Gerovital

Ár:   1382 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Napi rendszerességgel alkalmazható ápoló krém az aknés és zsíros arcbőrre.
Legfőbb hatása, hogy szabályozza a faggyútermelést és emulgeálja a fölösleges lipideket. Ily módon szabályozza a faggyúmirigyek kiválasztó funkcióját és a bőr nem lesz fényes többé.
Az összetételben a nyugtató, gyulladásgátló és heggyógyító hatással bíró soothex (Boswellia Seratta kivonat) és kalendula (körömvirág) olaj lettek egymással társítva, mivel az aknés bőr gyakran gyulladt és sérült.
A mikroorganizmusok fejlődésének is kedvenc táptalaja lévén, jótékony hatású az akné elleni kivonat fertőtlenítő hatással történő társítása.
Ezen termékek akné elleni hatékonysága klinikailag bizonyítottan 83%-os.

Nikoletta8

2017. szeptember 16.

Nagyon-nagyon szeretem. Ez AZ arckrém. Biztos újraveszem. Az arcom tovább marad matt, nem kell mellé használjak tonikot. Nekem az állaga és az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

brigditd

2016. december 10.

Nekem nem igazan valt be ahol nem olyan zsiros a borom ott eleg szaraz marad, igaz most telen lehet a hideg miatt is. Meg egy minusz a sok paraben miatt is. Az ilatta azomban nagyon jo pattanasok elleni hatast meg nem lattam igaz csak egy hete hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

barbixd

2016. november 15.

mintha nem zsírosodna annyira a bőröm, mióta ezt használom, és kevesebb pattik is vannak meg imádom az illatát :D
és megvettem hozzá a tonikot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

és megvettem hozzá a tonikot is :)

Eleonora123

2015. június 11.

Egy Brevoxylos kezeles utan kerestem valami kimelobb megoldast az enyhe pattanasproblemamra. Ratalaltam erre a kis kremre es tokeletesen bevalt! A pattanasok szama eszlelhetoen csokkent, a regiek eltuntek, nem lettek ujak. Most mar egy sincs! Mar 2 eve hasznalom es nem tudom hany tubussal fogyasztottam el, annyira jo. Tenyleg meggatolja a zsirosodast, viszont egyaltalan nem szaritja ki a bort es nem iritalja. Olyan kenyelmes erzest ad, egybol szebb a borom tole. Az alapozo pedig csodalatosan fekszik rajta. Egy primernel is jobb! Ajanlom melleje az arctisztitot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

bluebird27

2015. január 22.

Hosszú évek és megszámlálhatatlan termékek sora után ez az első pattanás elleni szer amire azt mondom hat is... soha nem volt még ilyen szép és egyenletes a bőröm, ráadásul hidratál is szépen. Nem azt mondom hogy minden bőrhibámtól megszabadultam... de nem jönnek ki rajtam óriási pattanások és a miteszereim is alig láthatóak. Egy hétig semmi változást nem hozott aztán egyik reggel felébredtem belenéztem a tükörbe és olyan volt az arcom mintha vki kisminkelt volna az éjszaka (pedig pont akkor indultak be a problémás napok...khm). Kifejezett aknés bőrön nem tudom hat-e... de elég pattanásos-zsíros arcom van (volt) :). És az ára se vészes, bár azért pár "alkotóelem" kilóg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

gothmarypoppins

2014. július 8.

A blogon néztem körbe arcápolási tippek után, és az egyik kiválasztott hatóanyagra, a Niacinamide-re kihozta ezt a krémet... ami már pár hónapja ott laput a fiókomban, használatlanul. Másodkézből kaptam, első tulajdonosának erős-nagy pattanásos zsíros bőrre nem használt.

Most egy hete használom, naponta kétszer, az esti Skinorennel együtt jól viselkedik, nyugtatja a bőrt, és valahogy puhábbnak is érzem, ráadásul a "néha kicsit csíp az azelainsav" érzés is kimarad. Reggel kicsit macerásabb, kisebb adagot kell használni, és mehet rá az alapozó, ha túl sokat rakok fel, akkor túl hosszú ideig tart a míg beszívja a bőröm, és menthetetlenül elkések. :D
A bőröm gyakran kipirosodik, és a hegek rém lassan gyógyulnak, mintha ezeken is segítene, egyenletesebbnek tűnik az összkép, és ha nem sminkelek, akkor sem fényesedik ki az arcom.
A kiszerelése a kedvenc verzióm, nem kell belenyúlni, de ha már alig van, simán szét lehet vágni, és jó még egy-két alkalomra. Kicsit gyorsan fogy, így napi két használattal, eddigiek alapján megéri így is.

Update: Két hét után egy újabb pattanás sem jött elő, az arcom puha, ha a régi hegek elhalványulnak teljes lesz a boldogság (=egyenletes arcbőr)!

Update2: Lassan öt év pattanás-pokol után végre rendbe jött a bőröm! Ha lehetne, 10 csillagot adnék ennek a csodakrémnek! Elég speciális a bőröm, mondhatni a kozmetikusi állatorvosi ló: száradásra hajlamos, sminkekre érzékeny, fekete mitesszeres orr-tájékon, esetenként óriási, vörös, kinyomhatatlanul mély csomó áll-tájékon, vagy az orcákon hónapok alatt sem elmúló nyomot hagyó vörös pattanások. És amióta használom az utóbbi kettővel nem kell szenvednem!

Update3: Legutóbb májusban írtam, azóta annyi változott, hogy a hegek is elmúltak, napi egy használatra csökkentettem azóta, szinten tartáshoz. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Raikiky

2014. július 6.

Masfel eve 18 evesen elojottek az arcomon a pattanasok, ugy, hogy azelott addig sosem voltak. Naprol napra csunyabb lett es semmi nem hasznalt, aztan fel eve rateleltem erre a kremre. Oszinten, nem tudom biztosan, hogy ez segitett, vagy a hormonjaim lenyugodtak, de 1-2 honap hasznalat utan fele olyan csunya sem volt az arcom es azutan is csak javult. Ma mar egesz szep, bar meg mindig nem olyan mint volt :( . Ejszakara sosem hasnzaltam (bar az utasitasba azt irja) akkor hagytam szellozni a boromet, de reggel es miutan hazajottem, lemostam a sminkem, olyan 2-3 ora korul meignt bekentem, vegul este jol letisztitottam az arcom. Eloszor a nagy, nyulladt, fajo pattanasaim szama csokken illetve tuntek el aztan teljesen azutan bedig a kisebbek is.
Ami nekem meg segitett, hogy sok vizet ittam, ezt mindenkepp ajanlom annak is aki nem hasznalja ezt a keremet, lehet vegulis ez segitett, nem is a krem. Mar nem derul ki, de orulok, hogy elmultak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 6.

Jucccc

2013. augusztus 9.

Valójában nem vettem volna meg az itteni vélemények alapján, de kb egy éve úgy gondoltam, adok neki egy esélyt, mivel olcsó, és a niacinamide hatásos összetevő. Nem bántam meg, azóta mindig kell lennie egynek itthon. Korábban nagyon durva, kinyomhatatlan, óriási piros pattanásaim voltak, amiket szinte semmilyen smink nem fedett már be, és ciki volt nagyon, de amióta ezt a krémet használom, ez a problémám megszűnt.
Eleinte szkeptikus voltam, mert vagy egy hétig minden reggel sok apró, de simán kinyomható pattanással ébredtem, és azt hittem, hogy nem jó a krém. Aztán rájöttem, hogy így tisztítja a bőrömet. Azóta ez a probléma is elmúlt, úgyhogy nekem igenis csodaszer ez a kencefice pattanásos bőrre. Ráadásul nagyon jól hidratál, nem szárítja ki a bőrömet télen sem. Nyáron csak éjszakára használom, mert nekem nappalra túl zsíros ebben az évszakban. Tehát nekem ilyenkor esélytelen, hogy mattítson, viszont nálam még a púder sem válik be erre, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot. :)
Ez az a krém, amit bátran ajánlottam már barátnőnek, és ajánlom továbbra is pattanásos bőrre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

SophieHarmon

2013. április 14.

Éjszakára használom, komolyabb pattanásra célzott leszárítót mellé. Nem rossz krém, de bármit használok, meggyőződésem, hogy pattanások ellen belülről kell igazán harcolni. Olvastam alább egy véleményben a csalán teát, azt én is csak ajánlani tudom, illetve pattanásosaknak ,mint nekem is, tuti tipp a lencse fogyasztása. Én szerencsére imádom, hetente próbálok enni belőle, mert tudom, hogy nem csak a hasamnak, de az arcomnak is jót tesz, illetve naponta egy marék tökmagot bontogatni,megenni. Nekem ez a nasi, aztán rájöttem , hogy azon a napon javul a bőrőm, amelyiken ettem egy kis tökmagot. Azt hiszem a cink tartalma miatt. Jó étvágyat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Berenice

2013. április 13.

Másfél-két éve próbáltam ki először, elhasználtam belőle 2-3 tubussal.
Eleinte nagyon szépen teljesített, látványosan eltűntek a pattik, de az utóbbi fél évben már szinte semmire nem mentem vele. Talán hozzászokott a bőröm, vagy mivel kevesebbet használtam, állás során romlott a minősége? Nem tudom. Nem dobom ki a megkezdett flakont, mert egy-egy dudorra rákenem este és reggelre azért csökken a gyulladás, de egész arcra már nem kenném fel. Nem vonok le csak két csillagot: mert idővel nem hatott, de az illata finom, nem bántotta a bőrömet amíg szépen dolgozott, a másikat a nem szép komponensek miatt veszem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Másfél-két éve próbáltam ki először, elhasználtam belőle 2-3 tubussal.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.