Guerlain

Ár:   21 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2020. május 15.

Ár:   21 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák

6 féle gyöngy gondoskodik a gyönyürű, hibátlan arcszínről. Minden bőrtónushoz igazodik.

3 féle színkombinációban kapható

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök 02
Ár: 16500 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata

Lilka

2021. február 22.

A tulajdonom lett Medium árnyalatban, egy nagy hibát kovettem el, hogy nyáron szereztem be ebben az árnyalatban. Elléggé elsápasztott...:) Decemberre talán tokéletes lesz..:) Igen ad egy kis sejtelmes hidegfényu csillogást az arcnak....Szukségem van rá, ha a legjobbat szeretném kihozni az arcombol. Mindenképpen a Dore árnyalatot ajánlanám nyáron a napozni kedveloknek...

Sajnos a kesobbi tapasztalataim után kijelenthetem, hogy nemvagyok tole elájulva :) Nem tesz hozzá a sminkemhez annyit, hogy érdemes legyen újra vásárolnom...ennyi pénzért. Mintha még ki is emelné a szemem alatti ráncokat, ahol a világosítást igénylem. Elhamarkodottan dícsértem, ugyhogy jár a csillaglevonás, sot még a szemem is bekonnyezik tole, ha ezt használom, pedig nem vagyok érzékeny a sminkekre. Túlhype-olt egy termék. Pedig szerettem volna szeretni....:( Igyhát decemberre sem lett tokéletes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Aurelia

2021. január 19.

Sajnos egy kicsit csalódtam benne. Szép fényt ad, kellemes a látványa, az illata...de ekkora összeget nem ér meg. Az pozitívum,hogy nagyon sokáig elég szerintem. De a sokak által leírt éteri, magasztos tapasztalatok nekem sajnos nem lettek ezzel a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

potyike

2021. január 14.

Medium árnyalatban vettem meg a sok pozitív vélemény hatására, de az első használat után megbántam. Úgy és azokra a helyekre vittem fel, ahogy a gyártó javasolja, semmi extrát nem ad, és túl nagynak találom benne egyes csillámokat (nem egyforma méretűek) nem ad egy egységes fösszképet a borodnek, ahova felvitted, hanem gyakorlatilag a nagyobb csillámokat veszed észre az arcodon (ezt más is megjegyezte). El sem tudom képzelni, hogy az egész arcokra felvigyem. 20 ezer forint volt, ha nem abban az üzletben vettem volna, ahol, arra gyanakodnék, hogy nem is eredeti. És az illata se jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 14.

Snehulienka

2020. július 17.

Az illata álom (igazi hölgy illat). Nem tudom van e bármi haszna, de egy életérzés ha a napi rituálém része.
36 euróért vettem, médium árnyalatban, de már láttam olcsóbban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

36 euróért vettem, médium árnyalatban, de már láttam olcsóbban is.

Mse

2020. június 13.

Évek óta használom a Meteorites gyöngyöket, és egyszerűen imádom.
Én úgy gondolok rá, mintha a smink utolsó lépéseként feltennék egy filtert az arcomra. Ecsettel nem sok minden látszik belőle, én úgy szoktam feltenni, hogy a puffnival együtt felrázom, és a puffnival kiemelem az arccsontomat, vagy egy highlighter ecsettel lenyúlok alulra, a gyöngyök alá. Ecsettel használva az egész arcra szoktam feltenni, az alapozó és a púder felé, gyönyörű fényt ad.
Csoda. Luxus érzés a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Évek óta használom a Meteorites gyöngyöket, és egyszerűen imádom.
Csoda. Luxus érzés a mindennapokban.

kataveronika

2020. május 19.

Régóta használom már, és bár én sem tudom megfogalmazni, hogy pontosan mit tesz hozzá az összképhez, de valami olyat, ami hiányozna nagyon, ha nem lenne. Selymes-sejtelmes csillogó fényt ad az utolsó tükörbe mosolygáskor, és nagyon élvezem a luxus érzetét, amit a használata közben érzek. Legdrágább sminkcikkem, de amíg kapható nem fogom nélkülözni soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

zsszucs

2020. február 15.

Annyit olvastam róla, hogy úgy döntöttem megveszem. (Sajna, termékminta nem nagyon van, szóval egyből be kell rá ruházni )
Én nem sminkelem magam mindennap, de vannak olyan napok, mikor úgy ébred az ember, hogy na igy tuti, hogy nem megyek sehova, vagy vannak alkalmak, esték, amikor a 40hez közel is újra a húszas éveink csillogását szeretnénk :) ...na ezt nem lehet, de nemi illúzió azért elérhető.
Ez a termék nem csodaszer!! Nem az, amire az ember osszeszedi, megspórolja a pénzt, mert eltünteti a rancokat/kisimít/kinek mi a célja.
De!!! Itt van az a de. Az az illúzió, az a tünde csillogás, az a hamvas arc, amit, ha csak ideig-oraig is de elérünk vele, nagyon szép!!! Ha megtehetjuk, legyen egy Guerlain meteorites pudergyongy a fürdőszobánkban mindig, hogy amikor elő kell húzni a titkos fegyvert, tudjunk mihez nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Izar

2019. november 22.

Miután két kompaktot is vettem a Notino-ról és mindkettő le volt járva és enyhén szólva szagos volt (nem gond, visszavették, de azért na), dühömben bementem a Douglas-ba és az 5 db felgyűlt hűségcsekkemmel enyhítve a dolgot megvettem a 03/medium árnyalatot a gyöngyökből.

Az elképzelésem az volt, hogy bár nekem erősen sárgás a bőröm, a gyöngyök meg olyan bézses/rózsaszínes árnyalatúak felkenve, de ebben a kiszerelésben pont az a jó, hogy ki lehet venni a rózsaszín és lila gyöngyöket.

Jó ideig úgy használtam, ahogy volt, nem vettem ki semmit, és úgy se volt rossz, de nem is győzött meg.

Aztán pár napja, miután a fórumon olvastam Scorpionqueen egyik hozzászólását, amiben ő is ugyanezt javasolja, csak nekiestem, és egy kis lapos, műanyag gyógyszertári tégelybe átköltöztettem azt a két színt, ami az én bőrömhöz nem passzol. Belőlük van kevesebb, még így is a nagy része megmaradt a gyöngyöknek, és hát na: MOST jó, most értem, hogy miért szeretik annyira. Tökéletes, enyhe, éteri aranyfényű ragyogás, amire nagy szüksége van a képes felemnek miután egy másik púderrel először teljesen lemattítom. (Zsíros a bőröm, kell a mattítás.)

Az átpakolt két színt lehet, hogy kipróbálom pirosítóként, így azok sem vesznek kárba. (Vagy hozzáteszem a 04/Doré verziómhoz, ott szerintem jobb helye lenne.)

Érdemes tehát a gyöngyöket venni, mert azt könnyen hozzá tudod igazítani a bőrszínedhez, a kompaktot meg ugye nem.

Ha bőségesebben akarom felvinni, akkor még fel szoktam kicsit rázni a dobozkát benne a gyöngyökkel (úgy, hogy nincs benne a szivacskorong), így némi por leválik róluk és leül a doboz aljára.

Eddig a Catrice Celtica púderem volt a non plus ultra, de ezután a kis trükk után már ez tetszik jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

noisette

2019. október 22.

2019.10.22.
Update: Azóta is imádom! Ahogy jelentek meg az egyre jobb, innovatívabb termékek a piacon, a teljes signature-look készletem lecserélődött - Ő maradt. Már jónéhány gyönyörűséges kiürült dobozka sorakozik a szekrényemben. Legutóbb a 00-Blanc de Perle árnyalatot vettem meg (ha jól tudom, itthon nem lehet kapni) a 02 árnyalatai fehér fényes gyöngyökkel kiegészítve, nagyon szép összhatást ad, de ez tényleg világosít. Az orcák középső részét emelem ki vele.

2016.10.10
Most akkor hadd védjem meg én is! Rég nem volt időm véleményt írni, de ez a nemes feladat megérdemli. Sokáig vágytam rá, csak az ára tartott vissza, nem egy hasonló olcsó terméket vettem meg, melyek tenyleg nem értek semmit, 1-2 használat után valamelyik barátnőmnél kötöttek ki. Végül megvettem a Clair árnyalatot, és ezzel új fejezet kezdődött a gyönyörű porcelánbőr-állapotra való törekvésem történetében, 29 éves koromra teljesült!

A termék bőrtónusjavításra hivatott, nem pedig highlighter; abban a funkcióban valószínűleg tenyleg gyenge. Számomra a Clair annak a színnnek, tónusnak, ragyogásnak az alfája és ómegája, amit még kislányként a Gyűrűk Ura nemestünde hölgyeinek arcán képzeltem el. Nem fehér, nem rózsaszínes, nem sárgás, nem fénylő, hanem gyönyörű meghatározhatatlan.

A használata persze megfelelő előkészítést igényel: nálam Strobe cream, EL Double Wear 1N1, majd a Meteorites gyöngyök (doboz finoman megráz, puffni kivesz, arcon enyhe ütögető mozdulatokkal eldolgoz). Ha a kevés csillogás is zavaró, áttetsző fixálópuderrel nyugodtan vegig lehet menni rajta, nem veszít semmit a hatásból, amit az elismerő pillantások, dícséretek is igazolnak. Soha nem kaptam ennyi bókot, mint amióta velem van.

(Egyébként emellett a meglehetősen pazarló, mindennapos használat mellett is 8 hónapig bírta, most vettem újra, és mindaddig megteszem, amíg létezik ez a csoda.)

Köszönöm, Guerlain! Nem, nem ők szponzorálnak (sajnos😄)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

2019.10.22.

2016.10.10

Köszönöm, Guerlain! Nem, nem ők szponzorálnak (sajnos😄)

hajnalkaeva

2019. október 3.

Érdekes amiket írnak róla ,de kérlek engedjétek meg, hogy védjem én is! Sokáig nézegettem,vágytam rá,és nem csak az ára tartott vissza, hanem az is ,hogy sokan azt írják csak minden fölé jó, egyébként nem fog jönni a waó érzés.
Nos én túlzottan nem sminkelem magam hétköznap, ha pedig esküvő, ballágás, bál stb nagyobb eseményre megyek akkor sminkesre bízom magam, mert nem vagyok túl tehetséges. Végül megvettem a Doré árnyalatot ami a legsötétebbnek tűnt nekem. És nekem ezzel új fejezet kezdődött a hétköznapi "úgy sminkelem magam mintha nem is lennék sminkelve " rutinomban .
A termék feladata a bőrtónus javítás , és egy komolyabb sminkél biztosan teszi is dolgát, de ebben nincsen tapasztatom.
Én sima nagyfejű pirosító ecsettel viszem fel a teljesen natúr sminkeletlen arcomra. Nem élénk, nem rózsaszínes, nem sárgás, inkább apró selymesen fénylő, gyönyörű megfoghatatlan. (szempillaspriál, és egy gyöngyház fényű rúzs/ajakápoló amit még használok mellé )
Kb heti 3-4 alkalommal használom ezt és megvan a termék 1,5 éve, már jóval kisebbek a golyócskák de még fél évet simán kibírnak szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Emolliensek: Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Coumarin
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Red 7 / CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.