Giorgio Armani

Ár:   23 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   23 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A legfinomabb természetes olajok fúziója, narancsvirággal és fehérlótusszal elegyítve. Az alapozó egyetlen cseppje már hibátlan fedést biztosít, és a makulátlan bőr vízióját adja vissza.

9 árnyalatban kapható.

Giorgio Armani Maestro Liquid Summer Bronzeur Liquide SPF15
Ár: 13.900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: pár alkalommal használt, kb fél centi hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
bobekecske

2017. június 28.

Jajj, sajnos nekem nagyon-nagyon nem. Rég viselkedett rajtam ennyire rosszul alapozó: a színskála teljesen más, mint az általam ismert Luminous és Lasting Silké: ebből a 4-s árnyalat nekem nagyon sötétnek és sárgának bizonyult. Nagyon hamar átfényesedett, de már a legelején sem sikerült szépen eldolgozni a bőrömön, "megült" a tetején, mint ha idővel fel akarna szívódni, de sose juta el addig. Örülök, hogy ki tudtam próbálni, még inkább örülök, hogy nem költöttem rá sokat.
A márkától a Lasting és Luminous Silk is beváltak: kezesen működnek, szépen viselkednek.
Ilyen erősebben pigmentál, "bőrbe ivódó" alapozófronton pedig a YSL Fusion Ink remekül működött rajtam az egyik kedvenc alapozóm. Ha valakinek ez nem vált volna be, esetleg érdemes a fentiek közül valamelyikkel próbát tennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

kfran0201

2017. január 7.

A fedése természetes szuperül mutat , nem tömíti el a bőröm , tartós . Kiegyenlíti . Problémásabb bőrre a fedés kevés lehet , de egy normál kicsit piros kicsit pattanásos bőrre szuper. Drága , de szerintem érdemes megvenni , mert sokáig lehet használni és tényleg egy minőségi terméket kenünk a bőrünkre. Nálam % csillag lenne de az ára miatt csak 4. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

mmeszter.molnar

2015. november 5.

Úgy éreztem, hogy meg kell osztanom a tapasztalatomat az alapozóval kapcsolatban,miután itt senki sincs megelégedve a termékkel, ami szerintem több, mint alapozó... A bőröm nyáron kombinált, télre egészen normalizálódik, de van hogy előjön a pirosságom. De van, hogy egyik nap ilyen, másik nap olyan. Egyszer jobb, másszor rosszabb. Nincsenek nagyobb bőrhibáim, csak a pirosság, ha előjön. 4 csepp=1 rétegnyi fedés, ami szerintem tökéletes arcképet ad, de a pirosságomra több kell, de gond nélkül építhető a fedés. A legjobb számomra, hogy egyáltalán nem érzem a bőrömön! 0%! Nálam most, téliesebb időben csillogás nélkül tart simán egy fél napot, nyáron nem, sajnos, de szerintem ez normális. És amiért írtam, hogy több mint alapozó, ez az Armani honlapon is fent van...miután letisztítom a bőrömet, őszintén mondom, hogy szebb, mint az alapozás előtt. A finishe matt, amit szintén imádok. Nekem a kedvenc alapozóm, mert teljesen észrevehetetlen, nemcsak az érzés, ahogy viselem, de a bőrömön sem látszik sehogy, sem nappali fényben, sem nagyítós tükörben, egyszerűen, mint egy arckrém, beleolvad a bőrömbe. Nem írnék semmilyen ajánlást, szerintem ki kell mindig próbálni vásárlás előtt a terméket. Valami beválik valakinek, de lehet, hogy másnak kevésbé. Meg hát a szép smink alapja a szép bőr, szóval én az alapozótól nem a csodát várom.Én az egész arcomat kisminkeltettem, mielőtt megvettem volna( amúgy Olaszországban élek), és imádok itt sminket vásárolni, mert mindig segítenek és a legfontosabb, hogy értenek is egy kicsit a témához, sajnos otthon nincs jó tapasztalatom parfümériákkal.... Remélem, tudtam segíteni valakinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

hajnalka39

2013. október 13.

Borzalom !!! És még allergiás is vagyok rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Borzalom !!! És még allergiás is vagyok rá!

muffin93

2013. szeptember 29.

Nekem sem jött be. Egy zsírosabb bőrű egyénnek lehet hogy jobban funkcionálna, de az én bőrömön nagyon kiemelte a száraz részeket. De egyébként nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

lolka75

2013. április 27.

Megvettem, rosszul tettem, kár volt. Két-háromszori használat után állíthatom, olyan mintha minden nedvességet kiszívott volna a bőrömből. Olyan élettelen, fakó lett utána az arcom, mint soha, eltekintve a rozaceás foltoktól, amik erősen belobbantak... Elnézve a termék alkohol és szilikontartalmát, már nem vagyok meglepve a "hatásán". Inkább azon vagyok elképedve, hogy miért nem lehet valahol tájékoztatni a kedves vásárlót, hogy a termék érzékeny bőrre nem a legjobb választás? Ami alapozóként való működését illeti, azzal nincs baj, a színe (5) tökéletesen passzol, a piros foltokat tökéletesen elfedi, szépen tart, na, de mit érek mindezzel, ha délutánra húzódik a bőröm, és később minima 3 nap helyreállítani a bőröm állapotát?! Mitesszerekről nem tudok beszámolni, de három nap használat talán nem mérvadó ebből a szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

brizsitke

2013. április 8.

Nos a pénteki nap folyamán, hivatalos lehettem egy női magazin & Armani bőrápolási tanácsadásra és sminkelésre. Már a jelentkezés után, mikor megadták az időpontot és jó volt, valami éteri izgalmat éreztem és alig vártam, hogy ott lehessek, de azt kell, hogy mondjam lelkesedésemnek csúnya arcra esés lett a vége. Életemben sminkmárka nem szerepelt le ennyire a szememben. Már a kezdés elég illúziórombolóan indult, hajszálpontos érkezésemet több mint 20 perces várakoztatással hálálták meg, ami nem olyan nagy baj, nő lévén elütöm az időt egy parfümériában khm:), de azért mégiscsak armani, és elit luxus márka elvileg. Mondjuk olasz, tudjuk be ennek.
De az, hogy mikor érkezéskor odafáradtam az egyetlen női kolleginához, (nagyon csúnyán volt kifestve, pont úgy mint azok il makiage-es lányok akik plázákban tukmálnák rád az ingyen sminkelést zárójel2ben mondom egyszer régen olyanra is rávettem magam egyszer, és az nem volt ilyen rossz zárójel2bezárva szóval hatalmas éjszakai pillangó fekete szemek, olyan alapozás ami messziről, vagy 5mről rikított…egyszóval egy igényes márka imidzsébe nekem közel sem fér bele) és úgy nézett rám mikor mondtam, hogy miért is zavartam meg őt a semmittevésében mintha undort váltott volna ki belőle, hogy dolgoznia, és valakivel szóba elegyednie kell, sebaj. Várakoztam míg a másik kolléga egy igazi cukorfiú fogadott. A bőrápolási tanácsadás persze elmaradt, de lehet, hogy ő a feljajdulást miszerint jajj de hámlik a szemöldököm környékét annak szánta, mindenesetre rögtön neki esett a sminkkészísének mint…
Közben a beszélgetés leginkább arról zajlott miért is olyan jól ezek a kozmetikumok, és mit vegyek. Hogy, ki az akit sminkel az mellékes. Hogy mikor elmondtam milyen sminket szeretnék és gyakorlatilag a tök ellenkezőjét csinálta az nem érdekes. Próbálkoztam az elején majd belefásultam. Ha csak pénztárca vagyok neki (abból is a rosszabb fajta, hisz ingyenes magazin sminkelésre jöttem, bár végül költöttem mind1) akkor legyen úgy.

De magáról a termékről: ezt az alapozót kente rám, és vagy túl sokat rakott, vagy csak lusta volt eldolgozni, mindenesetre minden volt csak láthatatlan nem. A frissen vásárolt YR alapozóm tizedennyire látványos és mégis szebb végeredményt ad. Tükörbe nézve konstatáltam, legalább azt tudom, a szőke lány mit viselt az arcán. Nem emlékszem viselni milyen volt, igaziból a látvány teljesen elvette a kedvemet hogy ennyit kiadjak egy ilyen kozmetikumért. Maga a szín választás is hasraütés szerűen ment, szerintem kicsit alullőtte, de ez volt a legkisebb gond. Fedőképessége elég jó volt ellenben, 2 pattanás utáni friss pirosságom szépen elrejtette, noha korrektort nem használt.
3 csillagot adok neki, mert csak fél napot volt rajtam, (kijött rögtön 3 pattanásom, de mondjuk lehet nem ettől) és nekem nem tetszett, és mindenkit óva intek a vásárlástól a tapasztalataim alapján, de ki tudja? Lehet, hogy más ha magának rakja fel sokkal szebb eredményt kap vele…
Szívesen leírom h mi volt a további termékekkel a tapasztalatom ha vkit érdekel, de nem akarom, hogy kimoderáljon Wish, így max ha vkit érdekel megjegyzésként leírom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

szilvy24@

2013. március 16.

végre tegnap ki tudtam próbálni, nagyon vártam hogy megvegyem magamnak de akkora mázlim van hogy a legjobb barátnőmnek is olyan fehér bőrű mint én,megvette magának és kipróbáltam az övét!! hát-hát :S nagyon örülök h nem vettem meg magamnak, szép ragyogó bőrszín, de semmi extra sajnos nagy csalódás, korrektor mindenképpen kel hozzá használni! akinek nagyon problémás a bőre annak egyáltalán nem ajánlóm, nekem szerencsére most nincsenek pattanásaim semmi komolyabb hiba csak a szemem alatti karikák! nagyon sokkalom a árát, ennyi pénzért csoda szert kéne adniuk, ez viszont nem az!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.