GlamGlow

Ár:   16 290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: barbee0906, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   16 290 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Azonnali eredményt biztosító feszesítő arcmaszk.

Ár: 8000+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Uj, dobozos, Helyszín: Budapest, 3.ker., fizetés: --
roczeir

2019. augusztus 18.

Jó az illata, könnyű használni. A lifting hatást nem látom többszöri használat után se, de az egyben lehúzható maszkok közül ez a kedvencem. Heti kétszer használom, utána friss a bőröm és rugalmasabb, de ismételni kell a használatot, hogy ez így maradjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Vanda234

2019. június 4.

Imádom az illatát jó kis maszk bár ez is drága a tudásához képest sajnos ennel se lattam változást meg a termek használta után se közben se jó az illata könnyű lehúzni egynek elmegy de van ennel. Jobb olcsóbb hasonló maszk ha egyszer újból vennem az csak az illata és a szép maszk miatt van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

MargitSchwarz

2018. augusztus 25.

Van egyfajta luxusérzés, hogy ilyen drága maszkot rakok magamra. Szeretem az illatát, és a hozzá kapott ecsetkével felkenni is nagyon könnyű. Jó érzés magamon. De a hatásában nem éreztem kb. semmit. Picit feszesebb lett az arcom, de ez kb. egy napig tart. Adtam neki pár esélyt, hetente megcsináltam a kezelést, de semmi extrát nem látok. Kár, mert nagyon bíztam benne ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Adrika91

2018. március 28.

Szeretem használni ezt a maszkot, bár túl nagy változást nem vettem észre de kicsit mintha feltöltené a bőrömet. Szeretem benne, hogy nem kell a lemosással kínlódni, csak lehúzom és már kész is vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

varnaim

2018. március 22.

Először idegenkedtem ettől a maszktól, mivel nem szeretem a lehúzhatós változatokat, de a barátnőm rábeszélt a megvételére. Nem bántam meg, felkenés után 20 perccel klasszul le lehet húzni az arcról egyben, nem nyújtja a bőrt, ami csodás tapintású lesz a maszk használata után. Illata is tetszik, így végeredményben mindennel elégedett vagyok, csak az ára miatt adok 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

deeke80

2018. február 18.

Életem eddigi legjobb arcmaszkja! Hűsítő, enyhén bizsergető érzés a bőrön, 20-30 perc múlva egyben lehúzható. Az illata valami csoda! Ha elfogy mindenképp újra fogom venni, és lehet kipróbálom a többi verziót is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Colloidal Platinum
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.