Guerlain

Ár:   25 590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   25 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák

• Egyedülálló 2-oldalas csillogó pigmenteket tartalmaz
  • Áttetsző oldala a hiányosságokat és az unalmas területeket célozza meg, míg arany oldala minden irányból visszaveri a fényt
  • Mirha olajjal regenerálja a bőrt
  • Megemelő peptideivel pedig csökkenti a finom vonalakat és a ráncokat
  • Általánosan védi a bőrt a káros UV sugarak ellen
  • Tökéletesen sima, egységes, gyönyörű ragyogású arcbőrt eredményez

natulcien

2018. március 17.

A 02 Beige Clair árnyalat tulajdonosa vagyok. Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá, és természetesen sminkmániásként ki kellett próbálnom. Ez a szín gyönyörű, és tökéletes számomra. Az alapozó állaga folyékony, krémes, könnyen eldolgozható. A fedése közepes, és poros púderes a finishe, alapvetően szép. Kinek mi a kedvére való, ez tényleg ízlés kérdése. Szerintem ez az alapozó nem éri meg az árát. Nem ad annyival többet, mint amennyivel többe kerül, mint mondjuk egy Shiseido vagy egy Bobbi Brown. Jó kis alapozó ez, de nem szerelem és teljes áron tuti nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Asianlover

2018. március 7.

Hát, ez a magas fedés is szörnyen néz a bőrömön. Keresem azt a magas fedésű alapozót, ami nem ül bele a ráncokba, nem nézek ki tőle 10 évvel öregebbnek, nem természetesellenes. Hát, sajnos ő sem az. A színárnyaltokból sem volt számomra megfelelő :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Pünyike

2017. április 24.

Update:
Tavaly augusztus óta használom minden egyes nap, s még mindig nem fogyott ki. Persze, már megrendeltem a következőt, mielőtt úgy járnék, mint az elődeivel. A véleményem annyiban változott, ha lehetne, még sokszor ennyi csillagot adnék neki. Ja, azt még hozzátenném, hogy tökéletesen hidratál. Akinek átfényesedett, az azért lehet, mert ez igazából száraz, vízhiányos, normál bőrre jó, zsírosra szerintem sok lenne. Én a Chanel alapozóval jártam meg, tudatlanul megvettem. Szép is, jó is, de mattit (húzódott a bőröm alatta), ami az én normál/vízhiányos bőrömre nem volt jó. Na, az tökéletes lehet zsíros bőrre.

2016.09.02.
Egyik ámulatból a másikba esem. Kezdtem a Lingerie de Peau Invisible-vel, amivel első alkalommal egyáltalán nem voltam megelégedve, majd a kedvencem lett, nem is kellett más. Mikor elhasználtam, akkor éppen nem tudtam azt megvenni, mert az üzletben is elfogyott az árnyalatom, ezért a Parure de Lumiere-t vásároltam meg. Nekem az maga volt a tökély, nem is akartam többé mást használni. Mikor az is elfogyott, elindultam, hogy megvegyem az újabb adagot, de megakadt a szemem ezen a gyönyörűségen. Megvettem, gondoltam kipróbálom, az eddigi két Guerlain alapozóm tökéletes volt, csalódni nem fogok, abban biztos voltam. Na, de kérem szépen, hogy a tökéletest is tudják még fokozni, azt nem gondoltam volna. Egyszerűen nem is tudok mit írni róla, "Hozzám már hűtlen lettek a szavak". A választott szín tökéletesen igazodik a bőröm tónusához, nem húzódik tőle az arcom, egész nap kellemes viselni (nem kopik a nap folyamán, pedig nem fixálom). Egészségtől kicsattanó lesz a kinézetem tőle, nem maszkos lárvaarc (a nagyon matt, púdertől fuldokló arcbőrt hívom lárvaarcnak). A kánikulában is megmarad a komfortérzetem, nem akarom letépni az arcomat, nem olvad le, nem ragacsos, nem kenődik. A foltokat elfedi, ráncocskákat eltünteti, kivasalja (vagy mit tudom én mit csinál vele, lehet csak optikai csalódás, de így is megfelel), nem fullad a bőröm alatta. Kiütést, ragyát nem okozott, a púdert, korrektort is elhagytam már. Szeretem csak őt viselni. Szerelem! És igen, ahogy előttem írta valaki, simán le lehet tagadni pár évet annak, aki ezt használja. Mici vízzel könnyen eltávolítható, nem viseli meg a bőrünk, nem nyúzott alatta, finom pihe-puha, ha esetleg egy átmulatott éjszaka utáni alvás délutánján tudnánk csak lemosni. De ilyet azért nem csinálunk, ugye?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

Update:

2016.09.02.

mate

2016. október 29.

Update: le kell vonnom pontot,ugyanis nagyon kifenyesedik az arcom ettol az alapozotol es,ha hozzaerek az arcomhoz,ott marad az ujjam helye es rogton lehozza az alapozot. Nem szerettem meg,egyre ritkabban nyulok erte. Nem ujravevos,foleg ennyi penzert...

A velemenyek hatasara szantam ra magam a megvasarlasara es nem csalodtam (egyelore legalabbis). Kiprobaltam mar nagyon sok alapozot,a 3ezer Ft-ostol a 30ezer Ft-osig es egyre se mondtam,hogy tokeletes. A legjobb,amit evek ota hasznalok,az EL Double Wear light,de rengeteg penzt elvertem mar,hogy meg jobbat talaljak a zsiros,pigmentfoltos,neha pattanasos boromre. Mindezek eltuntetesehez vagy halvanyitasahoz nagyon jo alapozo kell,a nelkul,hogy maszkszeru legyen az arc. Sajnos,ami fed,az maszkos is es tobbnyire beleul a porusokba,rancokba,mint pl.a sima Double Wear. Vagy lefolyik az arcrol es kifenyesiti a bort,mint a Chanel.
De nezzuk ezt a Guerlain-t:
Kezdem az uvegevel: egyszeruen gyonyoru,,kiveteles, igazi luxustermek!!! Meg sose lattam hasonlot alapozoban!
Pumpas,egyszeruen hasznalhato.
Az alapozo: kremes, kozepesen fedo,nem maszkszeru,nem oxidalodik, tartos,egy helyben marad egesz nap,szoval nagyon jo!
Egyelore meg nem tudom,megeri-e az arat,de eddig *5!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

De nezzuk ezt a Guerlain-t:
Pumpas,egyszeruen hasznalhato.
Egyelore meg nem tudom,megeri-e az arat,de eddig *5!

skin

2016. január 18.

Tudom,hogy nagyon drága ez az alapozó,de ahogy a neve is mondja aranyat ér.Nem is állt szándékomban megvenni,de miután kipróbáltam nem tudtam ellenállni neki. Az eladó hölgy az üzletben is szintén ezt viselte és mivel korombeli volt és nagyon szép volt az arca megkérdeztem ,ha nem sértem meg árulja el milyen alapozót használ? Nos ez volt és készségesen ,rögtön kaptam is egy próbasminket vele. Elájultam a végeredménytől.:) El is határoztam,hogy ez kell nekem. A tartósságával sincs semmi baj ,rajtam este is még nagyon szép . Igaz szerencsés vagyok a bőrömet illetően.. Az illata is kellemes .Bátran merem állítani ,aki ezt viseli az nyugodtan letagadhat minimum 5 évet.Nem, szárít,nem irritál egy második bőrként simul az arcomra,nekem szuper.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 18.

szeliger

2015. december 3.

02 Beige Clair/Light Beige árnyalatban. A lakkfekete flakon nagyon elegáns, rajta arany betűkkel a felirat, illetve a kupak teteje fénylő arany vésett logoval. Kézbevéve nagyon nehéz, úgy tűnik, üvegből van. Önvédelmi fegyverként is használható, ha valakit ezzel fejbekólintanék, nagyon komoly sérülést okozhatnék vele. Az üveg jól kézreáll, pumpás adagolóval rendelkezik, jól adagolható az alapozó. Sajnos a korábbi kiadás átlátszó csíkja az üveg oldaláról eltűnt, így aztán csak találgatni lehet, hogy még mennyi alapozó lehet az üvegben. Próbáltam a pumpát letekerni, de nem nagyon akar mozdulni, nem mertem tovább feszegetni, nehogy valamit eltörjek benne. Enyhe ibolyás illatú, az illat nagyon gyorsan elillan. Az alapozó felvitelnél egy álom, krémes állagú, nagyon könnyen eldolgozható, nincs semmiféle csíkozás vagy póruskiemelés, szépen rásimul a bőrre. A színe nagyon jól illeszkedik a bőröm tónusához, fedése erős közepes. Az arc belülről ragyog, nagyon szép a végeredmény, highlightert nem kíván, mert úgy már szerintem túl fénylő. Amkor először feltettem, teljesen elképedtem, hogy milyen jól mutat. És akkor most jön a de: sajnos a nap végéig nem tart ki, a szép arcbőr 3-4 órán át garantált, de aztán valahogy megfonnyad. Nem arról van szó, hogy szárítaná a bőrt vagy bármilyen kellemetlen érzést okozna, vagy beülne a ráncokba, nem. Egyszerűen mint a saláta, amikor kint hagyom az asztalon, valahogy összeesik alatta a bőröm, nyúzottabbá válik, mintha a mélyből eltűnne a víz, a vonások elmélyülnek. Na ezért nem fog ötöst kapni.
Ha a mostani kedvenccemmel, a Dior Nude Air szérumalapozójával szeretném összehasonlítani, akkor azt mondom, hogy a Dior több szempontból is jobban tetszik. Jobban szeretem a Dior illatát és azt, hogy az sokkal vékonyabb rétegekben vihető fel, fátyolosabb, jobban rétegezhető. A Guerlain egy kenéssel masszívabb réteget eredményez és egyenletes erősebb fedést nyújt, ezzel szemben a Diorral jobban lehet játszani, hogy hová kell kevesebb vagy több. Óriási a különbség a hosszútávú eredményességükben, a Dior szerintem sokkal jobban tartja a reggel kialakított képet, egyszerűen szebben mutat mellette a bőröm nyolc-tíz óra elteltével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

További info az összetevőről a KM-blogon >>