Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   parfümériák

40 ml

Mayoranna

Korcsoport: >54
2018. március 28.

Nekem bevált. Jó a színe,szinte egybeolvad a bőrömmel, finom,kellemes diszkrét illata van, nagyon könnyű légies viselet,szinte
egyáltalán nem is érzem az arcomon,mégis nagyon jól fed és egységes szép bőrtónust ad. Szinte láthatatlan.
Viszont zsíros bőrre nem ajánlom, estére azért már fényesedik a homlokom, kívánom,hogy letisztíthassam.
Sokkal könnyebb viselet tavaszra/nyárra,mint egy alapozó,mégis hozza azt,de nincs "vakolat" hatás.
Nagyon kevés kell belőle,így sokáig elég.
Fényvédőt tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 28.

Nagyon kevés kell belőle,így sokáig elég.
Fényvédőt tartalmaz.

googles

2018. március 13.

Nem volt jo. Orulten vastag reteget rakott az arcomra es a szine se illeszkedett. Nem eri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

abernadett

2018. március 13.

Fu nekem ez nagyon nem...:( annyira akartam szeretni, de borzalmas. Egy pozitivuma, hogy a borszinhez igazodik. Viszont a hasznalata kozben is mar nehez erzetet ad, majd a vegen egy eros zsiros csillogassal fed, pudert hasznalva is hamar fenyesedik, nekem fulladt alatta a borom, neha felkenem, mert iszonyatosan draga volt, de szerintem miniatur pattanasokat is okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

KeroChan

2017. július 9.

Pozitívum: Simán találtam a bőrömhöz tökéletesen passzoló árnyalatot, felkenve nagyon szép a fedése egy BB krémhez képest, természetes hatású a végeredmény. A fényvédelme meglepően jó és tetszik a pumpás adagolója.

Negatívum: Így most nyárra nagyon nem tartós, kb 15 perc alatt lefolyik/átfényesedik. Az illata nagyon mű/vegyszerszagú és a szemem köré az irritáció miatt nem szívesen kenem. Az összetevők nem túl szimpatikusak és ennyi pénzért szerintem jobb is lehetne.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

whitexswan

2016. december 28.

A legvilágosabb árnyalatot használtam belőle. Nagyon jó, szinte alapozó fedésű, de természetes hatású BB krém-ameddig a kiválasztott árnyalat tökéletesen illik az ember bőrszínéhez. Mostanában egy árnyalattal fakóbb vagyok, így már nem sokat ér a számomra-igaz, sok bőrhibám van. De így is újravettem volna, ha nem csak háromféle színű létezne belőle, mert amíg passzolt, addig elégedett voltam vele. Kellene belőle legalább még egyszer, ha nem kétszer ennyi színváltozat. Aki nagyon világos vagy porcelán BB krémet/alapozót keres, annak nem biztos, hogy stimmelni fog a Light árnyalat.

A MAC színtelen kőpúderével nekem kb. 4 óra viselés után kezdett átfényesedni, onnantól már nem az igazi a fedése. Viselni viszonylag kényelmes érzés, nem szárította ki a bőrömet. Oxibenzont tartalmaz, de nekem egyszer sem okozott pattanásokat vagy mitesszert.

Az állaga híg, de nem túlságosan, a feje pumpás. Heti nagyjából 2-3-szori használat mellett nekem kb. a fele fogyott el, mielőtt lejárt a 9 hónap szavatossági ideje, ami emellett az ár mellett szerintem pofátlanul rövid... Ennyiért azért megoldhatnák, hogy legalább egy évig használható legyen.

Eddig az Yves Saint Laurent Top Secrets All in One és a Shiseido Perfect Hydrating BB krémeket használtam hosszabb ideig, azoknál jobban muzsikált nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.