Guerlain

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 17.

Ár:   15 100 Ft
Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A képlet középpontjában a következő hatóanyagok hármasa áll: hialuronsav, shea vaj és rózsaszirom kivonat, amely táplálja és hibátlanul formálja az ajkakat, kompromisszumok nélkül a kényelemért akár 16 órán keresztül. A második bőr textúrája könnyű, csupasz ajak érzetet nyújt. A shea vajjal bevont mattító porok érzékien átcsúsznak az ajkakon, és fényes matt színben 12 órán át tartanak.

15 árnyalatban kapható.

florcsiii

2021. február 17.

Mindig megfogadom magamnak, hogy nem veszek rúzst a megjelenés után 3 perccel, mert mindig befürdök. Ez most sem volt másképp. Nagyon vártam a rúzs megjelenését, online nem mertem megrendelni, mert még sok swatch nincsen, a gyári swatchok meg kb. egyáltalán nem hitelesek. Szerencsére a Douglasban már megjött a szállítmány, így ki is tudtam próbálgatni őket. Én a 999 és 940-es színek között vaciláltam, netes képek alapján számomra egyértelmű volt a 999-es, a valóságban a 999-es egy teljesen naturális piros, semmi extrával, így a 940-es mellett döntöttem, ami egy sokkal élénkebb és hűvősebb piros. Magán a csomagoláson nem sokáig gondolkodhattak a szakértők, tök ugyanaz, mint eddig. 🤨 És akkor a rúzs: ez nem egy poros kőmatt rúzs, hanem egy sokkal lágyabb, de matt verzió. Ez nekem nagyon bejött, könnyen siklik az ajkaimon. De ami nem jön be: ha használok primert, ha nem, ha le van radírozva az ajkam, ha nem: ez a rúzs kb. 1 óra múlva úgy összehúzza az ajkaimat, mintha minden életet kiszívtak volna belőle és maradt egy aszott valami, borzalmas. Emellé még betársul az is, hogy kb. egyáltalán nem tartós, semmit nem bír ki és mindenen nyomot hagy. Most látom, hogy 16 órán át tartó "kényelmet" biztosít, ez sikerül is, mert 1 óra után, már nincs a rúzs a szádon! Talán eddig egy rúzsomban sem csalódtam ekkorát, főleg nem ennyi pénzért. Imádom a Guerlain-t, még sosem okozott csalódást minőségileg, de ez a rúzs a márka szégyene. 🤐 Azért kap 2*-ot, mert ez a krémes formula, amúgy nem lenne rossz.

UD: Tegnap jó szigorú voltam. Ma itthonról dolgozok, ezért felkentem magamra újra. Ha nem eszek, csak iszom és nem hordok maszkot és nem beszélek, akkor primer-rel és szájceruzával szépen bír 2-3 órát. Nem a legrosszabb rúzs a világon, csak ne csinálj semmit. Feljavítom 3*-ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.