Giorgio Armani

Ár:   20 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. március 2.

Ár:   20 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz

Forradalmian új formula a tökéletes, sugárzó bőrért.

Három hidratáló olajjal. A barack-, golgotavirág- és rizskorpaolaj tartalmú kétfázisú elixír nagyon kényelmes viselet, a bőrt nem szárítja. Az eredmény tökéletes, természetes hatású, sugárzó bőr.

Használat előtt felrázandó.

Hunnor25

2016. október 18.

Mar jo ideje kovetem az oldalt,de meg sosem irtam velemenyt,de itt az ideje. Par hasznos tipp😊..(ezzel dolgozom,eleg sok termek megfordult a kezeim kozott 👍🏼 ) A kiszerelesrol annyit,hogy professzionalis kis kutyurol van szo,(plussz alapvetoen higenias okolbol) a pipettabol vagy kezfejre (aki otthon hasznalja) vagy petricseszebe kell csopogtetni.es akkor nem folyik el. A masik ami fontos ezzel,hogy kifejezetten szarazborueknek ajanlott...nem egyszer hallottam a vendegeimtol,hogy xy-tol hallotta mennyire jo ez meg az az alapozo...nem mindenkinek ugyanaz a bortipusa.Sajnos.Ha esetleg valaki kombinalt borrel beruhazna,akkor egy transparent puder a t-zonara melle nem art 😉 Voila!😊Egyebkent isteni kenyelmes,natur hatasa van.😊Nyilvan nem tul tartos,max ezert vonnek le pontot,de nemezt igeri,nem ez a celja 😊Fedese kozepes,s,de nagyon szep egyseges borkepet ad,plussz nagyon szep szaten finish👌🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

KezdoManias

2016. április 16.

Az az érzésem, hogy ez jót tesz a bőrömmel. Aktuálisan a kedvencem, amit gyakorlatilag színezett hidratálóként használok, és amiért hálás vagyok az armanis sminkes fiúnak. No meg a 25%-os Glamour napi kuponnak:-)
Már régóta gondolkodtam a Luminuous silken, olyan sok jót lehet róla olvasni. Ám amikor próba gyanánt feltették, zavart a csillogása és nem éreztem komfortosnak. Múlt pénteken már a glow-t szerettem volna kipróbálni, a sminkes fiú pedig felajánlotta, hogy az arcom felére a luminous silket is tegyük fel, hogy össze tudjam hasonlítani a két változatot. Az én arcomon a glow sokkal kevésbé csillogott, és sokkal kényelmesebbnek éreztem, így bizony beruháztam. És bár még csak néhány napja használom, úgy érzem, nagyon jól hidratálja az egy ideje vízhiányos bőrömet, ami csak úgy becuppantja az olajakat.
Szerencsére könnyű kézzel feltenni, ami számomra plusz pont! Egy rétegben nagyon enyhe fedése van csak, a mindennapokra nekem most épp ez a tökéletes. Ezért hasonlít inkább a színezett hidratálóimhoz ( pür minerals és laura geller BB).
A pipettázás tényleg macerás kicsit, viszont az üveg pereme befelé lejt, így nehezebben folyik le az anyag a peremen. Ami az összerázást illeti, a pipettában lévő mennyiségre külön gondot kell fordítani, mert ha nem nyomkodom ki rendesen, nem lesz homogén, ami kijön belőle.
A lemosása sem túl nehézkes, és mind használat közben, mind utána selymesebbnek érzem a bőrömet. Szóval egyelőre kölcsönös a szerelem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

szeliger

2016. március 2.
4. árnyalat (javasolt természetes tónusú világos bőrre). A pipettás üvegben nevéhez hűen kétfázisú lötyi rejlik, ami könnyedén összerázható, az üvegen enyhe gyöngyházfényben tündöklik át. A fekete kupak a pipettával szerintem elég gagyi, ez a fekete gumivég... hát... A felrázás miatt az egész pipetta alapozóban úszik, gyakorlatilag nem is kell megnyomni, magától is kicseppen, bár ez még javulhat, ha kevesebb lesz benne. A kézfejre kicseppentve elsőre kicsit sötétnek tűnt, de a világosabb árnyalatokat már túl világosnak gondoltam. Arcra feltéve tökéletesen illeszkedik, sok alapozóval ellentétben, amik az arcon egy idő után besötétednek, ez inkább egy picit világosodik, tényleg mint egy fátyol simul fel. Csillámot nem látok benne, ennek ellenére mégis elég fénylő a végeredmény, szerintem talán túlontúl is az. Nagyon kényelmes viselet, valóban nem szárít, a bőr nem húzódik alatta, ráncokat nem emeli ki, ez igencsak dicséretes tulajdonsága. Felvitel után a rátett pirosítóval odafigyelést igényel, mert nagyon szívja magába a pigmentet, az ecsetet éppen csak hozzáérintve is ütős az eredmény. Az üvegbe beleszagolva az alkohol szagát én erősen érzem, felvitel közben ezt szerencsére észre sem venni. Az már biztos, hogy a kedvenc Dior Nude Air alapozómat nem ütötte le a trónról, egyelőre kicsit csalódott vagyok, a fényességét még szoknom kell.

2016. március 9.
Muszáj elvennem a csillagokból, többszöri használat után azt mondhatom, hogy ez a termék nagyon nem jött be. Időközben rájöttem, hogy nem a cucc gyöngyházfényű, hanem az üveg borítása, de nem ez vele a baj. Sokkal inkább az, hogy bizonyos szögből nézve mintha zsírt kentem volna az arcomra, a homlokomon különösen nem tetszik, pedig alapvetően száraz a bőröm. A pirosítót pedig nagyon nehéz rá egyenletesen felvinni, azzal hogy magába szívja a pigmentet, meglehetősen foltos lesz eredmény. A kísérletezgetés még zajlik, majd ha kitaláltam, hogyan lehet vele elfogadható fizimiskát produkálni, megosztom itt is. Csak a kényelmes viselet miatt kap egynél több csillagot, egyébként nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 9.

2016. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag