Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. február 10.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

karaibrahimgil

2019. április 19.

325-ös árnyalatú minit szereztem belőle. Szépen pigmentált, matt színű, az egyetlen gondom vele, hogy ajkam belső, nedvesebb részéhez közel nem igazán akar megmaradni már felvitelkor sem. Ennek ellenére szépen kopik, és tartósabb, mint egy átlag Chanel rúzs, a külseje pedig szintén megnyerőbb. Egy rétegben különösen természetes hatást kelt, ami számomra pozitív tulajdonság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

niki123

2017. február 23.

A színébe szerettem bele. A Rose Strass (567) árnyalat van meg, ami egy kellemesen csillámos és nagyon ízlésesen rózsaszín. A nagy "matt" trend közepén üdítő változás. Ami először eszembe jut róla az az igazi rúzs illat. Fogalmam sincs, hogy melyik összetevőnek van ez az illata, de édesanyám régebbi rúzsainak volt ilyen illata. Tiszta retró. A tartóságával alapvetően nincsen bajom, bár nyilván nem annyira tartós, mint egy matt rúzs. Szerencsére elég jó áron sikerült hozzájutnom, eredeti áron nem venném meg, sajnos annyira nem jó, hogy annyit adjak érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Regi84

2016. augusztus 1.

325ös árnyalat van meg. Imádom! Gyönyörű, intenzív és nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

325ös árnyalat van meg. Imádom! Gyönyörű, intenzív és nagyon tartós!

kissveraa

2016. január 8.

Rose strass árnyalatom van, nekem eddig életem rúzsa.
Ízlésesen csillámos, nem hivalkodó.
Tartóssága közepes, viszont én ezta szuperkomfortos állag számlájára írom.
Lehet ízlésficamom van, de nekem tetszik a csicsás tok :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Rose strass árnyalatom van, nekem eddig életem rúzsa.
Ízlésesen csillámos, nem hivalkodó.
Tartóssága közepes, viszont én ezta szuperkomfortos állag számlájára írom.
Lehet ízlésficamom van, de nekem tetszik a csicsás tok :))

Musil

2015. szeptember 26.

Ocsmány, giccses tokja van, ami nagyon csúnyán gyűjti az ujjlenyomatokat. Az 578-as Rose Salsa árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy leheletnyivel sötétebb a szám természetes alapszínénél, és kékes színű mikrocsillámok vannak benne, amik különös fényt kölcsönöznek az ajkaimnak. Ajakkontúrt nem igényel, simán föl lehet kenni önmagában is, viszont rettenetesen száraz és szárít is, úgyhogy nagyon sok rétegben kell felvinni. Nagyon nem szeretem, mert ahhoz képest amit tud, rettenetesen drága termék volt, a Catrice rúzsok is jobbak ennél. Óriási csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Katicamatrica

2015. április 16.

Rózsafa árnyalatban van meg, ez inkább vérvörös és téglaszín keveréke. Magyon sűrű, extrán pigmentált. Elég, ha a Carmex után hozzáütögetem a számhoz, és egy bársonyos bevonatot képez, ami teltté teszi az ajkamat. Nem érzem, hogy a számom van. Tökéletes, imádom, ha csak ez az egy rúzsom lenne se bánnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.

Klau$$x

2014. szeptember 6.

Szeretem, bár inkább csak itthon használom. Szép a szine és tartos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Szeretem, bár inkább csak itthon használom. Szép a szine és tartos

claudia.nyilas

2014. július 9.

Rose Ingénue színben van meg. Gyönyörű csomagolás, szuper termék, szuper színben. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

chanelbaby

2014. május 10.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban, mivel vannak közöttük nagyon jó minőségűek és nagyon gyatrán teljesítőek is. Sok színem van belőle és az a tapasztalatom hogy a csillám vagy csillogás nélküli rúzsok sokkal krémesebbek, erőteljesebb fedésűek és tartósabbak még a csillogók nagyon gagyik. Pl az egyik kedvencem a hús színű 550 Beige Nude árnyalat, ami krémes és nagyon tartós szájszínű rúzs, tökéletes a mindennapokra. Ha őt kellene pontoznom akkor 5/5 adnék. De ott van mondjuk a 566 Rose Desire ami egy gyönyörű csillogó kék fényű rózsaszín árnyalat de félóra után csúszik le a számról és a hercegnős rózsa ajkakból gagyi 100ft-os rúzzsal kikent kinézetű száj lesz. Így erre 2/5 adnék (azért nem 1/5 mert amúgy gyönyörű szín). És még folytathatnám az összehasonlításokat.
Így nem tudok reálisan értékelni, csak reménykedni lehet hogy jó színt fogsz ki:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

vador

2014. január 5.

Szintén Peche fougueuse tulaj, remek rúzsnak tartom, az árnyalat pedig telitalálat, tényleg mint az a naptól megpirult folt a kajszibarack héján, olyan. Tartós (bár nem szupertartós), jó a textúrája, elég jól lehet játszadozni a felvitel erősségével. Hidratáló hatást nem éreztem, de nem is szárít.
Első high end izém volt annó, és nyilván azt vártam, hogy majd lehozza a csillagokat is az égről, de nem. Érezhetően kevésbé kompromisszumos, mint mondjuk egy Avon, ám a középkategóriában már lennének versenytársai. Ettől függetlenül nem bánom (pláne annyiért, amennyiért vettem), abszolút ki tudom használni, és tisztában vagyok azzal is, hogy ez még a Guerlain olcsóbb vonala, gondolom hát hogy van ennél feljebb is minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isostearyl Isostearate, Myristyl Lactate, Cetyl Acetate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Butyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Aluminum Hydroxide, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Acetylated Lanolin Alcohol, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Propyl Gallate, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 Lake / CI 45410, CI 42090, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Red 21 / CI 45380, Red 33 Lake / CI 17200, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: BHT

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.