Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: fás-aromás

Illatösszetevők: citrus, rozmaring, narancsvirág, mandula, tonkabab, bőr, cédrus, vetiver

Guerlain L'Homme Idéal EDT
Ár: 1200 Ft, 2000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

nyarigabi

2020. március 1.

Isteni illat, de egyáltalán nem az a tipikus férfias, nagyon különleges. Talán kicsit túl édes is, de nem az én bőrömön kell jól mutatnia. :) Csak hűvösebb időben tudom elképzelni, a bőrös jellege miatt (ami nagyon enyhe, egyébként).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

mcdonald

2019. február 9.

Az első Guerlain illatom (de biztos nem az utolsó). Nagyon tetszik, gyönyörűen bontakozik ki. Én leginkább a mandulát, rozmaringot és narancsvirágot érzem ki belőle. A bőr a háttérben rejtőzik, mint a legtöbb általam szeretett parfümben (Bvlgari Man in black, Dior Homme, Valentino Uomo Intense).
A minőséget nem érheti kritika sem illat, sem csomagolás terén. Az üveg nagyon szép, a súlyos kupak minőségi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Verona5

2018. január 1.

Egyet icipicit fújtam csak a mintámból és egy olyan iszonyú hatósugarú illat került a kezemre, ami elnyomta a másik két YSL, szintén férfi parfüm mintát. Ez itt a bal csuklómon mindent überel, uralja a teret és betölti az orromat, másnak esélye sincs a környezetében. Guerlainéknál az ideális férfi ezek szerint egy francia bohém művész egy pávakakas feltűnőségével? Talán nekik jól állna egy ilyen illat. Minden összetevőt szeretek benne de ezt a kombinációt az én agyam nem tudja azonosítani egy férfival. De nem is női. Az első szakasz szinte még zavaró, a leszáradása 2-3 óra után már tűrhető. Ha megtalálja a gazdáját lehet még szép is, de kevés embernek állhat jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

annareka

2017. október 10.

Szerintem isteni illat, pláne akkor működik jól, ha a férfi elég maszkulin hozzá, hogy ellensúlyozza a nőies jegyeit a parfümnek. Meg is leptem vele a saját L'homme ideal-omat, azóta ez a kedvence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

szilviakiralyno

2017. május 20.

IGEN. Így, csupa nagybetűvel. Harcedzett lelkem rögtön befogadta, és magáénak tudja az illatot. Hiába férfiaknak készült, úgy érzem tökéletes nőknek is. Láttam az előző kommenteket, és tökéletesen egyetértek, mindenkivel, aki szintén unisex illatnak érzi. Gladiátor nőknek abszolút vállalható. Bár lehet, hogy sok hölgytársamon édes tonkaillata veszi át az uralmat, szerencsére nálam nem annyira édes, inkább bőrös és fás illat. Nem tudom, mintha enyhe levendulát is éreznék benne. Azt még nem tudom, hogy beruháznék-e rá egy teljes üveggel, de 2 mintámat örömmel el fogom használni, és kíváncsi leszek a környezetem véleményére. Így is sokszor sokkolom őket, így szerintem ebben a kifinomult illatban nem lesz semmi meglepő nekik. Kíváncsi vagyok, hogy például pasik rajtam észrevennék-e, hogy férfiillat.
Vetiver, cédrus.. valami varázslat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Vetiver, cédrus.. valami varázslat..

aaFruska

2017. március 26.

Nagyon jó az illata imádom a barátomon. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti az elegáns illatokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

animania

2017. március 23.

Megvettem a páromnak születésnapjára. Persze nem önhatalmúlag, előtte megillatoltuk a müllerben, és nagyon megtetszett neki. Számomra ő mindenképpen egy ideális férfi. Aki kedves, humoros, ezermester (a fából is vaskarikát csinál), segít a házimunkában (igen, főzni és vasalni is), imádja a kislányunkat, és ami a legfontosabb, engem is. De ugyanakkor néha önfejű, makacs, értetlen és lehetetlen vele veszekedni (mert nem hagyja és mert nagyon kevés dolog az, amin fel tudja úgy igazán húzni magát) - és én ezt is szeretem. Tartósságáról csak annyit, hogy tegnap érkezett meg az átvevőhelyre és miután átvettük, a kocsiban rögtön ki is próbáltuk. Sikerült úgy fújni, hogy nem csak a zuram bőrére, hanem valószínűleg az autó kárpitjára is ment valamennyi, mert ma reggel konkrétan éreztem a kocsiban az illatot :D A páromon inkább fás, vetiveres, cédrusos, és nem édesedik be annyira. Az üvege csodaszép, igazán látszik, hogy ez bizony minőségi márka. A gravírozás a kupakjában, és a fújókában, valamint az üveg csiszolása... öröm kézbe venni. A címke hátoldalán látható szöveg pedig megérne egy külön misét... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Málni

2017. január 16.

Ő az új szerzeményem és az ideálom is egyben, már most nagy kedvenc!:) Ffiaknak szánták elvileg, de mivel cseresznyés-mandulás púderes az illata (az orromnak), én mindenképpen az unisex kategóriába sorolnám. Szerintem hasonlít a Petite robe noire-ra, de az Ideálunk frissebb/könnyedebb és nem olyan tömény-édes, eléggé érezni a hasonlóságot, az edp meg még jobban hasonít rá. Pár napja tagja csak a gyűjteményemnek, de folyton odatéved a kezem az üvegéhez és muszáj kifújnom belőle, kifejezetten addiktív. Annyira kellemes, szexi, de uakkor ártatlan is, modern, édeskés de közben friss, nem tolakodó vagy nyomasztó. Őt csak imádni lehet!:) Engem emlékeztet a BLV Man in blackre, ami meg ugye a Spicebombra hajaz, így már teljesen érthető powys-nak miért tetszik ez a parfüm is annyira:) Nekem csak egyetlen bajom van; nem olyan erős "szörny" mint pl. a régi A*men vagy Joop! Homme, én sokat fújok ebből is, de úgy hiszem csak a bőrömhöz közel érezni, inkább intim alkalmakra ajánlott, bár én fogom használni orr-szájba mindentől fgetlenül.
Az edp-ből ajándékmintát kaptam, de az nagyon hamar elillant a bőrömről és kevés ideig érződött, azért is választottam az edt-t, de ebből a szempontból rajtam ez sem tökéletes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Evolintentz

2016. november 7.

Ez az eddigi egyetlen férfi illat ami annyira bejött, hogy megvettem a páromnak (én nagyon reménykedtem, hogy neki is tetszeni fog). Szerencsémre bejön neki is. Komolyan frenetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

csikosmatyas

2016. október 1.

Ez a klasszikusan szép illat tökéletes azoknak akik szemrebbenés nélkül csusszannak át az öltönyből és bőrfotelből egy szörfnadrágba és hajóba, de persze ott is ő a kapitány :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.