Gerovital

Ár:   4231 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna, Módosítva: 2012. június 24.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali krém, erős bőrfeszesítő hatással, amely egész napos UV-védelmet nyújt.  A benne lévő hatóanyagok kombinációja kijavítja a bőr fogyatékosságait, csökkenti és eltűnteti a finom vonalakat és ráncokat.

Cseni

2017. január 9.

régebben vásároltam rendszeresen, rosáceás problémámra tökéletesen működött, viszont nagyon gyorsan elfogyott, így ár-érték arányban nem annyira érte meg. helyette az eucerin anti-rose arckrémét használom, ami ilyen szempontból és összetevők szempontjából is sokkal jobb. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

igob

2015. július 8.

nekem egy nagy nulla ez a krém, zsíros, nehéz, csak a fényvédő ér valamit, ami szintén elég gyenge. 5 összetevőnél parabén, plusz illatanyag azért eléggé lerontja az összképet.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

ercsike76

2014. szeptember 9.

Egy hónapja vettem, azóta kenegetem, használgatom, tesztelgetem. Az összetevői valóban nem a legszebbek de hihetetlen, hogy ettől semmi pattim nem jött ki, nem olajosodik a bőröm, jól hidratál. A teljesen natúr és bio krémektől is volt mindig patim, kiütésem de ettől nem!
Egyébként egy sűrű állagú krém, azonnal felszívódik, az illata is kellemes (nekem picit gyöngyvirágos) de nem hivalkodó. Eddig szuper, de ha elfogy updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

laborkornelia

2014. április 9.

Soha rosszabbat! Mindjárt nem lehet rá sminkelni, mert tömör krém, de 10 perc elteltével besimul. Ez egy bőröregedésre való, így természetes, ha zsírosabb az állaga. Három hete használom, eddig semmi kiütés nincs az arcomon, nem allergizál. Akciósan vettem, így pénztárcabarát az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

DNBasser

2014. március 19.

Nagyon jó krém, puha de feszes lett tőle a bőröm, nagyon jó az illata-állaga is, gyorsan beszívódik. A Helia D bőrfiatalító krém után nálam ő áll a második helyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

wynter

2013. december 3.

A nagy kedvenc.
Könnyen beszívódik, smink alá tökéletes. Egész nap hidratáltnak érzem tőle a bőröm, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

A nagy kedvenc.

Anilla5

2013. május 28.

Nagyon jó kis krém, könnyen felszívódik, gyakorlatilag bármilyen mennyiséget képes felszívni, legalábbis az én bőröm.......egész télen ezt használtam, egy sminkalapnak tökéletes.....szépen egységesíti a bőrfelszínt, de ránctalanító hatást nem éreztem, ...egy 4-est megérdemel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

r.kajszi

2013. március 2.

Fantasztikus krém. Hamar felszívódik. Nyáron én még kiegészítem a Vichy fényvédőjével. Telente az én bőrömre kevésnek bizonyult a hidratáló hatása.
Anyukám minden egyes alkalommal azt kérdezi, amikor találkozunk, hogy mit csinálok a bőrömmel, hogy ennyire "telt", egyenletes és kisimult? :) Semmi extrát "csak" ezt a krémet használom. :)
Amit még mostanában vettem észre, hogy mintha némi pigmentfolt halványító hatása is lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

danna

2012. április 25.

elképesztő bőrfeszesítő hatása van. Azonnal felszívódik, már az első használat után is látványosan kisimítja a ráncokat (a mélyeket is).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Superoxide Dismutase
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Sucrose Polystearate, Hydrogenated Polyisobutene, Squalane, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Sucrose Polystearate, Xanthan Gum, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Trideceth-6
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Sucrose Polystearate, Xanthan Gum, Triethanolamine, Trideceth-6
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, BHA, Imidazolidinyl Urea

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Squalane eo 1 0

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.