Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. október 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

VickyV

2018. szeptember 25.

Azért szeretem a Givenchyt, mert nem sorba beállós, tucat illatokat gyárt. Ez is egy nagyon extra kis remek, vagány nőcis, kitűnök a tömegből, de nem vagyok harsány jelleggel. Szeretem, hogy megmutatja az igazi Nőt, de nem dobja pucéran a lábak elé. Éppen csak megvillantja, a többi pedig ott marad kihívásnak, megfejtésre várva:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

leila0803

2017. június 21.

Nekem nagyon bejön. Kellemes,friss nyári illat. Citrusos-teás-virágos fuvallat. :) Nem egy túl tartós darab, de azért frissítő illanó.

Update: Megadom neki az 5 csillagot, mert tenyleg jo erzes viselni, es igy nyaron olyan mint kiulni a teraszra egy frissito nyari koktellal. :-) A tartossaga szerintem nem olyan elhanyagolhato, nyilvan nem egy eroteljes parfum, de abszolut kellemesen korulleng es finom egy fel napig. Nyarra nagyon szuper, nem ujravevos (most is csere utjan kerult hozzam), de orulok neki, amig tart.
Amugy tenyleg az egyik legjobb nyari parfum. Van, amit sokkal jobban kedvelek, mint ot, de azert top listaba felkuzdotte magat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

tina30

2016. szeptember 11.

Nagyon kellemes ggümölcsös-teás illat,de a tartóssaga borzalmas,1-2 óra,igaz,edt-ről van szó.Az edp -he nekem jobban tetszik, s a tartóssaga is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

csakmoni

2016. július 18.

A fejillata elbűvölő, mintha beleharapnék egy jonatán almába, még a nyál is összefutott a számban. Aztán villámgyorsan beédesedett, majd hasonlóvá vált az edp leszáradásához, sajnos ez a szakasza nem tetszik. Akik azt szeretik, ezt is biztosan fogják.
ui: annyi vackot szagoltam mostanában, hogy mégiscsak jár neki az ötödik csillag....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

krémparádé

2016. február 5.

Frissen felvágott, túlérett őszi almaszeletek megcukrozva. A bögre tea illatát befújja a nyitott ablakon át besurranó szellő, bebújik vele a bágyadt napsugár is. Az alma csak áll az asztalon, barnulni kezd, a cukor már olvadozik rajta, az illat mindent betölt. Elfogyott a citrom, anélkül kell meginni a teát. A távolban dörögni kezd, ideje behúzni a spalettákat. A nap leszentül, vörös az ég alja...jólesik az alma édes-savanykás zamata. Elerednek az első esőcseppek, olyan friss, mégis altató minden. Még egy szelet alma, még egy korty tea. Elfogyott, de az illat még mindig körbeleng.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

EvaO93

2015. szeptember 16.

Valahogy a Le secret edp után, annyira nem voltam kíváncsi az edt verzióra, úgy hittem csak rosszabb és gyengébb tartósságú lehet. Ám fél év elteltével sikerült a drogériában az eladónak felkeltenie az érdeklődésemet és fújt is egyet egy teszt csíkra. PAFFF Isteni finom illat. Nem is tudnám eldönteni hirtelen, hogy melyik tetszik jobban ez vagy az edp, pedig az edp életem szerelme, amit idáig egy parfümnek sem sikerült letaszítani a trónról (Na jó talán TM. Alien edp-je sikerrel járt, de ha lehet úgy fogalmazni, nem lesöpörte, hanem mellé állt az első helyre, talán mert nem éppen egy kategóriába sorolandók...) viszont ez a kis edt tényleg nagyon nőies, lágy, tiszta, friss, fenséges illattal rendelkezik, amely ugyebár az edp-re épül, így lehet, hogy az edp-met lesöpörné DE a tartóssága közepes bár csak a papír csíkon próbáltam. Az illat 5+ Csillag, a tartóssága 3 körüli. Összességében kap egy 4-est

Update:

Sikerült véletlenül őt megrendelnem az edp helyett. Tényleg nagyon finom illat, tartóssága 3-as a bőrömön is. Ebből a tévedésből azonban legalább az ténylegesen kiderült, hogy a le secret edp-vel tartozunk mi igazán össze. Az virágosabb és ez jobban tetszik benne, bár az edt kissé cukros (nem szirupos, nem sok, nem gejl), almás nyitánya is mennyei és iszonyatosan nőies. Pont egy hete rendeltem, ha valakit érdekel megtalálja az eladó termékem között, bár még az is lehet, hogy tartok meg belőle egy 10 ml-t. Nagyon kis furfangos illat. Most eszméltem rá, hogy észrevétlenül már be is lopta magát a szívem, tudatalattim, orrom valamelyik, még ha nem is a legmélyebb, bugyrába. Kis huncut. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Update:

onecrimsonnight

2015. június 26.

Nagyon kellemes illat, olyan, mint mikor nyáron az önfeledt vidámsággal, gondokat elfeledve, lenge ruhában, szandában élvezed az életet. Nekem ez és az edp is annyira megfogja a nyár esszenciáját,a napfényt, az örömöt, a szabadságot és a nyáron szerzett élményeket, hogy nem győzök örömködni amiért rátaláltam. Így a lelkembe csempészhetek egy pici napsugarat ami itt Nagy Britanniában nem sokszor adatik meg.
Rajtam egyértelműen érződik a citrusok és a tea elegye, amit még szebbé tesz egy kis édeskés mellékzönge. Nagyon szépen van összerakva, nem túl citrusos és nem túl édes, tökéletes összhangban vannak ezek a jegyek egymással. Frissítő, de mégis nőies, édeskés de van egy leheletnyi fanyarság benne, így értem már miért is kapta a nevet, Ange ou Demon, az ellentétek harmóniája. Számomra üvegbe zárt nyár.
Az is nagyon tetszik, hogy az üveg, a parfüm színe és az illat is mennyire harmonizál egymással. Nekem egy 4ml-s mintám van miniüvegben, de mindenképp szeretnék szert tenni majd egy normál kiszerelésre, viszont sajnálatos módon duty freeben sem láttam. Akinek módja van rá mindenképp próbálja ki és tegyen szert rá,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

lauran

2015. június 1.

Impulzusra vettem, két illat közt nem tudtam választani, így hát lekaptam a polcról egy harmadikat. Ismertem az Ange ou Demon feelinget, pár éve használtam a debütparfümöt, de aztán feledésbe került, néha a flankerek mintáit kipróbáltam, de kb. ennyi. Tulajdonképpen a sárga szín fogott meg, így lett az enyém. Kevésbé intenzív, mint az Ange ou Demon EDT, ez valóban titokzatosabb. Eredetisége tulajdonképpen ebben a fátyolszerű jellegében van, nagyon diszkréten leng körbe. Az igaz, hogy ehhez több fújásra van szükség, ellenkező esetben nagyon bőr közeli marad. 4-5 fújással már finom, kifinomult aurát ad. Szerintem inkább angyali, mint démoni, és azok, akik nem kedvelik a citrusos limonádéillatokat nyárra, ezzel nem igazén tévednek, mert az illat finom pezsgését enyhe édes jegyek tompítják. Napközben újra kell fújni, ami EDT volta miatt érthető, a ruhákon jobban tartja magát. Szép, vállalható alkotás, személyisége is van, a kupakja miatt (amit csavargatni kell, hogy bekattanjon a jól záró pozícióba), és amiatt, hogy azért vannak nála szebb illatok, 4 csillaggal jutalmazom, de azért van egy kis lelkifurdalásom emiatt, mivel nagyon összeillik velem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

mohano

2014. szeptember 17.

A tesztcsíkon különlegesen finom illat, a bőrömön édeskés citrusos semmi extra, főleg a tartóssága nem extra, két óra múlva nyoma sincs...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

banyadék

2014. augusztus 7.

Nem értek egyet azzal a megállapítással, hogy nem tartós, mert nagyon is az! Rólam szinte az összes parfüm nagyon rövid idő után elillan, kivéve egy-két erősebb, pontosabban magasabb alkoholtartalmú parfümöt, viszont ez elég intenzíven megmarad. Az illata pedig nagyon finom, nekem kicsit "Mademoisselés", de nem annyira mély. A teát érzem benne, amit nagyon szeretek a parfümökben. Szerintem is inkább tavaszi, nyári parfüm, de elképzelhető, hogy ősszel és télen is tudja hozni azt a buja pimaszságot, ami ott lapul benne. Szerintem a nagyon NŐ illata, akivel lehet hódító körútra indulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.