1-2 alkalommal, és úgy intézem az otthoni teendőket; igyekszem minél tovább rajta hagyni. Mosás után nagyon puha és erős lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Bellebibu

2016. június 21.

Eddig kétszer használtam. Az illata nagyon finom:) A vékonyszálú, gyenge, töredező hajam látványosan megerősítette még a párom is észrevette!:) Viszont a hajam nagyon összegubancolja és úgy vettem észre, hogy kissé el is nehezíti, viszont ezt bevállalom a heti 1xes használat mellett, ha cserébe így rendbe rakja a tincseim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Honey

Tartósítószer.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.