Guerlain

Ár:   22 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   22 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák

• tonizálja és természetesen egységesíti az arcbőr színét
  • mattá teszi az arcbőrt és meggátolja a fényesedést
  • gyönyörű, luxuskivitelű csomagolásban
  • tökéletes ragyogást ad az arcnak

3 féle színkombinációban kapható

Ár: 16500 Ft+posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
Guerlain Météorites Púdergyöngyök - 2 Clair / Light árnyalat
Ár: 16500 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Dudoka77

2022. március 18.

Gyönyörű egy termék, kétségtelen! Ízléses tartály szép színes bogyócskákkal, örömmel elnézegeti az ember, ha épp nincs más dolga, el-elábrándozgatva arról, milyen fáintos ékszerdobozka lesz belőle, ha egyszer végre kiürül. Én bizony vizsgáltam az eredményt természetes fényben, csillárfényben, koncentrált fényben, napsütésben, borult időben, félhomályban és minden elképzelhető megvilágítás mellett, de istenemre mondom, egy hangyányival sem mutat előnyösebben mint akármelyik púder, amellyel végigmegyek a lealapozott orcámon. Éteri fátyolról és egyéb mesés hatásokról szó sincs. Ezért a meglehetősen hétköznapi élményért kifizetni egy halom pénzt, nem volt részemről a legbölcsebb döntés. Értem én, amit valahol olvastam, miszerint ezekkel a luxus cuccokkal az ember életérzést vesz. Nade milyet? Ettől aztán különbnek nemigen érzem magam, legfeljebb butábbnak, hogy már megint hagytam, hogy lehúzzon a szépségipar egy újabb tökéletesen felesleges, semmilyen értelmes célt nem szolgáló termékével, amelynek összetevőire a bőrnek semmi szüksége. Megfelelő aláhidratálás, egy könnyű alapozó és egy egyetlen összetevőből álló transzparens púder némi pírral az arccsontokra, szemsminkkel megkoronázva a lehető legmaximálisabban kihozza a megjelenésemből, ami kihozható. A többi fölösleges sallang. Részemről szégyenletes vásárlás, pazarlás, pocséklás, de egyben tanulópénz a maga tanulságaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

ohkornelia

2022. február 23.

Ajándékba kaptam, nagyon vágytam rá. E nélkül teljesen lehet élni, de szerintem ha ez el is fogy, pótolni fogom. A sminkelés utolsó lépéseként használom, van, hogy cska a szemem köré a korrektort fixálva, van, hogy kicsit highlighter jelleggel (nem highlighter, ne várja tőle senki), van, hogy az egész arcomra.
Csodálatos illata van, mint minden Guerlain terméknek. Szerintem ajándéknak is tökéletes, nem nagyon lehet vele hibázni, és tényleg egy kis plusz luxus érzetet ad az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

postareb

2022. január 21.

02 Clair árnyalatot választottam magamnak. Szuper a smink utolsó lépéseként. Nem kihagyhatatlan, de mégis ad valami pluszt....lehet hogy tényleg csak azt a kis luxus érzetet. Mindenesetre feldobja a sminket és a napomat is, amikor használom ezt a terméket. Valószínűleg életem végéig ki fog tartani. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Habibba

2021. november 9.

Sminkem utolsó lépése. Szeretem az illatát. A legvilágosabb kiszerelésben vettem meg.

Eleinte egy tömöttebb kabuki ecsettel próbálkoztam, semmit se vett fel a termékből. Megvettem hozzá a saját márkájú, hosszabb szálú közepesen tömött ecsetét és csodásan működik vele. Az ecsetet csak erre használom.

Kellemes ,nem túl erős fedésű, inkább áttetsző. Az egész sminkem egybehozza, fátyolos fénnyel vonja be az arcom amiről meg nem mondja senki, hogy mi, csak annyit mondanak: ma olyan ragyogóan nézel ki!

Rengeteg a termék, használatkor látom az alján a port, ahogy arrébb tolom a gyöngyöket. Azt veszi fel az ecset. G alakban viszem fel.
A tartója szintén egy gyönyörűség, öröm vele dolgozni.
Fogalmam sincs meddig lesz elég, szerintem 1-2 év.
Temessétek velem, annyira szeretem😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

A tartója szintén egy gyönyörűség, öröm vele dolgozni.
Fogalmam sincs meddig lesz elég, szerintem 1-2 év.
Temessétek velem, annyira szeretem😊😊

Tamikaa

2021. október 18.

Csodás és ragyogó tőle az arcbőr. Valóban luxustermék, minden szempontból. Nagyon sokáig tart, ezért az ára megtérül! Imádom az illatát is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Panni21

2021. október 15.

Luxustermék, a szó minden értelmében.
Amikor először kipróbáltam, a Ciaté Extraordinary Translucent púdert használtam setting púderként, majd fölé vittem fel a gyöngyöket. Mivel annak a púdernek eleve van némi soft focus hatása, így nem vettem észre jóformán semmi különbséget a végerdeményben. Talán csak annyit, hogy a szemkörnyékemen élénkített kicsit.
Másodjára egy "sima", kompakt púderrel (Kiko Radiant Fusion Baked Powder) használtam, így már láttam a varázslatot, amiről a véleményezők előttem beszélnek.
Nem tudnám megmondani, mit csinál pontosan, olyan, mint valami beauty filter, a leglátványosabb az összes sminktermék közül,amit próbáltan, és ilyen hatást ígér.
Egyszerűen olyan "szép" lesz tőle az arcom, kipihent, ad egy amolyan belső ragyogást, de egyáltalán nem highlighter jelleggel. Nem lehet leírni igazán hatásosan, látni kell.
02 Clair árnyalatban van meg, eleinte megijedtem, mennyire hideg árnylatúak a gyöngyök, (fehér, kékeszöld, lila...) nem fogja-e sápasztani az inkább sárgás(ba hajló), eleve nagyon világos bőröm, de most így ősszel/télen pont jó. Nyáron mindenbizonnyal szerintem már nem tudnám használni. Bár közvetlen, erős napfényben nem is lenne előnyös, mivel akkor már látszanak benne az apró csillámok. A doboza meseszép, már csak dekorációként is.
Egyszer valahol olvastam, hogy ha luxusterméket veszel, életérzést is veszel, abszolút egyetértek, élmény használni. A legdrágább sminktermékem, de kérdés nélkül újravenném, ha valaha elfogyna, bár aligha fog, hiszen rengeteg van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Luxustermék, a szó minden értelmében.

Milva07

2021. október 11.

Sokáig ellenáltam a kísértésnek...Nem kellett volna, mert a bókok, amiket ezzel a kis csodával feldobott sminkkel be tud az ember zsebelni, minden pénzt megérnek ! Doré árnyalatban vettem meg, nem tudom mit csinál, vagy mit nem, de működik a varázslat. Van annál jobb érzés, mikor hétfőn reggel belenézel a tükörbe és meg kell állapítanod, hogy jól nézel ki? Ugye nincs? :) Mindig lesz ezentúl a birtokomban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 11.

piroslili

2021. október 11.

Ő a szerelmem. Nem vettem meg egyből, feltettem a Douglasban és hazajöttem benne. Én azt hittem nem nagy dolog, a párom viszont körberajongott, mennyire gyönyörű az arcom, azonnal menjek és vegyem meg. Találtam Notino-n 12 ezer forintért így azonnal megrendeltem Clair árnyalatban és most várom.
Működik a Double Wear alapozóval, Bobb Brownnal is. Most már a szemhéjamra is ezt varázsolom kis puffer ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

zsuzsu20

2021. szeptember 30.

Sokat gondolkodtam, végül a medium árnyalatot választottam. Világos bőröm van, de tökéletes lett. Nos, ez az a termék, ami nélkül lehet élni. Aki világmegváltó változást vár tőle, az valóban csalódni fog. Mégis tud valamit, amit csak egy ikonikus termék tud. Mégpedig a hétköznapok szürkeségébe egy kis luxust varázsol. Már elég a dobozára ránézni, ami szintén csodaszép. A sminket pedig egy üde, sejtelmes fénnyel koronázza meg. Tudod hogy ott van, mégsem szúrja ki a szemed. Számomra pont ilyen egy igazi, ikonikus termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Anheszenamon

2021. szeptember 26.

Jaj, hogy én mennyire vágytam ezekre a csodaszép kis gyöngyökre! Aztán mikor megvásároltam, szembesülnöm kellett vele, hogy bizony mégsem csodatermék számomra. Az én tág pórusú, itt-ott egyenetlen bőrfelszínű arcommal nem csinált semmit. Persze nem azt vártam, hogy majd retusálja a bőrömet, de a semminél azért kicsit többre számítottam. A Hourglass hasonló elven működő púdere számomra sokkal-sokkal jobb. Három csillagot adok, mert nem biztos, hogy a termék hibája, hogy nem működik rajtam. Valószínű túl sok a bőrhibám ahhoz, hogy rajtam bármit is javítson. Azt el kell ismernem, hogy a csomagolása csodaszép, és akinek nincs bőrhibája annak lehet, hogy ragyogóvá varázsolja a bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Alkoholok: Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Methylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Coumarin
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Red 7 / CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.