Goldwell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsapancs, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Tartást a a hajnak.

timeej

2015. december 14.

Mintám volt belőle, kipróbáltam. Az illata nagyon finom, puha is volt utána a hajam, bár másnapra mintha zsírosabb lett volna az átlagnál. Aztán megnéztem a teljes kiszerelés árát... Ezt a hatásfokot egy 3-400 forintos hajbalzsam is tudja hozni. Ezreket nem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

kiskozmi

2012. augusztus 20.

Még rosszabb mint a samponja.Ugyancsak mintaként próbáltam ki.Hát mit ne mondjak még a kezemről is leszedte a természetes zsírréteget,kb mintha szappannal kenegettem volna a hajam.Olyan száraz lett,mint a drótkefe.A félig száraz hajamat újra kellett vizeznem és egy extra tápláló pakolást is feldobtam,de még ez sem tudta teljesen feljavítani a végeredményt.Ez a termékcsalád annyira szárít,hogy csak extra rövid és csöpögősen zsíros hajra való.Szerintem.Festett hajra semmiképpen ne próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

szilvi

2012. május 24.

Ezt a balzsamot egyszer próbáltam mintakiszerelésben a samponnal együtt. Ahogy azt a samponnál is írtam, úgy az igazi, ha a két terméket együtt használjuk, s nem csak a sampont. Az ára miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Sodium PCA, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.