Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 5ml/ 1.200ft 10ml/ 2.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Szyrosz

2020. március 31.

Őt is vakon rendeltem... nem szeretem az édes cukorka illatokat, de ő a nagy kivétel! ( no meg a hypnose)Mert édes, egyértelműen. De különleges és semmivel nem lehet összetéveszteni! Egyébként nekem leginkább a koktélcseresznye ízére emlékeztet az illata. Először cukorka , leszáradásnál kezdem érezni a szintén " cukorbaforgatott" ibolyát. Aztán nap végére puderesre szelidül. Tartossága nagyon rendben van edt hez képest sok parfümöt is lenyom :) 6+ óra 3 fújásnyi, de az én bőröm felfalja a parfümöket szóval el tudom képzelni hogy máson egy fújás is egész nap kitart. télen is viselném, és nyári estéken is :) sőt ! Tavasszal és ősszel is :D van benne valami időtlen báj.Nem hiába guerlain :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Bonnieoo7

2020. március 25.

Love! Púderes málna, tudom bizarr kombináció, de megjárja! A külcsín is pompázatos, s ami benne van igazi gourmet illat, megenném. Úgy 3 éve napi szinten nyúltam érte a polcra, tenném még ma is, de most nincs. Nem lehet nem komolyan venni! Elegáns illat, francia, igazi madmoisell-nek érezheti magát az, aki használja. 💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

googles

2019. szeptember 8.

A mehecskes kiadast probalgattam ebbol es az EDP-bol. Probaltam osszehasonlitani, melyik valo inkabb nekem. Vegul az EDP gyozott meg jobban, de nem oriasi a kulonbseg ea ez is nagyon finom illat.

Az ibolya erdekelt foleg es talan itt jobban kiemelkedik az ibolya mellett a tobbi jegy. Puderes es edeskes, nagyon jo viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Phoenix19

2019. augusztus 7.

Szerintem ez az illat tipikusan tavaszi. Nagyon intenzív, brutális erejű ibolyás-málnás illat, főleg ibolya. Na nem sok kellett és besokalltam tőle, egy fújás és a ház tele van vele. Az a fajta illat amitől hamar megcsömörlik az ember. Még egyszer nem venném meg még fújósban sem. Túl sok. Pedig én szeretem a "túl sok" illatokat, de nem tömény ibolyát, ami olyan, mint a régi szagos tollak, némi tutti-frutti utánérzéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Timi8

2019. június 15.

Azt gondolom, hogy a véleményezők egy része az edp-vel keveri, és itt edp-s véleményeket is olvashatunk.
Ez, tehát az edt változat inkább tavaszi-nyári és nem melengető, hanem kifejezetten hűsìtő.
Én olyannak érzem mintha málna-ibolya szörp fel lenne hùzva jéghideg ásványvìzzel és meg lenne bolondìtva 1-2 citromkarikával. Nagyon kellemes, időtállò, lágyan lengedező, üde de mégsem tingli-tangli illat, baromi tartòs. Abszolùt elegáns. Szép kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

wildrose

2019. június 15.

Édes, málnás-gyümölcsös nyitás után erőteljes, tiszta, átható, ibolyás illat, a leszáradása puha, íriszes és mély, tonkás. Nagyon elegáns, karakteres, domináns illat, de az adagolásával óvatosan kell bánni, mert eszméletlenül intenzív és tartós. Egy fújás bőven elég ahhoz, hogy egész nap határozottan érezhető legyen, ennél nagyobb adagban könnyen csömört okozhat. Nekem nagy kedvencem, hideg időben sokszor kívánom a melegségét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

nyuszo

2019. március 12.

Az előttem szóló minden egyes szavával egyet értek... kb. leírta a lényeget. Szerintem nem a legjobban sikerült Guerlain illat. Tipikus ibolyás illat, én sem érzek ki belőle mást többszöri próbálkozásra sem... kifújáskor, nekem a fejjegyek egy szimpla "öblítő illattá" állnak össze, és már meg is jelenik a lelki szemeim elött a tárcsás mosógép, aminek a tetején megfékezhetetlenül folyik ki a mosópor hófehér habja... a kicentrifugázott friss illatú ruhák már száradnak a szabadban, amibe bele-bele kap az enyhe szellő, a ház előtti kiskertben pedig teljes pompájában virít a lila koronájú nőszirom.... szóval ez a nagymamám udvara mosás-napon! (nosztalgia-illat / nem minden napos használatra!) viszont az emlék felbecsülhetetlen, ezért az 5*****

Update! Megszerettem ezt az illatot! Nem is kicsit! Jelenlegi No.1.....
Tényleg működik, ahogy megy a nyár és lassan jön az ősz... ahogy hűvösödnek a nappalok, szerintem egyre szebb lesz! De így is inkább esti, késő délutáni illatnak használom....olyan romantikus, megnyugtató illat!

Up! Jön a tavasz, a kertben nyílnak az ibolyák.....
Ő pedig ismét előkerült a szekrény mélyéről.
És jó sokáig maradni is fog...
Szépségesen szép illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Update! Megszerettem ezt az illatot! Nem is kicsit! Jelenlegi No.1.....

Up! Jön a tavasz, a kertben nyílnak az ibolyák.....
Ő pedig ismét előkerült a szekrény mélyéről.
És jó sokáig maradni is fog...
Szépségesen szép illat!

Pünyike

2019. január 22.

Nagyon könnyed, finom, púderes, virágos illat. Az eleje friss, citrusos-gyümölcsös. Érzékelhető az edp ibolyássága, de nem olyan élesen, határozottan, hanem sokkal lágyabban. Aki annyira nem szereti az ibolyát, hogy abban illatozzon egész nap, viszont rajong a virágillatért, tökéletes választás lehet számára az Insolence edt-je. Mindenképp tavaszi, nyár eleji illat. Hatósugara nem vetekszik CK szó szerint lehengerlő/dózeroló Obsessionjával (de melyik parfüm is képes azt túlillatozni?), nem tölt be egy színháztermet, viszont az emberek mellett elsuhanva biztosan bezsebel az ember lánya számos elismerő megjegyzést. Tartóssága a közepesnél jobb, de estére már csak az érzi, aki közel bújik hozzád.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

Mufurcka

2018. november 18.

Nagy kedvencem ez az illat, pár éve is elfújtam egy 50-est, akkor beteltem vele, de eljött az idő, amikor megint kellett, nemrég vettem megint egyet. Elejétől a végéig tetszik. Az edp verzió valahogy egysíkúbb nekem, ebben több összetevőt érzek. Gyümölcsös, púderes, különleges, én is annak érzem magam amikor felfújom, délutánig erőteljesen kitart, 5-től estig már bőrközelivé szelídül. Szép!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

skin

2018. szeptember 4.

Oda vagyok érte!
Kész ez most betalált nálam . Mindent leírtak már előttem . Veszélyes a túladagolása,de ez mestermű!
Akarok egy üveggel belőle csak ezt érzem most.Ahhoz elég drága ,hogy minden sarkon találkozzunk vele ,ízlés és stílus szükségeltetik a viseléséhez. Ennyi.
Gyönyörű alkotás ! Nekem az Edt viselhető hétköznapokon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Oda vagyok érte!
Gyönyörű alkotás ! Nekem az Edt viselhető hétköznapokon is.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.