Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Folyékony highlighter az arccsont kiemelésére.

Lancôme Éclat Miracle vs Armani Fluid Sheer

VanillaBlossom

2018. október 8.

Én a pirosat használtam egy ideig, és nagyon szerettem! Sajnos már kivonták a forgalomból, úgyhogy most arra várok, hogy kihozzanak valami hasonló élénk színt, amivel pirosíthatok.
Sokkal jobban szerettem, mint a poros vagy krémes pirosítókat. Kipöttyintettem egy keveset az ujjamra, feltapicskoltam az arcomra, és konkrétan úgy néztem ki, mintha semmi smink nem lenne rajtam, viszont szuper üde és egészséges hatása volt. Nem volt túl fényes, sem tapadós. Ha tudnám, bármikor újra megvenném!

(Megjegyzés: Kaptam tesztert egy fehéres árnyalatból is, amit highlighternek használtam. Attól nem voltam így elájulva, de az sem volt rossz).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Pöti

2017. január 11.

Én imádom, csak tudni kell vele bánni. Gyönyörű fénye van, nekem a 7-es árnyalat van meg, ajándékba kaptam és telitalálat mind a színe, mind az állaga és finishe <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Avicky

2013. november 8.

Szerintem szörnyű ez a cucc. Évek óta a fésülködőasztalomban dobálódik jobbra-balra, de lassan a szemétben landol. Csak az ára miatt tartogatom, egy fillért sem ért meg, de alig használtam kidobni vétek lenne. Akkortájt vettem egy csomó Armani terméket, akciós napok voltak a Douglasban, de pont emiatt soha többet nem veszek Armanit, bár az alapozójáról is ugyanezt tudnám írni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

apolka

2011. augusztus 5.

Nem rossz, de annyira nem is győzött meg. A 2-es pezsgő színű van meg, aminek előnye, hogy nagyon szép természetes. Viszont szerintem nem olyan könnyű használni, hogy csak pont oda kerüljön ahova szeretném, de ott szépen el legyen oszlatva. A pumpás kiszerelésből meg mindig kb kétszer annyi jön ki, mint amit elhasználok. De ha jó napom van, és jól sikerül a felvitel, akkor szép nagyon. Mivel kicsit macerás ezért ritkán használom, nagy adag, szóval szerintem sose fog elfogyni, de ha mégis elfogy, akkor legközelebb mást fogok kipróbálni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hexyl Laurate, Acetylated Glycol Stearate, Tristearin, Diphenyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Diphenyl Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Disodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.