Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Hajápolók

Összetétele rizskrémmel és zabtejjel gazdagított a táplálásért és a simaságért, elnehezítés nélkül. A haj fényes, puha tapintású és teljes hosszán védett.

Tápláló hajpakolás kényes hajra.

Panni21

2019. december 1.

A samponjával használva sajnos egyáltalán nem jó, pedig direkt együtt vettem őket. Száraz szénaboglya lett a hajam a használatuk után, pedig egy hónapja sincs, hogy vágattam, rég nem volt ilyen. Egy másik samponnal egy fokkal jobb az eredmény, de nem az igazi.
Egyedül az illata tetszik, kellemes, tartós, de ez önmagában kevés. Sok kell belőle, a hajam egyáltalán nem bontja ki. Sokkal jobb pakolások vannak jobb áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Volver

2019. július 25.

Csodaszernek nem mondanám, mert nekem ugyan puhává teszi a hajam, de cserébe -1 nap zsírosodás nélkül. Viszont remek illata van, ami tartós is.
Ritkán használom csak, de azért talomban van itthon, mert néha jól esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Ritkán használom csak, de azért talomban van itthon, mert néha jól esik.

Dominika28

2019. április 7.

Az illata jó és szépen táplálja a hajamat ,de kevésnek tartom ezt a 300ml-t és nagyon hamar elfogy ,amiért csak 4csillag. Kár mert tényleg szépen ápolja a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

ssyakaky

2018. március 20.

szeretem ezt a pakolást, de nem ez életem legjobbja. nagyon tetszik az illata, valamennyire hidratál, de sajnos a nagyon száraz hajvégeket nem tudja rendbe hozni. viszont használata után a hajam simább, és fényesebb. viszonylag olcsón jutottam hozzá, akcióban. kb. fél éve megvan, minden második hajmosásnál használom, és csak most fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

vanett

2018. február 10.

Ezmiez?!?!?! Az itteni csillagok alapján azt gondolná a földi halandó, hogy azzal van dolga, amit el szándékoznak adni: hajmaszk helyett azonban egy olcsó illatos krémlötty van a tégelyben.
Lehet, tök nem ebben az univerzumban élek, de nekem a maszk vmiféle nagyágyú vmi speckó problémára. Táplál, fényes, puha, sima - ezeket a szavakat még csak bele se merném hazudni a reklámszövegbe! Egy gyenge balzsamnak is nagyon nagy jóindulattal megy el. A maszk minősítés pedig a sz@rból várépítés kategória.
Nekem egy zöld diónyi adag megy a lapockám aljáig érő, normál vastagságú, normál sűrűségű, nem száraz hajamra (csak a copfvonaltól lefele balzsamozok), mert egyszerűen kevesebb még minimálisan sem csinál semmit a hajammal > muszáj annyit pocskolnom, hogy tocsogjon a krémben. (Legalább gyorsan fogy, nem kell sokáig szenvednem vele/tőle.)
Se nem gazdag, se nem tápláló, viszont egy évezred kimosni. A hátamon nyákos réteget hagy öblítés után, amit igen sok idő eltűntetni.
Most azon gondolkodom, tudok-e az 1 csillagra magyarázatot adni... Az illatát esetleg, de csak azért, mert nulla meg -1 csillag nincsen. Sztem ez a termék semmit nem érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

lcsilla1989

2018. január 15.

Mikor megtudtam, hogy megszűnik a termék, majdnem agyvérzést kaptam. Életem balzsamja, imádom!!! Az illata olyan babás, finom nem fullasztó, a hajammal csodát tett. Mikor megmosom a hajam a párom lefekvéskor mindig szagolgatja. :) Nem tudom még mi lesz velem enélkül, de nagyon szomorú vagyok, hogy már nem lesz. :,(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

coramie

2017. december 18.

Életem hajpakolása eddig! Száraz, vékony szálú hosszú hajamat mennyien hidratálja, és nemcsak egy bevonatot képez rajta, ami a következő hajmosásig tart, hanem a hajam minőségét, hidratáltságát is javítja hosszú távon. A hajam könnyed, és rugalmas, akárcsak a reklámokban. Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

avealena

2017. november 26.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, gondoltam kipróbálok valami másik jó hajpakolást. Hát én kissé csalódtam benne, az illata nagyon kellemes, lágy, az állaga is jó, könnyen eloszlatható a hajon, és eléggé kiadós kiszerelés, sokáig elég, pedig eléggé hosszú, derékig érő hajam van. Nem teszi csillogóvá, viszont azért ápolja, de nem olyan intenzíven, mint az a pakolás, amit eddig használtam (garnier fructis repair oil 3). A három csillagot azért kapja, mert úgy vélem azért segít a hajamon, és dúsabbnak érzem, ami a másik hajpakolásnál pont hogy nem volt tapasztalható. Furcsállom, hogy nekem nem jött be annyira, mert ahogy végig olvastam az előző véleményeket, mindenki 4-5 csillagot adott neki, de hát nem lehet minden hajra ugyan az jó. :) Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni. Azért még próbálkozok vele, hátha megváltozik a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Eribabi78

2017. november 17.

Nagyon bevált ez a pakolás. Ajándékba kaptam a húgomtól, mert nála már bizonyított, én pedig éppen azzal küzdöttem, hogy az akkori samponomtól nagyon viszketett a fejbőröm. Ez viszont szépen mérsékelte a viszketést, azóta pedig a hajvégeim karbantartására használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem töredeznek annyira a hajvégek, sokkal könnyebb kifésülni a hajam, és csillogóbb is tőle. Elég sokáig kitart egy tégely, egyszerű használni és nem tart sokkal tovább tőle a hajmosás, és még az illata is nagyon finom. Nekem ennél több nem is kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Szilvia7

2017. október 24.

Nagyonnagyon bevált. Természetes göndör,de folyamatosan egyenesre vasalt,szőkített hajam van. Vékonyszálú,száraz,és sok.
Végülis mindent elkövettem már a hajam ellen,hogy rengeteg ápoló kencét megvehessek rá :-). Eddig minden olcsóbb-drágább pakolás max 1-2 hónapig volt hatékony,aztán folytathattam tovább a felfedezőtúráimat a hajápolók között. Ezt a kis csodát a fehér színe miatt választottam, gondoltam,mivel a fehér ing a kedvenc ruhadarabom,a fehér tégelyes hajpakolás is tuti beválik :-) ! És igen ! Hetente 2-szer mosok hajat,minden alkalommal használom. Alaposan belemasszírozom a hajamba,fejbőrömbe. Sűrű,krémszerű,lassan fogy. A hajam puhább,fényesebb,egészséges kinézetű,és nem szárad ki a következő hajmosásig. És aminek a legjobban örülök,hogy megszüntette a kínzó fejbőr viszketésemet! Már a sokadik tégellyel vettem,szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, BHT

Tartósítószer.